Rejestracja i logowanie

Grzegorz Gryczka nowym dyrektorem szkoły w Kurnosie?

Wydarzenia 15-03-2019 Autor: magjas
129
Grzegorz Gryczka nowym dyrektorem szkoły w Kurnosie?

12 marca zakończył się nabór dokumentów na konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Kurnosie. Samo postępowanie zakończy się w przyszłym tygodniu, 21 marca, kiedy to komisja konkursowa spotka się z... jednym kandydatem, który zdecydował się aplikować na to stanowisko.

Przypomnijmy dyrektorski konkurs, to efekt odwołania ze stanowiska Danuty Braun. Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów, która jest organem prowadzącym placówkę zdecydował się na odwołanie w trybie nadzwyczajnym. 25 lutego Danuta Braun ostatni dzień pełniła obowiązki szefowej placówki. Następnego dnia ogłoszono konkurs na dyrektora szkoły w Kurnosie Drugim.

Dziś wiemy, że swoją kandydaturę zdecydowała się przedłożyć tylko jedna osoba, co potwierdzili pracownicy wydziału oświaty Urzędu Gminy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że tym jedynym kandydatem jest Grzegorz Gryczka. Pytany, potwierdza tę informację wyraźnie zaznaczając, że o tym czy zostanie dyrektorem zdecyduje przyszłotygodniowy konkurs.

- Potwierdzam, złożyłem komplet stosownych dokumentów, w mojej opinii mam kompetencję do pełnienia tej funkcji, ale o wyborze zdecyduje postępowanie konkursowe – powiedział nam Grzegorz Gryczka.

Rzeczywiście Grzegorz Gryczka posiada nie tylko doświadczenie w pracy dydaktycznej, ale także z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi. Przez 5 lat, na przełomie 2009 - 2014 roku był wicedyrektorem II LO im. Jana Kochanowskiego. Jest nauczycielem dyplomowanym, absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i kierunków studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (zamówienia publiczne) i Uniwersytecie Łódzkim (zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego). W swoim dorobku ma także ukończone liczne kursy z zarządzania oświatą. W minionej kadencji samorządowej, w latach 2014 – 2018 był wicestarostą odpowiedzialnym między innymi za sprawy oświaty.

komentarze (129)
Dodaj komentarz

Jeszcze czlowiek nie zaczął a już jest krytykowany a gdzie para prezydencka...hulaj dusza....???

Co robi "święta rodzina" na zwolnieniu/emeryturze? - Siedzą w chatce i klikają "kciuki" emoji Pracują intensywnie systemem 4-zmianowym.

Niech się Kurnos cieszy, że nie Ofczarek.

mały knyp pokazywał się wyborcom, że on uczciwy, a ustawki robi...ptfuuu....

Każdy o tym wie, że te pochlebne komentarze o dyrektorce i te szkalujace Koca, Gryczke i radny piszą 2 rodziny z Kurnosa. Jedna na B i druga na M, której też chciało się politykę uprawiac. Nie i w ogóle tego nie widać... Skoro na profilach Facebook-kowych jest ta sama nienawiść. Z daleka od takich ludzi!!!!!

Poprzedniczka coś zrobiła dobrego w mniemaniu tych mściwych ? Samo się wszystko zrobiło, szkoła się dwukrotnie sama rozbudowała, generalny remont starej części też, wyposażenie też się samo załatwiło bez jej starania, wdrożono kilkanaście projektów bez jej zaangażowania, zajęcia dodatkowe bez jej wiedzy narzucano szkole a z tego korzystały dzieci... Boże patrzysz i nie grzmisz że tak można potraktować osobę oddaną ludziom tej miejscowości i dzieciom... Za rok będzie konkurs na zespoły szkolno -przedszkolne i wówczas mógł być wybrany nowy dyrektor a nie zrobić polityczną nagonkę żeby kolesia wrzucić na to stanowisko. Przez 5 lat pastwiono się nad dyrektorką i jej rodziną, nie dano im szansy na normalne życie, przygotowywano to przez tak długi czas... Mam nadzieję że ktoś za to odpowie przed właściwym organem, a pan Koc no cóż musi przepraszam może chce odwdzięczyć się kolegom za wygrane wybory więc poczynia takie kroki. Pani dyrektor się na pewno odwołuje od decyzji wójta więc ten konkurs powinien być wstrzymany do rozstrzygnięcia sprawy ( zastępuje ją wicedyrektor która ma do pomocy drugą osobę). Życzę powodzenia, wracamy do pracy i na stanowisko pani dyrektor.

Nareszcie ktoś z doświadczeniem i umiejętnościami. Gratuluję

Doświadczenie w pływaniu z prądem i umiejętność zmieniania poglądów ..... i to na MEDAL !!!

jak rozumiem poprzedniczka po 20 latach pracy nie maiła ani doświadczenia ani umiejętności ... hmmm

ani rozumu, wstydu i honoru...

Grześ - miś na miarę możliwości wójta emoji emoji Dobre emoji emoji

Co z tą Elką Naturą? Czy ktoś wie od czego ona jest specjalistką? Bo taka ponoć zdolna? Szkoda że PGE nie zatrudniają ludzi z wykształceniem politechnicznym a tylko z politycznym. Koleżaneczki dbają o siebie a kompetencje w polu. Samo życie.

Wam to ludziska to nic nie pasuje! Pis zły, Po złe, Plus zły, kuźwa to kto jest dobry, kto sprosta Waszym wymaganiom? Do polityki nie idzie się dla piniĘdzyemoji hehe Lepiej niech ta Nasza Pikna Pani Prezydent weźmie się w końcu za tego kołka Polaka, Pijaka i Cymboła co wie wszystko najlepiej i tylko niszczy ludzi zabierając premie , zwalniając ludzi bo tak podobno trzeba , a sam zatrudnia swoich!!! Był wice prezesem chwilkę, a ilu ludzi zwolnił AA ilu swoich zatrudnił, czy ktoś w ogóle to kontroluje? Wywalić dziada!!! Oszusta

Eee tam, tylko ten żelowana karierowicz, skoczek nam nie pasuje. No cóż wygląda, że jest to miś na miarę możliwości wójta....

Jedna i ta sama osoba napisała tutaj 80% komentarzy sama sobie odpisuje i sama sobie klika łapki w góre 250 łapek, 130 łapek, 50 łapek hahahaahaha tyle osoób to przez miesiąc tego artykulu nie przeczyta nawet!! żałosną jestes malutka osobka ty ktora to piszesz wiesz ze to do ciebie!

Ty to chyba z teori spiskowej miałeś wykłady u samego Antka.

A może to uczniowie rodzice z Kurnosa ???

rozumiem ze deklu piszesz sobie 5 postów na raz pod roznymi nickami rozumiem ale po kiego grzyba deklu jeden pod tymi swoimi postami SAMEMU sobie dajesz te łapki w gore? myslisz ze ktokolwiek jest tak uposledzony ze uweirzy iz to rozni ludzier cie zapliusowali? 5 minut po dodaniu komentarza masz 340-50 lapek w gore ty deklu, przestan sobie sam klikac pajacu.

Ja tylko mam nadzieję że sprawa zwolnienia p. Braun się wyjaśni i będzie to wielkie zaskoczenie dla wielu którzy bardzo wierzą w słowa Koca. Nie jest on ponad prawem, nie może znęcać się nad ludźmi, są odpowiednie instytucje które powinny reagować i bronić...

Mam nadzieję że ludzie otworzą oczy i zobaczą o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi . Najlepiej odsunąć osobę która tę szkołę stworzyła, gdzie są odpowiednie warunki lokalowe, wyposażenie, wdrożone projekty i wrzucić kogoś z układów. Nikt się nie zgłosił bo wszyscy wiedzą kto ma wygrać... więc po cóż się trudzić...

O jakim konkursie mówimy, to było zaplanowane zaraz po wyborach, p. Gryczce nic już nie pozostało w przydziale więc na siłę trzeba było zrobić miejsce w szkole w Kurnosie. Kurnos p. G. jest nieobcy ponieważ najlepszy jego kolega Polak zapraszał go tutaj na wszystkie imprezy. Tylko czy trzeba to było zrobić w ten sposób, skrzywdzić innych aby zrealizować co się obiecało, zmanipulować ludźmi, gdzie prawo ponad którym nie może być Koc. To jest żenada to co się dzieje w Kurnosie, czas aby tym zajęły się odpowiednie organy...

Zenada Panie Wojcie. Jedna osoba zlozyla dokumenty ktora dziwnym trafem wysiadywala na korytarzu w urzedzie pod gabinetem. Czyzby to zbieg okolicznosci????

na bezrobociu to i dyrektorowanie w szkole na kurosie dobre jest.....

PROGRAM PO-KO-KE, po 1 kłamać , po 2 kłamać , po 3 kłamać

Pyk, miseczka ryżu.

Zgłoś się na kierowcę do rządu PiS. Potrzebują każdego. Niezależnie od IQ. Możesz zabrać swoje Seicento.

ssij mi UBeku

Tak odpowiedział mój ojciec kiedy starał się do pracy na kopalni w Bełchatowie. Po rozmowie na ub, gdzie proponowali mu zostanie tw i dobry etat w kopalni. Podobnie było, gdy starał się o pracę na elektrowni Bełchatów. Do emerytury przepracowal na kolei.

To usłyszał twój ojciec i do domu z roboty przyniósł?

Może lepiej na prezydenta Domiechowic, będzie miał bliżej

Ja ani NIKT z mojej rodziny czy znajomych NIE zagłosuje na KOalicje! WARA od naszych dzieci pedryle! Widać że państwo prawo jest im pojęciem obcym. Dokonują linczu na księdzu nieboszczyku na podstawie niezweryfikowanego przez nikogo pomówienia, bo widocznie atmosfera linczu jest im bliska ideowo i mentalnie. Po co wrzeszczeć przy każdej okazji konstytucja ? Skoro ma się ja głęboko w d.... i skazuje ludzi bez dowodów i wyroku? Zabraniają mówić ludziom o swej religijności, a na potęgę afiszują się ze swą seksualnością. To, co od początku istnienia ludzkości w każdej kulturze było tabu, staje się hasłem na sztandarach. To zaś, co zawsze budowało tożsamość każdej społeczności (religia, naród, historia), jest usuwane z przestrzeni publicznej i traktowane jako zagrożenie. Czy jest przyszłość dla zbiorowości, która próbuje żyć w tak odwróconym porządku? LGBT to organizacja popierająca ludzi których należałoby leczyć. Ludzi wokół LGBT należałoby poddać leczeniu, bo są to osoby chore! Takim programem jaki macie wy z KOalicji nie wygracie bo Polacy o niczym innym nie marzą tylko o promocji LBGT,walucie euro ,która pogrąży gospodarkę i wywoła drożyzne,o molestowaniu dzieci genderem itd,itd....BOŻE CHROŃ POLSKĘ PRZED TAKIMI PRZEDSTAWICIELAMI W UE! NIE głosuje na Koalicje!

Pozwól synowi zostać ministrantów żeby pleban się nie nudził.

Idź pobaw dzieci Jarka. Najlepiej o pomoc poproś peatza

ty daj swoje dzieci 2 pedofilom homo

Na stronie gminy bełchatów są dwa ogłoszenia na dyrektorów. Jeden do Kurnosa i drugi do przedszkola w Domiechowicach. I co się okazuje ? Podobno do przedszkola też tylko jeden kandydat. Co to znaczy. Ano znaczy że to nie jest intratna posadka za potężne pieniądze. To nie fucha jak licznych w pge tylko cieżka tyraczka z mega dużą odpowiedzialnością. Szacun

jak w ubiegłym roku był konkurs na dyrektora szkoły w Kurnosie to też była jedna kandydatura. Zgadnijcie kogo. Pani Braun emoji przypadek? chyba nie. Pan Ładziak był jej dobrym kolegą emoji pozdro dla tych co rozumy pozjadali. koniec z prywatą na Kurnosie. Brawo Koc

Ludzie wiedza ze sa na z gory straconej pozycji!!!Startujac moga jedynie stracic to co maja a zyskac NIC !!!

Nikt inny nie startuje bo przecież i tak wiadomo kto ma wygrać, to po co se głowę zawracać

Niektórzy nie rozumieją jak wyglądają konkursy na dyrektorów szkół: 1. Są według konkretnych zapisów w prawie oświatowym; wójt nic zmienić nie może. 2. Podczas braku dyrektora wójt ma 10 miesiecy max na wyłonienie dyrektora a może zrobić to tylko poprzez konkurs. 3. Skład komisji też jest precyzyjnie wskazany w przepisać prawa- w tym i w większości przypadków w pow. bełchatowskim komisja liczy 11-15 osób- kuratorium, organ prowadzący, rodzice, nauczyciele i związki zaw. 4. Każdy kto spełnia wymogi formalne może wystartować i jak zostanie wskazany przez komisję wójt musi go powołać! Pyt do malkontentów - Dlaczego nie startowaliście tylko obrażacie człowieka z b. dobrymi kwalifikacjami i doświadczeniem?

odpowiedź do przygłupa podpisującego się jako "kurator": PONIEWAŻ Z GÓRY BYŁO WIADOMO KTO DOSTANIE TEN STOŁKI....... a zapomniałbym....... DZBANIE......

patrz ja k robie ci musy spedalono cioto z opozycji myslusz ze jestes cwany pedale? patrz jak robie ci minusy jak ty robisz plusy SZMATO

No ale KOC to chyba też już w opozycj, z tego co słyszałem to PiS chce się go pozbyć..... a taki prawy i sprawiedliwy

Typowy zwolennik wójta się uzewnętrznił, brawo słownictwo i kultura level KATOLIK

Co za kultura!!! Ciekawe który to jest rocznik?

Ssij pałkę pedale z grocholic

Sranie w banie itd, itp.....

Bzdury!!!tak powinno byc ale nie jest ( a szkoda )

Brawo!!!! Gratuluję!!! Odpowiedni kandydat z doświadczeniem i kwalifikacjami. Brak takich osób spośród byłych rządzących, którzy wystartowaliby do konkursu. Wszystkie żłoby po znajomości w Pge lub Kwb, bo w życiu by konkursu nie wygrali lub nie spelniali wymagań kwalifikacyjnych. Powodzenia Panie Gryczka, pokaż im, że za marne grosze będziesz pracował a nie jak były P. Starosta Waldi za grubą kasę w ukryciu. Biedny nasz były starosta dom musiał sprzedać a, że nowy pobudowal to cisza.

Grześ przechodził obok zobaczył ogłoszenie a że roboty szukał to wysłał CV i dyrektorem został, ten to ma fart........ Następnym razem może niech CV na prezesa KGHM wyśle taki młody zdolny i kompetentny to się pewnie dostanie .......

marzenie każdego wuefisty....

wuefisty byłego starosty i prawie kogoś tam......

fruwasz wysoko .... spadasz szybko ... pozdro gregor !~

a to można spaść niżej niż dyrektor w wiejskiej szkole po znajomości emoji

Strach się bać.... buhaha

Ten Gryczka to fenomen. Może mu się uda dyrektorem małej szkółki zostać a pier..... o tym tyle że głowa się lasuje. A ten jad tu płynący to kwintesencja ludzkiej głupoty i zazdrości.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie wiem ile się w takiej szkole zarabia na dyr. stanowisku 4 tys na rękę? Jakby wcisnął się do PGE czy KWB na specjalistę ds. zbędnych i był od brana kasy to dopiero by ludzie go zjedli pomimo, że takich jak on to jest tam na pęczki. Jak dla spoko, że poszedł w kierunku, w którym się kształcił a nie udaje niewiadomo kogo. Szanuję go bardziej niż Matysa, który okazał się Gowinem i już mu Misie nie smierdzą jak odór na Binkowie.

A na oczyszczalni to jakaś inwestycja ostatnio była oddana? Bo na Binkowie już nie śmierdzi gównem tylko padliną.

fenomen głupoty wyborców ....

Możecie mowic co chcecie ale p. Grzegorz jest jedynym w Bełchatowie politykiem, który wyglądem nie straszył a wręcz przeciwnie jest na czym zawiesić oko. A co do konkursu to wykształcenie kierunkowe posiada, doświadczenie również więc nie rozumiem waszych lamentów. Więcej obiektywizmu moi drodzy emoji

Co ty pitolisz, to sztuczny ponaciągany już chyba koleś, taki młokos na amerykański tandetny styl, który myśli że modną zaczeską wygra wszystkie wybory. Ten żelowany goguś do pięt nie dorasta naszemu SENATOROWI. Tylko senator ma styl i klasę reszta to chłopcy z piaskownicy. Już nie raz widziałam jak kobiety niemal mdlały na widok senatora, więc mi tu nie wyjeżdżaj z tym żelowanym susimajtkiem.

Ladziakowi do piet nie dosiega!!!Sztuczny,amerykanski jakis.TANDETA .Koc strzela sobie w kolano raz za razem!!!Kazdy ruch personalny to totalna porazka!!!To nie jest dno,to jest pukanie w dno od spodu ( to jest dokladny cytat akademickich wykladowcow"Drodzy Panstwo to nie jest dno to jest pukanie w dno od spodu" z dedykacja dla pana koca i jego elektoratu(male litery swiadomie)Szkoda panie Gryczka o panu kocu "szoda mowic"

odejdź od ogniska ...

G.G na sołtysa ! 

cóż, pan naczelnik oddaje dług panu wicestaroście ... prawda Panie Doktorze ? sumienie nie uwiera ? jesli nie to znaczy ze na wojta sie pan nie nadajesz bo nie masz sumienia ... tylko partykularne interesy ...

pan Grzegorz niestety ale dał mi osobiście sie zapamiętać jako osoba patrząca tylko na siebie i swoje stowarzyszenie, zwykle problemy mieszkańców Pana nie interesowały, były możliwości by ludziom pomoc ale nie pomagał Pan bo to wykraczało by poza interesy które Pan reprezentował, finał jest taki, ze musi Pan po wsiach biegać i prosić o przychylność ... nie jestem zdziwiony, pycha zawsze kroczy przed upadkiem ... swoimi decyzjami mieszkańcom Pan nie pomógł i po drodze sam sie Pan wyautował, smutna ale prawdziwa prawda, w przyszłości prosze by sie Pan kierował dobrem mieszkańców, ludzi a nie swoim czy stowarzyszania tudzież uprawiał politykę tam gdzie je sie uprawić nie powinno ...

Zapisał się do Solidarnej Polski a pisał misiewicze to kolejny misiewicz który ma starowac do sejmu

po co sie zapisał do solidarnej polski ??? w radzie miasta widze bliżej mu do Koalicji Obywatelskiej, wiec skąd ten ruch ???

Ja też wolałbym z KO niż z misiewiczami i macierewiczami.

Mini PGE na wsi. Dla spadochroniarzy.

I wylądował nasz orzeł- wiejski celebryta. Taki włóczykij ten Grzesio.

Wójt koc to szuja nie dotrzymująca słowa. Nie szanujący ciszy wyborczej. Kłamca oszust. 6 osób zwolnił, 6 przyjął za wyższą stawkę. Oszczędności koca bajera

I bardzo dobrze Grzechu. Czekamy tu na Ciebie.

Ale jaja.Znowu konkurs Gmina Bełchatów robi i znowu jeden kandydat.W poprzednim emerytka wygrała bo nikogo nie było a teraz ten.Może by Wójt na słupach ogłoszeniowych wywieszał informacje o konkursach to by było więcej chetnych.Do czego to doszło.Ale rozwój gminy.Parodia.

Nawet media pisały o konkursie na dyrektora szkoły. Co mają listy rozsyłać?

Naiwnosc czy glupota???

I jedno i drugie!

Niczym pudzian niedlugo mi z lodowki wyskoczy.Panie Grzegorzu,moze sie jeszcze kutfa hodowla jedwabnikow zajmiesz?

Jakby Gryczka Prezesem spółki został to byłoby klepanie że nauczyciel itd prezesem...ehhh ahhh fuj. Tutaj czarne na białym - nauczyciel z dobrymi kwalifikacjami z doświadczeniem startuje na dyr szkoły - też źle. Ludzie opamiętajcie się.

Grzesiu dotąd ze wszystkimi przegrywał, to może teraz z samym sobą uda mu się wygrać. Trzymam kciuki!

Pochwal się miszczu swoimi talentami i osiągnięciami. Oj byłoby z czego się śmiać zapewne. Hahahahaba

Pisze się mistrzu!

nie czepiaj się pewnie gryczka go uczył

Bryczka ale masz parcie na szkło.

Teraz żołnierzyki pani B. trzęsą kieckami emoji Skończą się te wasze 27/18 etatu! Niezrealizowane świetlice, biblioteki, dzielenie w swoim ścisłym gronie ekstra płaconymi zastępstwami, czy nagrodami dyrektora i nagrodami dla dzieci swoich i swoich znajomych. Nauczanie ścisłych przedmiotów o których się nie ma zielonego pojęcia po skończonej podyplomówce! Ludzie pazerni i bezwstydni - "Nauczyciele". Dzieci w końcu otrzymają to na co zasługują. A te panie albo zaczna osiągać pozytywne wyniki w konkursach i egzaminach albo do widzenia- za sklepową ladę. W szkole się uczy a nie gwiazdorzy!

Trzeba było odwołać P. Braun żeby dać pracę koledze.. świat schodzi na psy!!! Obłuda, świństwo!!!

Na zwolnienie tej Pani to oświata nawet dała zielone światło.

Głupi jesteś.

Ta pani się sama odwołała. Zarzuty jakieś nie były???

Żenujące!!! Aż na wymioty zbiera :-(

Biedny Kurnos co on takiego zrobił

Pewnie głosował na obecnego wójta

I bardzo dobrze. Startuje z konkursu a nie jak elka i walduś kiepski dzieki radomsku wrzuceni do pge.

Elka to raczej dziéki malgorzacie...

A której Małgorzacie, powiedzcie coś więcej, ja już się w tym gubię, a wypada wiedzieć

Powinien wybrać właściwą osobą na właściwym stanowisku

Rozwalają mnie te komentarze, że POPARLI Mariolę, a ona się od nich odwróciła. Nikt im nie kazał jej popierać, ona ich nawet nie chciała, a teraz wielce oburzeni, że zostali z niczym. Piszcie trochę subtelniej te komentarze, ziemniaki, bo przecież widać, że to Wy piszecie - z wielkim żalem do NAJJAŚNIEJSZEJ PANI PREZYDENT MARIOLI CZECHOWSKIEJ, którą serdecznie pozdrawiam.

Byłam w sztabie Czechowskiej i wiem co się tam mówilo. Z Kopkiem, z Mielusem się ściskała dziękując za poparcie.

G.. wiesz , mało widziałeś. P. Czechowska wszystko z Gryczką uzgodniła. Sama się chwaliła w swoim gronie.

Rodzice i kadra życzy i oczekuje samych sukcesów i normalnej uczciwej współpracy opartej na dobru i usmiechu naszych dzieciaczkow. Powodzenia!!!

Po wyborach tak na bilbordach popierał mariolę i w ramach wdzięczności dostał co? Wielkie gówno

Po co Ziemi podziękować za poparcie a dzięki temu poparciu wygrała z Matysem i plusem ktôrego większość Bełchatowa nie chciała?! Trzeba go nagrodzić - dać Darklwi lejce i niech rz dzi nami. Już za 4 lata wybory.

Hehehe za jakie cztery lata? W przyszłym roku Referedum......

Grzesiek trzymam za Ciebie kciuki i mocno wierze w to, że Ci się uda.

I mam nadzieję że go wybiorą. Co jak co ale w tej szkole potrzeba kogoś spoza szkoły aby to poustawiać bo źle się dzieje.

Jak nierób wyczachowski do kwb został wcisniety na grupie dyrektora jakos nikt nie narzekal, co za miasto...

Bo miał znaczek odpowiedniej i jedynie słusznej partii w klapie. Zresztą Natura też tam robotę dostała

Kurnos leży... Współczuję...

Ale w czym jest problem? Konkurs jest otwarty, każdy spełniający wymagania może złożyć papiery... Według was Grzegorz nie może pracować normalnie czy jak?

Klasyczny pływak.

Pływak??? Sam chyba w to nie wierzysz. Facet jest nauczycielem, był wicedyrektorem szkoły, był wicestarostą to mało aby pokierować szkołą? Gość spokojnie da sobie radę.

Uwielbiam Grzegorza. Zrobi wszystko by być gdziekolwiek być na stanowisku. Zapisze się do Solidarnej Polski, poprze Czechowską mimo tego, że ta nie chce. Człowiek orkiestra.

Kolego konkurs był ogłoszony. Trzeba było startować. Dlaczego nie startowałeś? Nie masz kwalifikacji? Masz dobrą polityczną fuchę w PGE czy jeszcze matury noe napisałeś?

Jak liczne lokalne przykłady pokazują, matura do niczego nie jest potrzebna. Można być posłem albo niedoszłym prezydentem miasta.

Tylko czemu Pani Braun będzie dzieci uczyć .Jakaś masakra zero pojęcia o nauce dzieci.

Lajkował posty Koca to ma . Jak nisko można upaść?

Od Koca odwróciła się nawet jego własna partia, woleli popierać krętacza, a teraz z koszykami do niego chodzą z przeprosinami...

Akurat !!! pomazyc dobra rzecz

Moja droga jaką partia? Proszę nie wypowiadać się o całej partii.

To raczej on odwrócił się od sprzedawczyków radomszczańskich. Brawo wójcie. A sprzedawcy? Idzie wiosna. Pora na porządki. Oj pora.

Idzie wiosna Biedroń czeka emoji z pisu Konrad nasz ucieka !!! A właściwie to go chcą wywalić emoji

I bardzo dobrze Grzesiu powodzenia... Po tym jak Cie Mariolka wyd.... Należy Ci się to stanowisko.. Trzymam kciuki

został wyd.... przez kobietę ??? naprawdę ???

Mariola...?? To już sprzedana. To plus teraz nie ktoś więcej niż prezydent haha

Nie wiem czy akurat Mariolka. Wiem za to, że na pewno dostał czarowna kartkę od wyborców, którzy mieli dość jego osoby, lansu.

20% poparcia to odwrócenie plus 2 wynik w powiecie?

Czwarte miejsce w prezydenckich, ignorancie.

A ile % miał? A ile % miała pierwsza trójka? Nie widzę tu czerwonej kartki, wybrali inni

Grzesiek jest fajny, także będą mieli dobrze z nim.

Brawo Kurnos!Ta osoba zaspokoi wasze gusta???

dodaj komentarz
Czytaj także