Rejestracja i logowanie

Zderzenie na Bawełnianej. Uszkodzone cztery samochody [FOTO]

Wydarzenia 05-03-2019 Autor: magjas Foto: mjs
8

Dziś około godziny 11.00 na ulicy Bawełnianej doszło do kolizji dwóch aut osobowych – toyoty i opla. Rykoszetem ucierpiały też dwa inne auta, które były zaparkowane wzdłuż ulicy.

Z relacji świadka wynika, że kierująca toyotą wyjeżdżając z parkingu  naprzeciw starostwa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi jadącemu ulicą Bawełnianą w kierunku Pabianickiej. Uderzenie było na tyle mocne, że kierowca nie był w stanie zapanować nad samochodem i nieznacznie uszkodził dwa samochody zaparkowane na parkingu wzdłuż ulicy Bawełnianej.

Ulica w miejscu kolizji była częściowo zablokowana, ruch odbywał się wahadłowo.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

W ogóle śmieszne kolizje drogowe są w Bełchatowie i widać, że prawa jazdy znalezione chyba w lay'sach. Ludzie tutaj jeżdżą jak niedzielni kierowcy i tyczy się to zarówno młodych jak i starych.

Takie pytanie mi się nasuwa: z jaka to prędkością musiał jechać ten facet ,skoro nie był w stanie zapanować po uderzenie nad pojazdem?Większość ludzi pędzi ta ulicą jak głupi.Wystarczy jechać 30-40 km/godz. a uniknie się większych szkód,bo może nie takich sytuacji.

Mógł iść na pieszo jakieś 12km/godz. uniknął by zdarzenia. (Większość ludzi pędzi ta ulicą jak głupi.) Tam nie można jechać szybko bo zawsze jest korek . Panie Diego gdyby panu tuż przed maskę wyjechał samochód, to jest pan w stanie natychmiast nacisnąć na hamulec, czy następuje reakcja za kila sekund co powoduje kolizję ? 

Koleś jechał prawidłowo baba wymusiła . Gość nie musi hamować ani zwalniać. Taranem takich kierowców

Krzysiu kto ci jełopie dał prawo jazdy jak ty tak podchodzisz do sytuacji takiej na drodze

Ja mam czy nie mam w tym mieście nie robi to różnicy. Motorem tylko hamuje

I możesz ublizac tutaj jest to normalne

Zbyt ciekawski jesteś emoji Jechał to jechał. Epło to epło nie ma co drążyć tematu. emoji

dodaj komentarz
Czytaj także