Rejestracja i logowanie

Niebezpiecznie przed marketem na Staszica. Passat na ''podwójnym gazie''

Wydarzenia 31-12-2018 Autor: magjas
18
Niebezpiecznie przed marketem na Staszica. Passat na ''podwójnym gazie''

30 grudnia, tuz po godzinie 16-tej przy jednym z bełchatowskich marketów doszło do kolizji drogowej. Jej sprawcą był 42-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, mężczyzna wsiadał za kółko volkswagena passata mając ponad 2 promile.

Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica. Kierująca hondą civic wyjeżdżając ze stacji benzynowej została uderzona w tył swojego auta. Kiedy rozmawiając z mężczyzną wyczuła silną woń alkoholu, wezwała policję.

- Nietrzeźwy kierowca to 42-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a o dalszym jego losie zadecyduje sąd. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Niestety mimo licznych apeli, na drogach naszego powiatu wciąż spotykamy kierowców „na podwójnym gazie”, którzy są potencjalnymi zabójcami! Ponownie zwracamy się z prośbą o zachowanie rozsądku na drodze i powstrzymanie się od kierowania pod wpływem alkoholu – apelują policjanci z bełchatowskiej komendy

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Bełchatów na trzeźwo jest nie do przyjęcia emoji

Szmelcwagen pastuch, synonim polskiego bezguścia, zaraz za buraczanym śmigłem na masce + wóda

Co tu ma marka samochodu do pijanego imbecyla to już nie rozumiem reprezentujesz taki poziom jak on. Dla mnie może jechać nawet maluchem ale ważne że trzeźwy.

Czytając artykuły z zatrzymaniach nietrzeźwych w rejonach Bełchatowa najwięcej kierowców bo ok. 85-90% to w wieku 40-60lat. I tacy ludzie pod czas rozmowy mówią że są doświadczonymi kierowcami. Oj są w piciu i tacy też przetwarzane dyskutują o bezpieczeństwie. hehe emoji

Młodzież jeździ tylko po prochach

Nie zaprzeczam.

Zgadza się młodych aż tylu pijanych nie jeździ a najniebezpieczniejszy wiek to 40-60 ale mądrole nie pogadasz.

O k u r wa widzę że Ziętarski pisze komentarze na portalu.

Podniecasz się tym autem jak dziecko resorakiem . Auto jak auto ważne żeby paliło od strzała.A reszta to kwestia kasy i luksusu. Dla ciebie szczyt marzeń a dla innej osoby to szrot.

Passat jak Passat zwykły samochód z niezwykle trwałą jednostka napędową .Czym różni się od innych aut? Tym ,że opelki, francuskie i japońskie są przy nim cienkie jak żyletki jak chodzi o blachę ale także o osiągi -mowa o b5fl bo b6 to już porażka i duże koszty użytkowania.Bmw też uważam za bardzo dobra konstrukcję z taka uwagą, że to są auta dla osób rozgarniętych ,odpowiedzialnych , umiejących jeździć. Do tego grona aspiruje jeszcze Volvo s80 i Lexus -reszta to szroty.

szkoda passerati !!!

Mom pasata TDI jezdem krulem cołej wsi kurłaaaa

Panowie? Autor widać nie wie co pisze. Mało to kobiet jeździ po alkoholu?

Tam jest napisane : "Ponownie"

Zabrać prawko dożywotnio!!!

Przepadek auta i dozywotni zakaz posiadania.

I tak bez kwitów będzie Kasieńko jedził.

pies go **** pierdolony alkon

dodaj komentarz
Czytaj także