Rejestracja i logowanie

Patryk Marjan oficjalnie zaprezentowany jako kandydat z Bełchatowa do europarlamentu: ''Idziemy zrobić prawdziwą wojnę'' [VIDEO]

Wydarzenia 04-04-2019 Autor: mjs Foto: zasoby prywatne
54

Bełchatowianin Patryk Marjan „dziesiątką” Konfederacji 2 kwietnia wspólnie z liderami ugrupowania w okręgu łódzkim zaprezentował się na oficjalnej konferencji prasowej w Łodzi. Z jakimi hasłami w kampanii do Parlamentu Europejskiego idzie?

Nie trudno się domyślić, że Patryk Marjan mówił prezentując swoją kandydaturę o polityce energetycznej. Podkreśla, że jako pracownik branży górniczej sprzeciwia się Pakietowi Energetyczno – Klimatycznemu narzuconemu przez Unie Europejską, które w opinii Marjana zabijają polską energetykę.

- W wyniki działań rządu Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej, Polska utraciła korzyści z posiadania i eksploatowania swoich własnych swoich najważniejszych surowców naturalnych – czarnego złota tej ziemi – węgla brunatnego i kamiennego. Tym właśnie skutkuje zgoda na narzucenie przez Unię Europejską Pakietu Energetyczno – Klimatycznego. Silna Polska nigdy nie była i nie jest w interesie Unii Europejskiej – mówił Partyk Marjan.

Na początku swojego krótkiego wystąpienia Patryk Marjan odniósł się do wypowiedzi Sekretarz Generalnego ONZ, który zaznaczał, że na przestrzeni ostatnich 60 lat ponad połowa konfliktów zbrojnych, to walka o surowce naturalne.

- Nie trzeba było żadnej wojny byśmy utracili korzyści z surowców naturalnych. Powiem więcej nie trzeba było żadnej wojny, aby i Polska z kraju niepodległego stała się krajem właśnie podległym Unii Europejskiej. Wystarczyła tylko zgoda dwóch obozów politycznych Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej. Dlatego jako Konfederacja dajemy im czerwoną kartkę, a do Parlamentu Europejskiego idziemy zrobić prawdziwą wojnę. Tak, do Parlamentu Europejskiego idziemy zrobić prawdziwą wojnę o nasze, polskie interesy – podkreślał bełchatowianin Patryk Marjan.

W podobnym tonie wypowiadali się koledzy Marjana z łódzkiej listy ugrupowania. W okręgu łódzkim „jedynką” Konfederacji jest 49-letni członek partii KORWiN Waldemar Utecht z Sieradza, który podczas wtorkowej konferencji wskazywał, że

- Dziś największym zagrożeniem dla Europy jest Unia Europejska”. Jak to zagrożenie rozwiązać?, zlikwidować, zreformować? Eurosceptycy są podzieleni w tym temacie, ale jedno jest pewne – w obecnych kształcie UE nie może dalej istnieć. Mam nadzieję, że nadchodząca kadencja będzie ostatnią kadencją Parlamentu Europejskiego – podkreślił w Łodzi Waldemar Utecht.

Drugi na liście Rafał Gierowski z Ruchu Narodowego. Na kolejnej pozycji znalazł się przewodniczący partii KORWiN w Łódzkiem Tomasz Grabarczyk.

Eurosceptyczna Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy została związana na wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku decyzję o wspólnym starcie w majowych wyborach podjęły partie:KORWiN i Ruch Narodowy. W styczniu 2019 dołączyły do niej organizacja Grzegorza Brauna Pobudka i stowarzyszenie Piotra Liroya-Marca Skuteczni.

 

 

komentarze (54)
Dodaj komentarz

Podobały mi się jego poglądy dotyczące Bełchatowa, ale pojawienie się u boku pana JKM skreśla go w moich oczach.

Jaki ten Patryk? Marjan?

chłoptaś...

Tragedia... tragedia, tragedia :/ Polska z kolan nie wstanie...

Marjan wez Broncla to ci kampanie zrobi.Ma koleś doswiadczenie

Broncel hooligans....

kupkę zrobisz cieniasie nawet masz błąd ortograficzny w nazwisku

Jeszcze sobie muszkę załóż!

Przez ludzi których jedynym argumentem przeciw jest "nie głosuje bo on nie ma szans" nic się w tym kraju nie zmieni na lepsze. Głosujcie dalej na postkomunistow i klamcow z popis. Będziecie się później przed potomstwem wstydzić swojej postawy. PS kwiecień na komisariacie darmowe WiFi jest ze tyle komentarzy naklepales???

Moze oficjalnie w twarz mi to powiesz?

Trzeba było oficjalnie do Mariana podejść jak reportaż dawał w sprawie ACTA a nie Mu z ukrycia zdiecia robić i na grupę Belchatow z anonima wstawiać i obrażać. Strach Ci Michalku nie pozwolił. Zawsze pozostaniesz kobietą. No daj pyska

Klęknij do penta mały konfi..

Michał jak mam Ci powiedzieć jak Ty zawsze ratujesz się ucieczką rowerem

A jaki jest argument że zrobi coś lepszego? Mówić każdy może. Ten facet w Brukseli by nie wiedział co do niego mowia. Przecież on angielskiego nie potrafi. Jego doświadczenie jest zerowe, a jedyne na czym mu zależy to żeby przytulić parę groszy. Ciekawe czy ma takie same zdanie na temat kobiet co Pan Korwin... Życzę mu jak najlepiej.

dostal"biorace" nie ma co.miejsce ha ha ha

Przecież dziesiątka to drugie najlepsze miejsce po jedynce

Kwiecień nie podszywaj się pod osoby i nie pisz jako 10 osób. Jak chcesz się wygadać to idź na Policję w tym już doświadczenie masz .

Kwiecień to ten co ucpany pod Marketem w wigilię stał?

Fajnie, że człowiek z naszego miasta, ale niestety nie ma szans.

Nagada się, nagada się a i tak się nie dostanie.

Patryk, a jak z Twoim angielskim?

Warsaw by night good !!!

Pan Marian z Dd wykopie gornikom tunel do szybkiego transportu do pracy :-) a tak poza tematem to koleś jest spalony na starcie już przez tego pana w muszce :-) pozdrawiam

Bardzo. Słuszna opinia 0 szans

Unia Europejska albo Rosja - wybór należy do Ciebie

100 razy Rosja

powiedz to czarnym!

Powiedział chłop że nie lubi PiSu i PO to teraz komentują na niego psy z dwóch stron emoji a potem narzekają, że im źle

Maniek masz nasz glos ja to kupuje

kwiecien skoncz minusowac i spamowac lepiej idz spac bo jutro do roboty rano... a nie zapomnialem przeciez lowcy hiva nie pracuja buahahahaha, slychac wycie znakomicie

Gdzie On tam do roboty jak to ucpane wiecznie. Chłopak korzysta z Internetu tak zawzięcie bo niedługo prąd odetna i znów będzie sobie mógł tylko pod marketem z jakaś tektura postać

Drogi PanieMarianie Manku liczymy na pomoc dla Bełchatowa dzieki

Panie Manku zrób cos dla nas podwyżki wypłat cos dla mieszkańców a nie ławeczki

Niech wam da jeszcze po 500, należy się wam!

michal kwiecien aeaeaoooo sialalaa mydelko faaaa

Brawo Marianie szacunek wielki zrób cos dla ziomkow

Chrum chrum ciągnie świnki do korytka chrum chrum

Haha i grill i kiełbaski na każdym rogu zrobi w Brukseli.....nazi won !

Haha i 8 gram w kieszenie sie znalazlo, konfidencie.... lewaccy konfidenci won!

Polecam wizytę u psychologa i okulisty, skoro wszędzie widzisz nazistów. Z takim podejściem to tak naprawdę największego nazistę znajdziesz w swoim lustereczku.

PSY szczekaja karawana jedzie dalej ehehehehe

jakby wybudował parking pod 315 to by miału mnie szacun

Śmieciu szacun to masz jak spod Radomska cię PKS zabiera na wsi do bestgumu hahaha xd

Maryjan Tyś nawet słabszy od Gości.

sami narzekacze w komentarzach... Przed samorządowymi też się smialiscie a wykrecil bardzo dobry wynik. Chłopak się stara, ma pomysł i chce coś dobrego zrobić dla Bełchatowa ale lepiej siedzieć na **** i rzucać kłody pod nogi. Naprawdę tak dobrze się wam żyje w popis-owej rzeczywistości? Oby mu się powiodło, trzymam kciuki, masz głosy moje i rodziny Patryk. Trzeba pomagać swoim

Jedyne znane mi jego hasło to" chcemy boga"

Ja PIERDO.. on się nawet do chuliganki nie nadawał. CHYBA na łeb upadł!!!

oj Marjan Marjan jakiś ty głupi i naiwny, pracuje w polityce . także tej międzynarodowej już prawie 20 lat i powiem jedno takich jak ty to ta wspaniała UE zjada na dzień dobry na śniadanie, ech ty bełchatowski naiwniaku, daruj sobie i nie kompromituj siebie i tego biednego miasta.

węgiel złotem? co za bzdury

ROZWALIMY BETON, ZROBIĆ PRAWDZIWĄ WOJNĘ xD Jezu, chłopcze, wróć na chuligankę, a nie się bawisz w to coś. Dobrze, że się chociaż już Korwina nie wstydzisz jak w Samorządowych, w planach pewnie masz takie samo rozwalanie Unii od środka jak Korwin w PE po ostatnich wyborach. Branie hajsu i spanie na obradach. Wracaj na stadion i do lasu.

Nie pruj ****.

Osiągnie taki sam sukces jak Korwin czyli wielkie NIC

A jak osiągnąć w tym kraju sukces skoro "wyborcy" decydują od 20 lat tak samo czyli głosująć na komunistów? Nic się nie zmieni głosujac w kólko na tych samych ludzi.

Szanuje młodego!

dodaj komentarz
Czytaj także