Rejestracja i logowanie

Pierwsza konferencja prezydenckiego duetu Czechowska - Matyśkiewicz. Jakie mają pomysły na Bełchatów? [VIDEO]

Wydarzenia 01-02-2019 Autor: magjas
62
Pierwsza konferencja prezydenckiego duetu Czechowska - Matyśkiewicz. Jakie mają pomysły na Bełchatów? [VIDEO]

Prezydent Mariola Czechowska i wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz na pierwszej wspólnej konferencji prasowej mówili o swoich planach na rządzenie miastem. Dziś jeszcze bez szczególnych konkretów, ale jak podkreślił Matyśkiewicz: „w perspektywie bardzo krótkiego czasu przedstawimy główne inwestycje, które zostaną zaakceptowane przez panią prezydent i które później będą przedyskutowane z radnymi”. Więcej szczegółów w załączonym materiale video.

 

komentarze (62)
Dodaj komentarz

Dzisiejszy wczesny wieczór, przychodnia ZDROWIE, poczekalnia pełna ludzi, mieszkańców naszego pięknego miasta... otwierają się drzwi, wchodzi "NASZA" Pani prezydent Mariola... ani dzień dobry, ani dobry wieczór... czekała na ukłony chyba, Ale nie doczekała się. Masakra

Przeginacie już ludzie... zastanówcie się trochę zanim coś napiszecie.

Widac nie trafiła akurat na swoich wyborców to nie miał kto się kłaniac

Marek i dla niej zostawiłeś rodzinę? Monia bije ją na głowę...

Wszystkie kartofle z grocholicite militarne i nie cicho odejść od komputera

Od kiedy Szyderca przestał pisać komentarze to nie ma co czytać.

Darek ponownie dał odczuć że dla niego liczy się tylko kassssa, a nie obietnice wyborcze którym będziemy się bacznie przyglądać. Ludzie z Grocholic już ci dali żółtą kartkę przy ostatnich wyborach Darku, a teraz przy następnych dostaniesz czerwoną. Ja na pewno już na ciebie nie zagłosuję, choć zawsze to robiłem.

Wyluzuj Krzysiu

Ale ty durny jesteś kasa oczym piszesz jaki z ciebie Grocholak żaden a może ty z Zamościa bo napewno. Nie z gorki

Grześ daj już spokój ... zima jest, weź sobie sanki....

Dość nienawiści i chamstwa BRAWO PANI PREZYDENT

Nic tylko zazdrość, zazdrość............/ KO: Zi. Bel.

Ale jajca, Matys się skreślił, wyautował i skompromitował za posadkę na której w obecnym układzie nic nie ugra oprócz kompromitacji.

jeszcze niedawno Matys mówił że to najgorza prezydent, jeszcze niedawno mówił że spadochroniarze precz z Bełchatowa .... . A teraz mów że to najlepszy kapitan bełchatowa ,a Owczarowi dał utrzymanie z podatków Bełchatowian ( MZK tylko żyje z dotacji) . 

Referendum odwlac ten klamliwy duet

Sobota 22:15 Jak pięknie w ten zimowy wieczór, cuchnie z oczyszczalni. Uwielbiam ten ostry, suchy nawozowy aromat emoji I to wszystko dzięki naszej władzy emoji

Antybotoks - zaprasszam do lustereczka i zobacz jak wygląda Twoja KUFECZKA -pa

Kobiety z okolicy nie róbcie z twarzą i włosami co ta pani z miasta. Ja wiem, że kosmetyczki fryzjer/ka mówi wam, że to ładnie wygląda. Nie wyglądajcie jak barbi. Naprawdę więcej rozsądku

Jaki rozsądek wystarczy posłuchać co rzecze ta kobieta...tym bardziej trudno zrozumieć ,ze ktoś może być tak ślepy....żal!

Pozdrawiam wszystkich wyborców! Dzieki takim naiwniakom jak wy mogę się dorwać do kasy z waszej kieszeni. Jesteście bandą tępych naiwniaków, których kroić będę na wszystkim. A poglądy? hahahaahahahha - w polityce sa po to żeby ciemny lud miał o co się bić!! Teraz My z Mariolka zaprowadzimy swoje rządy. Nie będzie dworca, obwodnicy, a kasa pójdzie na nas i naszych kochanków! Dziękujemy leszcze naiwne!!!!!! hahahhaha

brawo o to chodzi. niech kradna i chlaja i pija az padna

ryj chama i prostaka

"Czy te oczy mogą kłamać...?"

Czemu koszty MZK musza wzrosnac. Jak ma byc Owczar to rutkowska out.

Krótko DNO jedno i drugie

Będzie pięknie, będzie się działo i miasto rozkwitało.

Rzuca się inne słowo na usta ale powiem : żarty sobie z nas robią.

Wszyscy kandydaci na prezydenta powinni zostać vice...

P. DM proszę wziąć swój program wyborczy i punkt po punkcie realizować. Zobaczymy co zrobisz... Ale celem będzie nie realizacja programu, a ustawianie swoich. MCz. w kampanii nic nie obiecała, więc nawet nie ma z czego rozliczać.

Co tam holding spółek. Ja czekam na darmowe taksówki dla seniorów. Ktoś nam w końcu w czasie wybotów je obiecał ! Pamiętacie kto?

zygam na ten uklad i napewno juź sie tymi niby ludzmi he he nie bede interesowal

A ja rzygam jak czytam wypociny takich analfabetów jak ty (celowo z małej).

boli boli dupka sama prawda

Koalicja Matys - Czechow stała się faktem. Matys rządisz!!

Jeżeli w to wierzysz Mariola co mówisz to wszyscy klękamy z rozpaczy

Super pomysł brawo Bełchatow pokazuje jedność brawo tylko malkontenci z ZB i inni będą marudzić

Darek oczy Twoje mówią wiele

Nadają sie.. na pal i do pischu

Do piachu*

Sprzedałaś się!!!

Zgadzam się co do tego grzyba mama martfi się o córkę a czy martfi się o ludzi którzy mieszkają w starych budynkach gdzie grzyb na grzybie i nikt nie robi w tej sprawie nić

Martwi pisze się przez "w", nie przez "f".

Ola nie Poczajowska tu ludzi pilnuje swoje mamuśki a nie udzielasz się jak byś wiedziała o co tu chodzi

Polityczne dno.

To mi się podoba

Zgoda buduje. Brawo

Jak to możliwe, żeby gość który za populistyczny projekt holdingu spółek w czasie wyborów dałby się pokroić dziś mówi, że się z niego wycofuje, czyli przyznaję że to bzdura i wszyscy mówią że to dobry fachowiec od gospodarki komunalnej? No fenomen. W ministry niech idzie. Bełchatów jest za mały by to zrozumieć

ja pitole, pierdzielenie niczym, przeciez nic nie powiedzieli interesujacego

Brawo . Bardzo dobra decyzja . Mieliście Państwo poparcie po połowie . Rządżcie ponad podziałami . Po co te partie skoro wszyscy deklarują chęć działania dla dobra mieszkańców . Życzę powodzenia . Pokażcie , że razem i w zgodzie można więcej . Spierajcie się i dyskutujcie , ale nie kłóćcie - przynakmniej na forum .

o, ludzka naiwnosci...

Zgadzam się... Trzymam kciuki Mariola...mimo wszystko

Panie Darku czy będziecie zwalniać ludzi - sympatyków PiS z UM? Bo w gminie są zwalniani(wyrzucani) ludzie tzw. Ładziaka. A Ładziak to przecież człowiek PiS. Jak to się dzieje że wyrzucają ludzi którzy głosowali na PiS. PLUS idzie razem z PiS więc też tak będzie? W gminie rządzi PiS a jednak wyrzucają swoich. Życzę powodzenia im jesienią. Nik ich nie poprze. Więc jak to będzie Panie Darku?

Radomsko to z pge ma teraz pełne galoty bo ten co stołkami dzielił ma tylko teraz jeden stołek i jedno wyrko....buhahaha

Mam nadzieję, że w najbliższych wyborach pogonimy PiS i skończy się układ radomszczańsko-pajeczański. I działoszyński.

Co za skurxxxxsyństwo. Jełop tyle piepxzył o pracy dla ludzi z Bełchatowa a tu pokazał fejs shreka. Za takie numery, serio wybory się powinno powtarzać bo tu i Czesława i Shrek wyborców oszukali!

Za słowo jelop zostajesz zgłoszony do identyfikacji stop wyzwiskom w necie

Widzę stary komuch? ORMO wiecznie żywe? emoji

Ten co podpierdziela jest zwykłym fr.... Nie dokończę abyś mnie nie podpierdzielił

Powołała Matyśkiewicza i ma 5 lat spokoju. Kaska co miesiąc niemała wpływa. Rodzina kasę ciągnie publiczną. Kochanek w muzeum, córka w kancelarii, szwagier w mck i szwagierka w urzędzie. Jak w prywatnym biznesie tylko z tą różnicą,że za nasze ten cyrk się odbywa. Może ktoś z politykierów skomentują tą sytuację. Może Prawi i Sprawiedliwi. W końcu PREZES mówił, walczymy z układami i nepotyzmem. Ci na to Antek Macierewicz? Miśka oewnie odwiedza. Niezawodny pan z radomska z zakceptacją Plusa dostał stołek. Oj się Plusiaki pogubili. Tylko ich koryto interesowało a nie Bełchatów.

Pan T zostawił żonke dla fiony ze shreka tfu

Mariola kapitan statku/okrętu - widać, że nią nieźle buja

Nie wiem kto kogo? On ją czy ona jego ośmieszyła tą nominacją. Czas pokaże

dodaj komentarz
Czytaj także