Rejestracja i logowanie

Policyjna akcja na Walentynki. Zamiast mandatu...

Wydarzenia 14-02-2019 Autor: magjas/KPP Bełchatów Foto: mjs
4

Walentynki to doskonała okazja aby przypomnieć wszystkim, nie tylko tym zakochanym, że pośpiech tak jak w miłości i na drodze nie jest wskazany. Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. ZWOLNIJ - jak kocha to poczeka, zwłaszcza z walentynkową kolacją! - pod takim hasłem dziś na ulicy Lipowej bełchatowska policja prowadziła działania prewencyjne. 

- Dzisiaj policjanci z wydziałów ruchu drogowego wszystkich komend Policji woj. łódzkiego podczas kontroli, w szczególny sposób, będą przypominać o tym jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą przekraczanie prędkości - mówi Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Kierujący otrzymywali dziś zapachowe serduszka ze specjalnej limitowanej edycji z napisem: Zwolnij - jak kocha - to poczeka! Policjanci podkreślają, że warto zdjąć nogę z gazu i bezpiecznie dojechać do celu, tym bardziej jeśli czeka tam ukochana osoba. To kolejny już rok tej wyjątkowej akcji skierowanej nie tylko do zakochanych.

- Ta akcja zawsze spotyka się z pozytywnym odzewem, a zapachowe serduszko zawieszone w samochodzie każdego dnia przypomina, aby nie przekraczać dozwolonych prędkości - podkreśla Kaszewska

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Lepiej niech policja weźmie się za porządek z pijakami na mieście, z patologią na każdym kroku. Teraz cieplej się robi może i więcej radiowozów wyjedzie. Wstyd.

To znaczy że możemy szybko jeździć. . Ale super. .. łał . Chyba się bujne bo nie wiem co to prędkość.Już po Walentego.ale nie będę hamowal

Świetny pomysł

Pozytywna akcja, popieram.

dodaj komentarz
Czytaj także