Rejestracja i logowanie

Pijany kierowca wpadł przed marketem. Nie wiedział, że jedzie za nim policjant...

Wydarzenia 20-02-2019 Autor: rk/KPP Bełchatów Foto: poglądowe
15
Pijany kierowca wpadł przed marketem. Nie wiedział, że jedzie za nim policjant...

Policjant z bełchatowskiej komendy policji wracając do domu po skończonej służbie uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu 42-latkowi. Uwagę funkcjonariusza zwróciło zachowanie na drodze kierowcy mercedesa. Kilka minut później okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

19 lutego po godzinie 14.00 policjant z bełchatowskiej komendy jechał prywatnym autem wracając po skończonej służbie do domu. Na ulicy 1-Maja w Bełchatowie jego uwagę zwrócił mercedes, którego kierujący mógł być nietrzeźwy. Mercedes zbyt późno zahamował przed przejściem dla pieszych. Osoby, które się na nim znajdowały, musiały uciekać aby uniknąć potrącenia. Funkcjonariusz natychmiast zareagował. O zaistniałej sytuacji powiadomił dyżurnego, a sam niezwłocznie postanowił sprawdzić swoje podejrzenia. Funkcjonariusz skontrolował kierującego mercedesem na parkingu przy pobliskim markecie. Okazało się, że przypuszczenia policjanta okazały się słuszne, ponieważ od kierowcy było czuć zapach alkoholu. W tej sytuacji policjant uniemożliwił 42-latkowi dalszą jazdę. Mieszkaniec gminy Bełchatów w rozmowie z funkcjonariuszem przyznał, że wcześniej pił alkohol. Mężczyzna został przekazany wezwanemu na miejsce policyjnemu patrolowi. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie_dlauniknieciarecydywy

REBUS: 42 lata? mercedes?

Szczęściarz?

I niech kierowcy pod wpływem nie znają dnia ani godziny!!!

Panowie Policjanci! Wyrywkowo, co kilka dni na każdym skrzyżowaniu, na każdej drodze sprawdzać trzeźwość kierowców. I nie zwracać uwagi na to, że tworzą się korki. Może chamstwo w końcu się czegoś nauczy!

Znowu na wiadukcie sie dzieje- policja negocjuje z facetem

czy w Bełchatowie to nic się nie dzieje tylko piją i za kółko, bo już nudne te artykuły

To jakaś plaga ostatnio. Aż strach pomyśleć ilu jeździ pijanych, których nie udaje się złapać.

Pił bo odkrywka mu powiedziała że Złoczewa nie będzie.

Nieodpowiedzialni debile tak można ich tylko nazwac!!!!!! Bo to nie jest człowiek!!!! Taki wazniak był wsiadajac po pijanemu do auta. Jak dla takich debili powinno nie być żadnej litości. To wielkie szczęście że nikomu krzywdy nie zrobił chyba siano maja w tych mozgach szkoda słów na takich debilnych cwaniaczkow.

Jak nie człowiek to kto prowadził

Idiotyczne pytania. Moim zdaniem za takie wykroczenie powinno się zabierać prawo jazdy na całe życie.

Tobie nie zabiorą bo go nie masz i co tak się martwisz kogo ukarają

Czy ktoś w Bełchatowie ma jeszcze prawojazdy??? Czy już wszystkim zabrali???

Tobie na pewno

dodaj komentarz
Czytaj także