Rejestracja i logowanie

Dzieci z Bełchatowa rywalizowały w Przedszkoliadzie [FOTO]

Wydarzenia 24-01-2019 Autor: magjas Foto: mjs
26

Blisko siedemset przedszkolaków z placówek powiatu wzięło dziś udział w Przedszkoliadzie. Sportowa impreza została zorganizowana w hali Energia.

Najmłodszym w zmaganiach towarzyszyli sportowcy z piotrkowskich i bełchatowskich klubów: PGE Skry Bełchatów, PGE GKS Bełchatów. MKS Piotrcovia, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, i młodzi zawodnicy MUKS Bełchatów.

Dzieciaki doskonale bawiły się grając w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną, a w przerwie nie zabrakło też twórczej artystycznej pracy przy tworzeniu mega – rysunków. Dla każdego z kilkuset małych zawodników przewidziano dyplom i pamiątkowy medal.

Na cykl „Orlen Przedszkoliada Tour 2019” składa się z 70 imprez organizowanych w całym kraju. Łącznie w sportowej zabawie bierze udział ponad 15 tysięcy maluchów.

 

komentarze (26)
Dodaj komentarz

Tak na przedszkoliadzie 2 panie opiekował się grupa dzieci jedna z nich z tego co ludzie mówią nie ma wykształcenia pedagogicznego i tak się opiekował że dziecko zginęło i wszyscy szukali łącznie z policją raczej dziecka bym nie posyłał

Jak to dziecko zgubili nie rozumiem?Chcialam zapisać właśnie od września moja córkę a tu takie nowości

Nom racja jak słyszałam od kilku osób to Pani która pilnowała grupę nie ma nawet wykształcenia pedagogicznego ...niby takie przedszkole na poziomie A tu proszę brak wykształcenia

Panie które zgubiły dziecko miały w swojej grupie tylko 10 dzieci i były dwie jak mogły nie zauważyć że zgubiło im się dziecko. No ale co się dziwić jak dyrekcja zmienia co miesiąc kadrę pedagogiczną na coraz to młodsza

Bardzo fajna impreza, oby więcej takich dla naszych maluchów

Tak to już jest jak opiekunki z jabłuszka cały czas na telefonach siedza (nawet na zdjęciu widać jak opiekunka gapił się w telefon)... dobrze że dziecko się znalazło

Mamo Frania, skoro widzisz ciocie z telefonem to może pomyśl że ktoś zdjęcia robi, aby wrzucić je na stronę ??? Bo nie każda mama tak ty siedzi na trybunach A potem dupę objezdza. Weszłam na stronę Jabłuszka i widzę same posty z przedszkoliady więc po to były te telefony!!!! Pomyśl najpierw A potem komentuj!!! Pewnie Frania nie widać i mama się zdenerwowałA i zaczepki szuka!!! Szkoda słów ....

A mnie zastanawia jedno... Na jakiej zasadzie ta przedszkoliada działa ... Jest tylko dla wybranych dzieci, których rodzice płacą za zajeciacia odbywające się w trakcie godzin pracy przedszkola?

Co roku jest taka sama sytuacja. Tylko dwa przedszkola są preferowane. Bezpłatna reklama. Nawet taką szlachetną idee można wykorzystać

Inne przedszkola też mogły zainwestowac w koszulki i czapeczki z logiem przedszkola to też by sobie zrobiły reklamę. A że nie pomyslaly to juz ich strata..

Polak nawet pod neutralnym postem o dzieciak uprawiających sport musi się kłócić. To jakaś epidemia. Brawa dla małych sportowców.

To taka bełchatowska przypadłość.

A co tam tyle policji było? Coś się jakiemuś dziecku stało? Bo chyba nie do 'ochrony' imprezy?

Dziecko z Jabłuszka zaginęło...Takie dobre opinie o przedszkolu, a tu psikus. Ciocie zgubiły dziecko. Na szczęście odnalezione w innym autokarze. Brawo drogie panie opiekunki.

Ciekawe jak Pani by dopilnowala takiej gromadki rozbrykanych dzieci. Przed komputerem siedząc każdy jest mądry i oceniać potrafi.

W każdym przedszkolu się to mogło stać A że akurat padło na jabluszko konkurencja się cieszy. Żałosne

xyz widzę żal dupę ściska emoji

Madki się już oburzają że ich malucha nie ma na zdjęciu. A co to darmowa sesja do gazety jest? Mają tu 700 zdjęć dać? Kto to będzie przeglądał?

Czy te siedemset przedszkolaków to uczęszcza do dwóch przedszkoli? Inne przedszkola nie brały udziału w przedszkoliadzie? Ze zdjęć wynika, że nie, a rzeczywistość jest inna.

Jakby A była na miejscu to by widziała które przedszkola brały udział. Najwięcej dzieciaczkow było z Jabłuszka i dlatego jest ich najwiecej na zdjęciach.

Wiem, jakie przedszkola były, a ich zdjęć nie ma. Dziennikarz robiąc artykuł powinien to zrobić zgodnie z rzeczywistością, czyli pokazać dzieci z różnych przedszkoli, skoro jest napisane " Blisko siedemset przedszkolaków z placówek powiatu", czyli kilku placówek a nie jednej i tej samej, zresztą jak co roku. Ciekawe dlaczego rok w rok na wszystkich imprezach organizowanych dla przedszkoli, zdjęcia są zazwyczaj tylko dzieci z jednego przedszkola. Czy nie ma innych? Z tego co się orientuję to jest ich przynajmniej 18 w mieście.

Nie pasi? To przenieś dziecko do innego przedszkola. W końcu jest ich "przynajmniej 18 w mieście".

Oj mama bidulka mogła iść na przedszkoliade i zrobić zdjęcia swojemu dzieciątku i nie narzekać

Dajcie mi temat, a znajdę powód by narzekać.

Dokładnie tylko pokazane 2 przedszkola

Aż się buzia cieszy oglądając te pozytywne zdjęcia :-)

dodaj komentarz
Czytaj także