Rejestracja i logowanie

Krwiodawcy znów w akcji

Wydarzenia 25-03-2019 Autor: HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów/rk Foto: HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów
2

W miniony piątek Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Elektrowni Bełchatów zorganizował kolejną akcję. Udało się zebrać ponad 11 litrów krwi.

Akcja odbyła się 22 marca w Domu Parafialnym przy Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. W tym dniu krew oddało 25 osób, a Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi wzbogaciło się dokładnie o 11250 mililitrów tego bezcennego leku, którego, co podkreślają organizatorzy, nie da się wyprodukować.

Każda osoba, która oddała krew podczas tej akcji otrzymała upominek ufundowany przez naszych strategicznych sponsorów, jakim jest PGE GiEK Oddział Elektrownia Bełchatów i Kino Helios.

 

 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Debile po****. Na pokaz

Krwiodawcy są za mało doceniani. Jest mnóstwo osób chorych którzy są przez to zdyskwalifikowani do oddawania krwi. Społeczeństwo się starzeje, krwidawców coraz mniej. Duża grupa mdleje, inna się boi, a kolejnej się poprostu nie chce poświęcić godziny raz na 2 miesiące na oddanie krwi. Dobra robota krewniacy emoji

dodaj komentarz
Czytaj także