Rejestracja i logowanie

Pijany syn ukradł matce samochód. Przejażdżkę skończył w areszcie

Wydarzenia 25-02-2019 Autor: rk/KPP Bełchatów
10
Pijany syn ukradł matce samochód. Przejażdżkę skończył w areszcie

25-latek ukradł samochód własnej matce, po czym pijany ruszył na wycieczkę. Okazało się, że nie ma prawa jazdy. Trafił już do policyjnego aresztu, a w niedługim czasie będzie musiał wyjaśnić swoje zachowanie przed sądem.

W niedzielę 24 lutego ok 18:00 do bełchatowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży pojazdu z posesji na terenie gminy Bełchatów.

- Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą, która podała, że sprawcą jest jej syn. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę matki ukradł kluczyki od samochodu i bez jej wiedzy ani zgody odjechał seatem w kierunku miejscowości Postękalice. Pokrzywdzona podała też, że 25-latek z pewnością jest pijany i nie ma uprawnień do kierowania autem - informuje Iwona Kaszewska, rzecznik KPP Bełchatów.

Sprawca kradzieży został namierzony i ujęty w miejscowości Niedyszyna. Potwierdziły się informacje zgłaszającej - jej syn był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania.  

- Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień, jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat wiezienia - podsumowuje Iwona Kaszewska.

 

komentarze (10)
Dodaj komentarz

diler pewnie tez

Brawo dla matki, lepiej tak jak synus by kogoś zabił to by do końca życia sobie nie darowala,..

Co to za matka na wlasnego syna policje nie do pomyslenia

Lepiej niech kogoś zabije. A wtedy razem z synalkiem do pierdla za użyczenie pojazdu osobie bez uprawnień i pod wpływem. Pomijam kwestię sumienia.

Kto to wiadomo ?

Siema panie z miasta G.

Jakanpatologia XD wiekszej nie ma chyba w nelchatowie od tego typa

Dobrze.. Prawidłowo jechał.

Ty sobie juz tak nie rymuj boś tez nie lepszy. ...

Miała matka syna... emoji

dodaj komentarz
Czytaj także