Rejestracja i logowanie

Kandydat z Bełchatowa powalczy w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Wydarzenia 31-03-2019 Autor: mjs
13

Wszystko wskazuje na to, że jedyny bełchatowianin, który ruszy do wyścigu w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego to Patryk Marjan. Zgodnie z naszymi ustaleniami ma być „dziesiątką” na listach Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Sam zainteresowany z komentarzem wstrzymuje się do jutrzejszej konferencji ugrupowania, na której Konfederacja zaprezentuje swoich wszystkich kandydatów na liście okręgu łódzkiego.

Eurosceptyczna Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy została związana na wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku decyzję o wspólnym starcie w majowych wyborach podjęły partie:KORWiN i Ruch Narodowy. W styczniu 2019 dołączyły do niej organizacja Grzegorza Brauna Pobudka i stowarzyszenie Piotra Liroya-Marca Skuteczni

Dla Patryka Marjana, który będzie startować z ostatniego, dziesiątego miejsca na liście Konfederacji wyścig do Europarlamentu będzie drugą próbą politycznych sił. Przypomnijmy w jesiennych, ubiegłorocznych wyborach samorządowych był kandydatem z własnego komitetu na prezydenta Bełchatowa. Uzyskany wynik blisko 12-procentowego poparcia jak na politycznego debiutanta był rezultatem zaskakująco wysokim.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Powodzenia

hehe kwietniowe lewactwo się zebrało i minusuje przychylne komentarze, ale to trzeba mieć czasu, tak to jest jak się do pracy nie chodzi

A kiełbaska i grill w Brukseli będą ?

Chrum chrum do korytka chrum chrum....

Czemu nie? W sumie program ma ten sam. Tu i tu chce przepędzić świnie.

Prima prima. Starczy już. Kolejny bzdety arty na prima. Jeden był wystarczy. Teraz napiszcie to co się dzieje a nie głupoty. Np o wypadku na słoku, pożarze domu na Porębach czy poszukiwaniach osoby starszej w lesie na Przytorzu.

Ludzie przecież on startuje po to tylko żeby Nazwisko się ukazało !! Kto z 10 pozycji z listy dostaje się do Euro co wy za brednie wypisujecie!! Nie ma tu mowy o żadnym dążeniu za kasa czy ucieczka od Belchatowa które uznał za najważniejszy !! To reklama własnego nazwiska jak i naszego Miasta ale Lemingi tego nigdy nie zrozumieją !!

Kolejna świnka do koryta się pcha.

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ...chłoptaś

Wiadomo, że chodzi tylko o kasę! Zobaczycie jak skończy się kadencja- jaki będzie stan majątkowy.

Przed chwilą mówił, ze Bełchatów jest dla niego wazny, a teraz sie chce dopchacdo UE, ktora przecież chce rozwalic od srodka jk Korwin. Jesienią parlamentarne i tez bedzie kandydował... Moze i na prezydenta RP za rok? Ale w sumie dobrze, bedzie mial fajne CV - "przegralem wszystkie wybory" xD

fajnie, mozna zaglosowac na swojego emoji

HA HA w Bełchwtowie go nie chcą a by chciał do EURO i dobrze że to 1 kwietnia bo by sie zbłąźnił emoji

dodaj komentarz
Czytaj także