Rejestracja i logowanie

Bomba w Urzędzie Skarbowym? Petenci wyprowadzeni z budynku

Wydarzenia 21-01-2019 Autor: rk
5
Bomba w Urzędzie Skarbowym? Petenci wyprowadzeni z budynku

Dziś przed południem do Urzędu Skarbowego w Bełchatowie wpłynął groźnie brzmiący e-mail, informujący o podłożonej w budynku bombie.

Ok godziny 11:00 naczelnik Urzędu Skarbowego w Bełchatowie poinformował policję o otrzymaniu wiadomości e-mail informującej, że ktoś podłożył bombę w "skarbówce". Na miejsce udali się funkcjonariusze. Nie zarządzono ewakuacji, o opuszczenie budynku poproszono jedynie petentów. Po godzinnym przeszukiwaniu pomieszczeń, stwierdzono fałszywy alarm, urząd wrócił do normalnego trybu pracy.

Jak się okazuje Bełchatów nie był wyjątkiem. Dziś o rzekomo podłożonych ładunkach wybuchowych zostały poinformowane "skarbówki" w wielu polskich miastach. W województwie łódzkim otrzymały je urzędy w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Opocznie, Sieradzu i Zgierzu.

Ustalenie autora dowcipu będzie przedmiotem śledztwa.

 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

uuu, takie numery to w ostatni dzień składania pitów robić. Może by się niektórzy ogarnęli, żeby się nie rozliczać na ostatnią chwilę i marudzić, że taaaka kolejka w urzędzie.

Pewnie wiszą 1 zł z rozliczenia i się miarka przebrała.

Ja miałem się z fiskusem przez neta rozliczyć a teraz strach bo po ujawnieniu moich dochodów mogą nie o teroryzm oskarżyć.

Chyba jakaś zorganizowana akcja, bo w województwie dolnośląskim to samo było.

Kto śmie nie lubić skarbówki?

dodaj komentarz
Czytaj także