Rejestracja i logowanie

Gmina Kluki. Trwa akcja poszukiwawcza. Zaginęła 40-letnia bełchatowianka

Wydarzenia 13-02-2019 Autor: magjas Foto: b24tv
35

Bełchatowska policja poszukuje 40-letniej bełchatowianki. Po godzinie 14-tej do akcji w gminie Kluki zostały skierowane znaczne siły służb. Kobieta wyszła z domu dziś rano, około południa urwał się z nią kontakt. O zaginięciu poinformowała najbliższa rodzina kobiety.

Akcja poszukiwawcza trwa w gminie Kluki, bo to właśnie z tej lokalizacji odebrano sygnał z nadajnika telefonii komórkowej, kiedy to po raz ostatni udało się telefonicznie porozmawiać z 40-latką. Kobieta wyjechała z domu po 7 rano. Jak podkreśla członek jej najbliższej rodziny, który zawiadomił policję o zaginięciu do godziny 11.30 rozmawiał z nią dwukrotnie, później kontakt się urwał.

Policja przeczesuje drogi i bezdroża w gminie Kluki. 40-latka porusza się srebrnym renault clio na bełchatowskich numerach rejestracyjnych. Ktokolwiek zauważył taki samochód proszony jest o kontakt z policją lub numerem alarmowym 112.

komentarze (35)
Dodaj komentarz

Hi I regularly order from your shop, and I love your store. But I have a question, I see a lot of Items on this site http://bit.ly/CheaperProducts that you also sell. but there products are 40% cheaper, well my question is what is the difference between your shop and theirs, is it the quality or something else, I hope you can answer my question. Sincerely

Hello I want to say what a beautiful website you have made. And i want to order a item from you. But I can not find it anymore on your site, it looks like this on this site http://bit.ly/computercomponent2765 Mail me if you are going to sell it again I'll wait. Greetings

Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at ddbelchatow.pl promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly

No i co wy tu wszystkie puste barany,kobieta żyje jest cała i zdrowa i wcale nie miała żadnych myśli samo bujczych,jak to żeście ją tu opisywali od tej najgorszej strony. Na przyszłość barany jak będziecie chcieli coś o kimś napisać to pierw się zastanówcie co piszecie.

,,OŚLE"nie obrażaj ludzi.dobrze że wszystko ok

Szukamy.moze ktoś coś wie...

Nie wiem,,,,,,

cały bełchatów jak szukają żle jakby nie szukali ??? gdzie jest policja za co my im płacimy leżą tylko kawke piją i całe życie nie dogodzisz

A to osoba z Bełchatowa, to nie ma co się tu za wiele nad tym dziwić, bo ludzie z Bełchatowa to są to dziwni ludzie.Bo oni jak mają jakiś problem to nie umią go inaczej rozwiązać jak tylko się: wieszać itd itp. Niestety ale tak jest PRAWDA.

Bo nie mają gdzie z tym problemem pójść. Wszyscy tutaj traktują ciebie jak odmieńca, wszyscy wytykają palcami, za plecami ploty, dawanie do zrozumienia że jesteś kimś gorszym. Gdzie byś nie poszedł to dają ci do zrozumienia że nie tolerują kogoś nie pasującego do ich wykolejonego wyobrażenia idealnego obywatela. Wywyższanie się i poniżanie kogoś innego niż ,,ja" tutaj to norma.

Najlepiej spi erdo lić od problemów i sie powiesić a rodzina niech cierpi ważne że sie uciekło od problemów.

Właśnie, jest problem ... I przyznam rację , szkoda że nie ma pomocy i wsparcia, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać i rozwiązywać problemów wspólnie... nawet silni i mocni mają chwilę słabości.. gdyby ludzie byli życzliwi i się wspierali wzajemnie takie sytuacje nie miałyby miejsca . Świat niestety umiera ... emoji

Jeśli zachodzi taka potrzeba to szuka się natychmiast ,jakiś czas oczekiwania 24h to bzdura . Oby kobieta odnalazła się cała i zdrowa , nikomu nie życzę takich sytuacji .

Porusza się renault clio ! Sprytni funkcjonariusze milicji nie są w stanie tego pojazdu zlokalizować o co tu chodzi xd ? 

Pewnie są powody dla których nie mogą podać...

Od kiedy szuka się osoby przed upływem 24 godzin?

Amerykańskich filmów się naglądałeś

Troszkę należałoby się w język ugryźć...jeśli nie wiemy o co chodzi co moglo byc przyczyną ...I czemu rodzina tak szybko zgłosiła brak kontaktu ...przyczyn mogło być wiele ...

moze do kochanka poszła kapicy rano wruci

Te mądraliński,sprawdź jak się pisze”wróci”

to jak tyle RADOWOZÓW było to trzeba szukać

{ PICA !!!!!!!!!!!!!!!!!! } A NIE ZNIECZULICA.

ZNIECZULICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jak ku r wa wyjde rano i przykładowo rozladuje mi sie telefon to będą mnie szukać?!

Już dzwonie na 112 i mówię, że widziałem osobę, która nie wiem jak wygląda.

Jak wyszła to i wruci . Ledwo rano wyjechała z domu,a po południu już ją uznano za zaginioną i już ją sztab policji szuka. Ludzie czy wy nie wiecie po ilu godzinach,przyjmuje się takie zawiadomienie o zaginięciu osoby.? No chyba że Polska policji nie ma na co robić i nie ma na co wydawać pieniędzy. Tylko od razu po głupim zgłoszeniu bawić się w poszukiwanie. W jakim my państwie żyjemy?

Człowieku myślisz? Bo wydaje mi się że nie? Jeżeli pierwszy raz zaginęła bądź są obawy, że mogłaby sobie coś zrobić to interwencja jest natychmiastowa! Nie piszcie bzdur jak nie wiecie!

Nie tak dawno mialo miejsce zaginiecie mlodej dziewczyny, glupich komentarzy tego typu bylo pełno ze jak wyszla to wroci itp. Niestety final okazal sie tragiczny. Moze ta kobieta tez ma jakich problem ?

Może być tak, że nie podają do publicznej wiadomości takich informacji jak np. problemy psychiczne -sygnalizowanie możliwości targnięcia się na własne życie, problemy alkoholowe itp.

Na fb ktoś się ogłasza oferując prostą pracę w magazynie w Klukach lecz nie ma z nim kontaktu- może ma coś wspólnego z tą kobietą, może podjęła ta pracę a ta okazała się być niewolniczą?

To jak ktoś rano wyjdzie to co po południu już poszukują?!

to strażaccy ochotnicy nie są tańsi w poszukiwaniach ?

może jakieś zdjęcie? albo opis wyglądu?

wyszła na imieniny a tu już poszukiwania emoji

albo do mc donalda

dodaj komentarz
Czytaj także