Rejestracja i logowanie

Wypadek z udziałem trzech samochodów na ''słynnym'' skrzyżowaniu pod Szczercowem

Wydarzenia 04-02-2019 Autor: magjas Foto: poglądowe
7
Wypadek z udziałem trzech samochodów na ''słynnym'' skrzyżowaniu pod Szczercowem

Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w minioną sobotę, 2 lutego na skrzyżowaniu w Grudnej. Po godzinie 13-tej na skrzyżowaniu DK 74 z drogą wojewódzką 480 zderzyły się trzy pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że:

- 42-letnia kierująca fordem, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Szczercowa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wjechała wprost na prawidłowo jadący drogą krajową pojazd marki Suzuki, którym kierował 62-letni bełchatowianin. W wyniku zderzenia ford został wybity z drogi i uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy marki Volvo – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierowca forda i suzuki zostali przewiezieni do bełchatowskiego szpitala w Bełchatowie.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Oswietnic ten stop bardziej aby był widoczny dobrze, światła to będzie głupi pomysł bo hamowac na takiej drodze do zera. A jeśli egzaminy wordu się nie zmienia to będzie przybywać takich wypadków.

Na skrzezowaniu konieczna sygnalizacja swietlna!!!!!!!!!!

Potrzebny rozum a nie sygnalizacja.Na wcześniejszym skrzyżowaniu jest a TIR-y i nie tylko jadą na Czerwonym!!!!!!To ludzka głupota jest winna a nie miejsce.

Nawet w którąś niedzielę ktoś dzwonił do radia kierowców i się bulwersował że te światła tam za długie są dla kierowców jadących droga wojewódzką i że to się nadaje do zarządu dróg, trzeba zgłosić i skrócić te światła. Co ciekawe z moich i nie tylko moich obserwacji wynika że te świata działają odwrotnie do tego co zbulwersowany kierowca nie wiadomo skąd sobie wymyślił.

Nie ma sensu żeby ta pani jeździła skoro nie wie jak sie zachowac na skrzyzowaniu.Lejce zabrać i na rower.

Dobrze , że masz Dobrego Patrona , bo z ciebie taki dyszel , że koń by się z ciebie rżał.

Na rower? Niech zasuwa pieszo, wtedy może nikomu nie zaszkodzi.

dodaj komentarz
Czytaj także