Rejestracja i logowanie

Bełchatowski sztab WOŚP podał ostateczny wynik zbiórki. Jest nowy rekord!

Wydarzenia 15-01-2019 Autor: rk
113
Bełchatowski sztab WOŚP podał ostateczny wynik zbiórki. Jest nowy rekord!

Ponad 122 tysiące złotych udało się zebrać bełchatowianom zaangażowanym w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nowy rekord.

122640,98 zł to dokładna kwota jaką podaje bełchatowski WOŚP po zliczeniu zebranych w niedzielę pieniędzy. To nowy rekord zbiórki w Bełchatowie.

Wynik budzi podziw, tym bardziej, że aura pogodowa daleka była od ideału. Nie przeszkodziło to jednak 275 wolontariuszom wytrwale kwestować na ulicach miasta. Warto zaznaczyć, że mimo niehandlowej niedzieli mieszkańcy tłumnie uczestniczyli w wydarzeniach, które miały miejsce w Galerii Olimpii, która kolejny już rok stała się centralnym miejscem finału WOŚP. Aukcje, koncerty, pokazy i wiele innych atrakcji, które dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności napędziły bełchatowską Orkiestrę, zaowocowały rekordową sumą zebranych pieniędzy.

Mimo sukcesu finansowego, bełchatowski sztab nie świętuje hucznie, ze względu na tragiczne wydarzenia w Gdańsku, gdzie podczas tamtejszego finału WOŚP zmarł godzony nożem prezydent Paweł Adamowicz.

komentarze (113)
Dodaj komentarz

Modlitwa o wschodzie słońca Każdy Twój wyrok przyjmę twardy Przed mocą Twoją się ukorzę Ale chroń mnie, Panie, od pogardy Od nienawiści strzeż mnie, Boże Wszak Tyś jest niezmierzone dobro Którego nie wyrażą słowa Więc mnie od nienawiści obroń I od pogardy mnie zachowaj Co postanowisz, niech się ziści Niechaj się wola Twoja stanie Ale zbaw mnie od nienawiści Ocal mnie od pogardy Panie Co postanowisz, niech się ziści Niechaj się wola Twoja stanie Ale zbaw mnie od nienawiści I Ocal mnie od pogardy Panie

Ja z miłą chęcią przekazał bym kwotę dla Stefana W . Na pewno na papuge będzie mu potrzebna a może na kaucję. Sądzę że stać na to naród

Jak możesz takie coś napisać? Żal mi Ciebie. Musisz być nieszczesliwym człowiekiem skoro popierasz bandytyzm. Skąd w ludziach bierze się tyle głupoty, podlosci i nienawisci?

Widzę że Owsiakowa armia miłości w natarciu. Czy w trakcie zbierania do puszek, nadal ubliżacie i grozicie tym, którzy nie chcą dać?

Ktoś ci kiedyś groził? Szczerze wątpię. Gdyby tak było to byś to zgłosił odpowiednim służbom. Po prostu próbujesz w żałosny sposób nakręcać atmosferę.

KOCHANI - Wyjdźmy na ulice wszystkich miast, miasteczek, wiosek, wsi - 20 stycznia o godz. 20 wyślijmy światełko do nieba!!! Pokażmy Jurkowi, że jesteśmy z nim!!! Nikt na świecie nie zrobił dla dzieci tyle ile Jurek i TO DZIĘKI JEGO POMYSŁOWI POWSTAŁA TAK PIĘKNA INICJATYWA. KOLEŚ MIAŁ W 93ROKU POMYSŁ I trwać będzie!!! Ludzie wyjdźmy na ulice i pokażmy ile nas osób za Nim jest!!! P.Janina Ochojska powiedziała, żebyś nie rezygnował, bo nie można poddać się hejterom. SPOTYKAMY SIĘ 20 stycznia, gidz. 19.30 Plac Narutowicza NIECH TO WYJŚCIE BĘDZIE POKOJOWE TYLKO PO TO, ŻEBY WYRAZIĆ SWOJE POPARCIE DLA CIEBIE JURKU Żona Pawła Adamowicza tez prosi abys byl do końca świata i jeden dzien dłużej!!! Jak to powiedział Szymon Hołownia "chłopie weź to jeszcze przemyśl" TUTAJ NIE MA NIC DO MYŚLENIA!!!

Jeżeli ktoś chciał dowody, wraz z dokumentami procesowych, że proszę poświęcić chwilę i zerknąć na poniższą stronę. Pozdrawiam https://www.kontrowersje.net/jurek_owsiak_pospolity_bandzior_i_wychowawca_bandzior_w_namaszczony_na_ofiar_hejtu

Czytam... i czytam te komentarze... i nie wierzę, że w ludziach jest tyle nienawiści. Nie chcesz to nie dawaj , nie pomagaj - ale też nie przeszkadzaj. Czy WOŚP wam wstrętni hejterzy wyciąga siłą pieniądze z portfela? WOŚP to fundacja, utrzymująca się z darowizn. Co was tak boli? Że Owsiak przez 27 lat wyręczał państwo (czyt. NFZ, Kasę Chorych czy jak to się tam zwało na przestrzeni lat)? Że co roku ratowane jest tysiące małych żyć dzięki sprzętowi, który znajduje się również w szpitalu w naszym mieście? Co daliście od siebie innym ludziom oprócz obryzgiwania wymiotami innych w internecie? Owsiakowi możecie czyścić buty. Wstyd mi za takie wpisy. Nienawiść i chora propaganda przeżarła wam mózgi do końca. Wyłączcie TVP i zacznijcie myśleć samodzielnie. A ci co piszą, że Owsiak kradnie czy robi machloje - jeśli macie jakieś dowody to od razu do prokuratury, a nie na forum szczuć.

Belchatow to miasto prostych tepych ludzi pelnych nienawisci maja kase ale wola ja przepic

Jeśli "prawdziwi bełchatowianie" to przekrój całej Polski, to z przykrością stwierdzam, że jako Naród nie potrzebujemy żadnego zewnętrznego wroga. Nie zaszkodzi nam żaden islamista, żyd, uchodźca. Największym wrogiem dla siebie jesteśmy my sami.

"Prawdziwi bełchatowianie" to przekrój werbusów z różnych Piździwołów Dolnych, którzy przyjechali tutaj że swoją zaściankową mentalnością i jątrzą. PRAWDZIWYCH Bełchatowian jest garstka i to raczej normalni ludzie.

Naprawdę w tym mieście mieszkają ludzie którym na dekiel padło bo ne wiedzą nic na tematy związane z fundacją WOŚP jest jedna rzecz NIE CHCESZ NIE DAJESZ i nie masz żadnego prawa oczerniać ludzi którzy robią coś dla kogoś a ty co kiedykolwiek zrobiłeś na pewno nic bo nie potrafisz dokonać czegoś tak wielkiego jak WOŚP

Super ze tyle zebralismy!! Oby tak dalej !!!! Ci co nie chcą dawać niech nie dawaja, ale jeszcze kiedy podziękują... Panie Jurku jesteśmy z WOŚP !!!!

LUDZIE CO ZA WPISY...JAKA NIENAWIŚĆ....Jak by wam wyłączyli nagle internet ...to byscie łazili jak dzieci we mgle....Jak by bwam ktos życie odciął

potraficie się tylko gnojem obrzucać

Aż dziwne, że waszymi wpisami jeszcze policja się nie zainteresowała. PATOLA

odp do p. OLKa Mops Oczywiście pomaga ale tym chorym TZW dotkniętym hahaha chorobą alkoholową szlag mnie trafiał przez lata pracy jak się miało do czynienia z VIP-em któremu si e wszystko należy bo jest alkoholikiem a była np staruszka samotna bez rodziny i gdzie wtedy był MOPS duzo by pisać

Mylisz pojęcia. WOŚP z zebranych pieniędzy kupuje najnowszy sprzęt medyczny do szpitali. Korzystamy z tego sprzetu wszyscy. Natomiast są odpowiednie instytucje, które zajmują się pomocą indywiduana:zasiłki stałe, celowe, pomoc materialna np. paczki żywnościowe. Zakup opału, leków itp. WOŚP nie może wyreczac państwa i przejmować odpowiedzialności. Przeprowadzane są wywiady środowiskowe w celu sprawdzenia warunków życia osób potrzebujących pomocy. Wysokość przyznanych dotacji okreslona jest przepisami. Bierze się pod uwagę dochody petenta, wnioskodawcy. Skąd zatem jakieś pretensje. Ustawodawca przepisy skonstruował. Proszę zatem mieć pretensje do rządu. Pracownicy MOPS muszą opierać się na obowiązujących przepisach i działać zgodnie z litera prawa.

No własnie gdzie wtedy bylas.... piszesz ze tam pracowałas, jak by nie było...

dziki jurek wystraszył się i zrezygnował bo przez 20lat naciagnął naiwnych na miliony i zaczął mu się grunt palić pod nogami dziki kraj dziki jurek

Solidarnie to samo powinien zrobić Rydzyk

Bydgoszcz. 13-latki skatowały koleżankę Dziewczynki brutalnie zaatakowały rówieśniczkę. Wybiły jej ząb i zostawiły siniaki na całym ciele. Napaść miała miejsce Bydgoszczy. 13-latka została już zbadana przez lekarza. Poza wybitym zębem i sińcami ma też obite żebra i guz na czole.Dostaliśmy zgłoszenie, które dotyczy nękania małoletniej. Zbieramy materiały dowodowe. Mamy wytypowane już kilka osób, które brały udział w zdarzeniu - mówi w rozmowie z "Gazetą Pomorską" Przemysław Słomski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Ofiara spotkała się z kolegą na randkę w Auchan. Jak informuje "Gazeta Pomorska", później dołączyli do nich inni znajomi, z którymi wspólnie pojechali do galerii Zielone Arkady. To tam nastolatka padła ofiarą ataku ze strony dwóch rówieśniczek. Jedna z nich była zainteresowana tym samym chłopakiem.Agresorki wywlokły dziewczynkę na pobliski parking. Zabrały jej telefon, a potem zaciągnęły do lasku sąsiadującego z galerią. Z relacji ofiary wynika, że była bita w twarz, kopana, szturchana i ciągnięta za włosy, które oprawczynie próbowały też przypalić. W lasku do napastniczek miała też dołączyć się większa grupa osób.Potem nastolatki kazały swojej ofierze wracać pieszo do Auchan. Zabrały jej też pieniądze, które miała w portfelu. Napastniczki zmuszały ją, żeby klęczała i przepraszała. Sparaliżowana strachem dziewczyna nie wzywała pomocy.Na koniec agresorki zawlekły ją pod wiadukty nad Brdą. Po drodze zwołały około 30 osób, które przyglądały się gnębieniu 13-latki. Na szczęście na ich zachowanie zareagował kierowca samochodu, który tamtędy przejeżdżał. Z jego pomocą dziewczynka odzyskała telefon i wróciła do domu. Policję zawiadomiła jej mama.

kuzwa głos szatana? stoja czopki nikt nic nie rozumie sluchaaja glosu diabla i wogol e co to ma byc?

Może Ci będzie łatwiej, jeśli sparafrazujesz sobie "neonowego bożka" jako 'nienawiść' a słowa na ścianach metra i klatkach kamienic jako graffiti buntu przeciwko takiej rzeczywistości.

wyłącz telewizję ,internet bo przesiąkniesz szatanem nie oglądaj i nie słuchaj .

Nie daję na WOŚP. To są moje pieniądze ,przeze mnie zarobione i ja decyduje na co je daje, Drugi da na islamskich nachodzców ,trzeci niech da na co chce,mnie tam g..no do tego i ode mnie tez wara. A ci którym to przeszkadza widocznie lubią w cudze portfele zaglądac

Masz rację- lepiej te "piniondze" na słownik ortograficzny wydaj

A czy ktos ci KARZE dawac na WOŚP???

TAK karzą mi wyznawcy tej sekty, grożąc ze nie mam prawa korzystać z opieki zdorowtnej jak nie zapłacę

To se idz do szpitala lub lekarza,jak masz potrzebe. Masz ubezpieczenie to ci wolno,nie masz ,to też ci wolno tylko będą z ciebie ściągać kase. A jak ktos ci KARZE dawac na WOŚP to idz na policje bo to wymuszenie.

posłuchaj hejterze ,,dźwięk ciszy też usłyszysz:: https://www.youtube.com/watch?v=IAQnMzu6fzQ

ale kupa sluchasz takiego shitu?

ćpaj więcej wódkostowiczko

Ten tylko o ćpaniu może cos mądrzejszego napiszesz

zostałęm zrobiony prze dzieci owisika na wodkostochu mam problem taki, że czasami przestaje mi mózg pracować. mam problem z głową to przez dzieci wodstocku sponsorowanego przez owsika

Rodzice żyją? To złóż reklamację

Widac slychac i czuc

Zrobili cię na pielgrzymce, tylko starym nie wypadało się przyznac i powiedzieli ze to było na woodstoku

W to runiu buhaha łojciec dateusz jest swiadkiem

I Rydzyk.Rydzyk filmowal, a nagranie wysłał do Barlina na pornofestivalle

Gratulacje dla wolontariuszy, darczyńców i oczywiście Pana Jurka emoji. A Wy ludzie, przestańcie oceniać innych.. Spójrzcie sami na siebie, naprawdę przeszkadza Wam, że ktoś zrobił tak wiele aby pomóc innym? Owsiak jest człowiekiem, który od 27 lat pomaga.. Dzięki fundacji WOŚP i ludziom dobrej woli uratowano tysiące bezbronnych istnień.. Wstyd mi za Was. Jak można krytykować kogoś kto poświęcił pomocy innym tak wiele czasu, zaangażowania, serca. Ogarnijcie się.. STOP NIENAWIŚCI ! 

i sie dorobił majątku

A kto Ci nie pozwala założyć fundacji, zrobić takiej akcji jak On, zebrac w jeden dzień tyle milionów, prowadzić fundacji tyle lat i dorobić się milionów? Masz ręce? Masz głowę na karku? To rusz swoje 4 litery i zacznij się dorabijać! Ale nie wygodniej jest siedzieć w ciepłym domku przed TV, słuchać głupot tam puszczanych, najeżdżać na innych i nic nie robić i jeszcze mieć pretensje do wszystkich bo ten i tamten to mają kasę a ja nie mam.

Dorób się i ty, nierobie!

Nawet jeśli to co z tego? Pomógł, dzięki niemu tak wiele serc dalej bije. A Ty? Co zrobiłeś/aś? Poza krytyką ? Należy mu się! W końcu jego działania to mimo wszystko też praca!

Niejeden i niejedna za uratowanie zycia swojego dziecka dzięki sprzętowi wośp oddało by mu majątek.

idz daj mu nawet ****

Nawet nie wiesz do czego są zdolni rodzice zeby uratowac swoje pociechy..... I takie teksty ,, idz daj mu nawet .... miało dyć **** pewnie'' świadczą tylko o tobie

I to właśnie wspaniałe patriotyczne miasto... sto dwadzieścia tysięcy w jeden dzień ... A jak działacze zbierali na pomnik Marszałka to pomimo licytacji w muzeum, sprzedaży cegiełek i czasu przez który ta akcja twała to wyszło co?.....Czterdzieści parę tysięcy .... takich to miasto wspaniałych darczyńców z pod znaku katolickopatriotycznego pisu.

Jak myslisz ze te sumy to jest kasa ze złotówek wrzucanych do puszek to jestes smieszny. wiekszosc kasu ktora dostaje wosp to jest kasa FIRm i INSTYTUCJi, firmy taki jak telekomunikacyjne, banki itp wpłacaja orgromna lwia czesc NASZYCH pieniędzy nawet bez naszej wiedzy i zgody i to jest wynik wosp a nie drobniaki z puszek hehehee

Firmy i instytucje wspierają Rydzyka i inne rządowe chucpy. PGE od 3 lat nie wypłaca dywidendy ale na sylwestra w TVP sypie milionami z rękawa. Owsiakowi monety czy znaczki robią firmy z zagranicy, bo nasze mają zakaz. A TVP pokazała materiał o WOŚP dopiero po zamachu na Adamowicza. Z choinki się urwałeś czy z Pisowskiej młodzieżówki?

Widzę, że jednak z młodzieżówki. Macie grupowe dyżury z telefonami w szkółce parafialnej? Tyle łapek w dół w 30 sekund to nie przypadek. Szacun.

info do ****ów z PO owsik jezdzi aytem za 250 tys a Rydzyk autem za 80 tys. Dziekuje POjebki

Faktycznie, przecież torunczyk jeździ autami od bezdomnych.....

Dolicz helikorter prywatny i kilkadziesiąt aut fundacji Lux veritatis ,Owsiak nie ma

jaasne buahahahah owsik nie ma buahahahahhaa

Owsiak pracuje na to i ma za uczciwie zarobione pieniądze na pewno nie z fundacji rydzyk za to dostaje z kieszeni państwa za nic jakie wielkie pieniądze wyłudza a to z ochrony środowiska, obrony i kultury

Leci Owsik z dziećmi samolotem, w pewnym momencie stają silniki i samolot zaczyna spadać w dół. W samolocie jest tylko 1 spadochron. Owsik chwyta go i krzyczy do dzieci:- To siema!Na to dzieci:- A co my mamy robić?- A róbta co chceta XD

Niewiarygodne ile nienawiści jest w ludziach. To żałosne że niektórzy nie potrafią docenić jak dużo robi ten człowiek dla dzieci. Nie chcecie? Nie dawajcie na WOŚP ale nie oceniajcie Pana Owsiaka! Nie wiecie jak wspaniałym jest on człowiekiem..

albo ta szmata "NIEPEŁNOSPRAWNY"

SAM JESTEŚ SZMATĄ DO PODŁOGI W CUCHNĄCYCH KIBLACH MIEJSKICH TWÓJ JAD JEST TAK ŚMIERDZĄCY JAK KUPA PO LIBACJI ALKOHOLOWEJ POPIJANEJ WINEM

o prosze 1 i 2 wpis pANA niepelnosprawnego jaka milosc owsikowa ach typowy KODiarz jestes **** GÓWNEM

tak zzwlaszcza taki CWEl jak "Dorżniemy Watachy pisowskie" to jest wasza milosc blizniego wy dekle!

Żałosne.. emoji

****o BELKI nie widzisz w swoim oku? Poczytaj co tu pisza zaćpane umysły OWsiakowe?

Nie będe się kłócić z takim kimś emoji Żałosne jest wasze zachowanie. Nie popieracie owsiaka? Okej. Przynajmniej nie obrażajcie ludzi.

to wy OBRAZACIE przeczytaj wpisy zjebku z sekty owsiaka przeczytaj WPISY! kto kogo obraza! pajacu

Przewiń stronę na pierwsze komentarze i zobacz kto pierwszy rozpoczął obrażać.

zrobioem to i stwierdzam ze pierwsi jak zwykle kodziarze owiskowcy z wops opozycja ty tego nie widzisz?

POchwała Żebractwa nie pojszczyjta sie

Daję na WOŚP. To są moje pieniądze ,przeze mnie zarobione i ja decyduje na co je daje, Drugi da na rydzyka,trzeci niech da na co chce,mnie tam g..no do tego i ode mnie tez wara. A ci którym to przeszkadza widocznie lubią w cudze portfele zaglądac

A co tu taka cisza o dzisiejszych poczynaniach Ukraińców (?) na Ławach?

Katolickie ****y Pisowskie z Bełchatowa niechcą dawać na Owsiaka to mendy niech nie korzystają ze sprzętu ktury funduje WOŚP!

ty **** terrorysto szcze na ciebie! Wyznawcy tego cyrku stosują moralny szantaż, kto krytykuje Owsikową imprezę, ten widocznie musi nienawidzić małych dzieci, jest pisowskim i katolickim oszołomem, taką retoryke stosujecie! W licytacjach biorą udział wszystkie liczące się firmy, wydając w ten sposób pieniądze swoich klientów bez pytania ich o pozwolenie!!! . Nie ma tez praktycznie wysokiego urzędnika, który mógłby się wyłamać z obowiązkowego entuzjazmu – w tym cyrku biorą udział i prezydent, i premier. Szantaż moralny odnosi skutek. Kto w entuzjazmie nie bierze udziału, zostaje napiętnowany. Dlatego NIEDAm ANI złotówki. Wole milion razy dać na np. fundacje Anny Dymnej Czy Ewy Błaszczyk albo Caritas czy dziesiątki innych.

Dozynasz to Ty język ojczysty. Nawet na tragicznej i niepotrzebnej śmierci partyjnego, pogladowego kolegi robicie kapitał polityczny. PIS, PO JEDNO ZŁO!

Wisława Szymborska NIENAWIŚĆ Spójrzcie, jak wciąż sprawna, Jak dobrze się trzyma w naszym stuleciu nienawiść. Jak lekko bierze wysokie przeszkody. Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść. Nie jest jak inne uczucia. Starsza i młodsza od nich równocześnie. Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia. Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym. Religia nie religia - byle przyklęknąć na starcie. Ojczyzna nie ojczyzna - byle się zerwać do biegu. Niezła i sprawiedliwość na początek. Potem już pędzi sama. Nienawiść. Nienawiść. Twarz jej wykrzywia grymas ekstazy miłosnej. Ach, te inne uczucia - cherlawe i ślamazarne. Od kiedy to braterstwo może liczyć na tłumy? Współczucie czy kiedykolwiek pierwsze dobiło do mety? Porywa tylko ona, która swoje wie. Zdolna, pojętna, bardzo pracowita. Czy trzeba mówić ile ułożyła pieśni. Ile stronic historii ponumerowała. Ila dywanów z ludzi porozpościerała na ilu placach, stadionach. Nie okłamujmy się: potrafi tworzyć piętno. Wspaniałe są jej łuny czarną nocą. Świetne kłęby wybuchów o różanym świcie. Trudno odmówić patosu ruinom i rubasznego humoru krzepko sterczącej nad nimi kolumnie. Jest mistrzynią kontrastu między łoskotem a ciszą, między czerwoną krwią a białym śniegiem. A nade wszystko nigdy jej nie nudzi motyw schludnego oprawcy nad splugawioną ofiarą. Do nowych zadań w każdej chwili gotowa. Jeżeli musi poczekać, poczeka. Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera i śmiało patrzy w przyszłość - ona jedna.

Ludzie! PILNE!! Kupię PAROWÓZ. Dziś przy zakupie węgla musiałem podpisać oświadczenie, iż węgiel będę używał w celu ogrzewania domu. No jadł go nie będę,chyba że kupię parowóz do jazdy. GŁUPOTA URZĘDNIKÓW SIĘGNĘŁA ZENITU.

CIEMNY NARÓD PISU I KLERU MIESZKA W BEŁCHATOWIE NIELICZNI ROZUMIEJĄ IDEE WOŚP JEŚLI NIE CHCESZ DAĆ ZAMKNIJ SIĘ W FEJSBUKOWYM SZAJSIE I NIE WYCHYLAJ SIĘ ODWALCIE SIĘ OD OWSIAKA BO NIE DORASTACIE MU DO PIĘT NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJECIE NIEREFORMOWALNI LUDZIE A FEE

wiem jaka jest twoja niepełnosprawność -UMYSŁOWA!!!!!!!!!!!!!

Po co mnie obrażasz facet !

Wyznawcy Owsiaka nie korzystajcie, że szpitali budynki wybudowali Polscy podatnicy, a nie wy nie szczujcie i nie szantażujcie Polaków!

Oprócz tego ze daje na wosp to prowadzę firmę od prawie dwudziestu lat i tez place podatki,podejrzewam ze trochę większe jak ty, więc powiedz mądralo czemu mam nie korzystac ze szpitala

Idąc do szpitala nie pytam skąd ma sprzęt, niech leczy i tyle...

Wyznawcy Owsiaka też płacą podatki. Nawet kupując chleb płacisz VAT.

Dlaczego wyznawcy Owsiaka są agresywni i każą się ludzą zamknąć na forum to jest mowa nienawiści !

Dźisiak umarło z wyziębienia mnóstwo Polaków gdzie byli wyznawcy wolontariusze bogatego Owsiaka. No gdzie pytam się was gdzie byliście!

A Ty gdzie byłeś/byłaś? Trzeba było wyjść z kocem, gorącą herbatą, zaprosić do swojego domu albo odwieźć do noclegowni. Odpowiedz za siebie. WOŚP ma inny cel. Nie chcesz, nie pomagaj, ale przymknij się chociaż!

Zaprawdę powiadam wam prędzej biedny zamarznięty bezdomny wejdzie do królestwa niebieskiego niż bogaty zdzierca Owsiak!

Mam tylko pytanie dlaczego nie pomagacie biednym tylko bogatemu Owsiakowi?

Odpowiadam:WOŚP to fundacja, gdyby nie darczyńcy nie byłoby fundacji. Nie ma szpitala w Polsce, który nie otrzymałby nowoczesnego sprzętu od WOŚP. Pomocą biednym zajmuje się MOPS jakbyś nie wiedział. Możesz również zgłosić się do księdza z prośbą o pomoc. Sprzęt medyczny dla szpitali. Kumasz? Nie pomagasz, zatem nie przeszkadzaj.

A on niby komu pomaga jak kupuje sprzęt dla szpitali? Nie każdego stać na prywatne leczenie!

Panie Jerzy nie pozwólmy, aby Nienawiść zwyciężyła! Teraz jest ciężko wiem, ale po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój; To dla Pawła Adamowicza niech w przyszłym roku Orkiestra zagra ze zdwojona siłą ku Jego pamięci Gramy do końca świata i jeden dzien dłużej!!!

nie zesraj sie

Zrobię to zaraz po Tobie

Owsiak to złodziej ma wille w USA ! A naiwni frajerzy wrzucają do puszek!

Podaj swoje dane bohaterze

Za to że w ciągu 1 dnia potrafi zjednoczyć tyle ludzi, zebrać tyle pieniędzy i wyposażyć szpitale w sprzęt, który ratuje życie może mieć i 2 wille. W mojej ocenie zasługuje na to. Nie ma drugiej osoby która by to potrafiła. Tak na niego najeżdżają a jak zachorują to nikt z nich nie powie: "Proszę mnie leczyć sprzętem nie zakupionym przez WOŚP". Każdy będzie mówił " Proszę mnie wyleczyć. Macie w końcu bardzo dobry sprzęt".

Politycy tez mają wille, i caly rok na zjednoczenie ludzi i co... i g.wno z tego im wychodzi

Owsiak nowy świecki Mesjasz promowany przez wszystkie media i ogłupiający młodych polaków na zaćpanym przystanku Woodstocku! Połowa pieniędzy ze zbiórki WOŚP idzie na taplanie się w błocie i demoralizacje młodzieży ćpanie chlanie i łatwy seks!

Wolisz trudny sex? Zerżnij Pawłowiczównę. To wyzwanie w sam raz dla takiego samca alfa.

Bardzo piękny wynik gorących serc Bełchatowian. Warto pomagać ponad podzialami. Tu nikt nie fałszuje, gra z potrzeby serca. Nowy sprzęt, nowe nadzieje. Każde uratowane życie to satysfakcja i powód do dumy. Wielki szacunek dla organizatorów, wolontariuszy i darczyńców. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry Bełchatów ile wam zapłacł komunista Owsiak że o nim od rana do wieczora piszecie.

Życzę zdrowia, jeśli zajdzie potrzeba nikt nie będzie ciebie pytał o poglądy, tylko ratował.... I diagnozowal przy pomocy zakupionego sprzętu przez WOŚP.... A....szkoda.....

Zmiencie nazwe Portalu na Owsiak WOŚP !. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bo tylko o tym piszecie od rana i wieczora.

Brawo! To miłe, że ludzie tak chętnie pomagają.

BRAWO. Mam tylko jedno pytanko - czy pani prezydent w jakiś sposób wsparła tę szczytną ideę? ps. szkoda tylko, że wczoraj tak mało ludzi przyszło uczcić Pana Adamowicza

a co cie to interesuje czy wsparla czy nie emoji ludzie zajmijcie sie soba

dodaj komentarz
Czytaj także