Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Na kilka dni zablokują wjazd. Powodem uszkodzona nawierzchnia

Wydarzenia 22-03-2019 Autor: belchatow.pl Foto: belchatow.pl
10

Od poniedziałku, 25 marca wjazd na pl. Narutowicza będzie niemożliwy. Wjadą wyłącznie dostawcy i mieszkańcy przyległych posesji. Utrudnienia potrwają kilka dni, w tym czasie miasto wymieniać będzie uszkodzoną nawierzchnię.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Przecież FAZBUDU już nie ma to i gwarancja poszła się jękać, ale vice prezydent jest ten sam co odbierał.

Od przebudowy placu minęło 8lat. Jestem ciekaw czy z TV po gwarancji też lecisz do sklepu z usterką czy do serwisu? A może kupujesz nowy TV?

TV to nie droga, gdyby droga kosztowała tyle co telewizor to pewnie byłaby wymieniana jak telewizor co 2 lata. O gwarancji na drogi: "5-letnie okresy gwarancji nawierzchnie bitumiczne, za wyjątkiem nawierzchni betonowych, dla których okres gwarancyjny będzie wynosił 10 lat". Pewnie dla zaprzyjaźnionej firmy gwarancja była jak na telewizor ? Czy mosty też są budowane jak telewizory ?

Jak już się czepiać szczegółów to też się czepię. Plac Narutowicza to nie droga bitumiczna ani betonowa tylko skwer. Podam przykład: Placu Biskupiego w Krakowie w przetargu był zapis gwarancji min. 60 do max84 miesięcy. 84 to 7 lat. Drugi przykład: Remont placu Jagiellońskiego w Radomiu okres gwarancji 6 lat. Po za tym nie wiemy jakie były warunki gwarancji, co obejmuje. Może uszkodzenie jest spowodowane podmyciem gruntu, albo została uszkodzona rura która nie była objęta gwarancją itp. itd. Dla tego szczekanie i zwalanie winy nie wiedząc szczegółów jest trochę nie na miejscu. Ale gadanie bez sensu zawsze przychodzi łatwo.

Porządna robota - Kaj żeś jest

Czy wymianę nadzorują te same osoby co kiedyś nadzorowały budowę tej drogi? Za czyje pieniądze remontują? Jaki jest okres gwarancji?

W parku na placu Wolności też trzeba wymienić nawierzchnię. Współczuje matką z wózkiem.

Też współczuje ,, matką z wózkiem" jednym co muszą na zmianę prowadzać

ja współczuję twoim nauczycielom

matką i ojcą, a co...

dodaj komentarz
Czytaj także