Rejestracja i logowanie

Ładunek drewnianych bali wysypał się na drogę [FOTO]

Wydarzenia 23-01-2019 Autor: rk Foto: mjs
30

Dziś ok 9:30 na DK-74 między Klukami, a Szczercowem z naczepy TIRa spadł ładunek bali drewna. Droga jest już przejezdna. Służby sprawnie uprzątnęły bale, przez kilkanaście minut ruch odbywał się wahadłowo.  W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierowca TIRa został ukarany mandatem.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

Witam Ładunek nie „ spadł ". Przyczepa samochodu ciężarowego przewróciła się bo ładunek był źle rozłożony co spowodowało samoczynne skręcanie gdy miał około 60-70 km/h a próba hamownia spowodowała przewrócenie się przyczepy .

Brawo ,,Borowiki'' gratulacje od leśniczego

Bale? Ktoś zna pojęcie bala?

panie polak, drewno leży. sąsiednia gmina, niedaleko.

Kluki to jeżdżą i to jest poważna firma!!!

Borciuchów też tu nie zabrakło

Jakiś ćmok nie sprawdził czy ładunek zabezpieczony.Szczęście ,że nie ma ofiar w ludziach.Ciekaw jestem jakby i jak się tłumaczył?"Rozpięło się" ....Jprdl ludzie sami na siebie wyroki wydają.

Na **** sie wsioki Bełchatowskie spinaja w internecie?

Jak w filmie " oszukać przeznaczenie "

W drugiej części! O tym samym pomyślałem :-)

Czemu łyczki tam stoją wszędzie mordy muszą wcisnąć...

Nie muszą wcisnąć tylko dla twojej wiadomości to dyspozytor z PSK powiadamia jednostki a nie widzę tu kluk (pewnie znów odmówili wyjazdu) więc przestań pierd...ć bez sensu

A wy pojechalibyście nawet w dwie osoby bo szkoda wyjazdu odpuścić....

Mam nadzieję, że nie będzie Ci potrzebna pomoc nawet tych dwóch osób które właśnie wyjadą.....

Mam nadzieję że nie ale nie chciałbym waszej pomocy...

Powinieneś więc nosić ze sobą plakietkę z napisem " proszę o nie udzielanie pomocy przez strażaków z OSP Szczerców" a jeśli inne jednostki również i nie odpowiadają wpisz i ich nazwy. Pozdrawiam.

Stary nie spinaj się bo taka jest prawda i wszyscy to wiedza, a wy macie za wysoką samoocenę. Myślicie, że jesteście niewiadomo kim....

A wy macie jakiś wielki kompleks i wypięcie jadem na prawo i lewo od pokoleń.

Nie jestem mężczyzną a tym bardziej starą osoba. To nie żadna spina tylko szacunek należy się każdemu strażaków który wyjeżdża ratować życie lub mienie innych osób, czy to strażak ze Szczercowa czy innej jednostki.

No co Ty nie powiesz...

Powiedz mi dlaczego na tych szczercowiaków ludzie mówią "Łyki" lub" Łyczki"? Nie raz już to słyszałam, ale skąd to się wzięło to nie wiem..

To zostało jeszcze za starych czasów, za komuny. Gmina nic nie dawała na wsie tylko większość pieniędzy wydawała na swoje potrzeby, czyli łykła kase do siebie , tak już zostało na wszystkich szczercowiaków czyli Łyków. I Szczerców to też Łyków,nie Szczerców

A na ludzi z Chabielic mówi się Chubiorze czy jakoś tak emoji wiec ksywki rządzą!

Stanisławów 1 i 2 -gi to Chuby a mieszkańcy tych wsi to chubiorze.

Ah to Chabielorze

Ta nazwa funkcjonuje od bardzo dawna i możliwe, że od pogardliwej nazwy mieszczanina, bo Szczerców dawno temu był miastem.

To od butów robionych z łyka.

Po czym lyk poznaje lyka, sam jest lykiem

nauczmy sie korzystać z wyszukiwarek ludzie. Google > Słownik języka polskiego > "łyczek" pogardliwie o mieszczaninie, mieszczuchu

I po balu panno Lalu!

dodaj komentarz
Czytaj także