Rejestracja i logowanie

Dariusz Matyśkiewicz komentuje wynik wyborów. Pytamy o możliwą współpracę z prezydent Czechowską

Wydarzenia 05-11-2018 Autor: rk
92
Dariusz Matyśkiewicz komentuje wynik wyborów. Pytamy o możliwą współpracę z prezydent Czechowską

Opadły emocje po niedzielnym starciu w drugiej turze wyborów prezydenckich w Bełchatowie. Dziś, już na chłodno, Dariusz Matyśkiewicz udzielił nam komentarza do wyników.

Kandydat PLUSa pogratulował zwycięstwa swojej kontrkandydatce oraz zadeklarował, że nie zamyka się na dalszą współpracę. Warto wspomnieć, że to właśnie w kontekście pięcioletniej współpracy wypowiadała się wczoraj Mariola Czechowska wspominając o Dariuszu Matyśkiewiczu.

Na ile słowa obu kandydatów są przejawem kurtuazji, a na ile mogą świadczyć o realnej chęci podjęcia wspólnych działań? Na to pytanie odpowiedź przyniosą zapewne najbliższe dni, lub tygodnie.

 

komentarze (92)
Dodaj komentarz

Wół osc

I dalej jad GG czuć. No i po co to ? Wyluzuj panie ziemniaczku . Przegrałeś Ciebie ludzie nie chcą

posprzątać

Już nowy doradca zaciera ręce!!!Oj wyborcy.....tylko boki z WAS zbijać!

kiedy wreszcie posprzatacie te bilbordy i plakaty zeby nie straszyly dzieci pytam sie

oj zdziwicie się, zdziwicie wyborcy, wydaje się wam, że wybieraliście a to jedna ekipa jest

Spokkojnie

Panie Darku, trzeba mieć honor i pogodzić się z przegrana. Te wybory i cała kampania, a przede wszystkim szemrane poparcie części PiS w zamian za stołki utwierdziły bełchatowian w tym, że jest pan niewiarygodnym politykiem.

Szanowna redakcjo zdejmijcie już tego Gargamela bo żygać się chce.

Darek biega po Bełchatowie z pełnymi porami bo go linczować za porażkę chcą jego ziomki. Robi wszystko żeby z Czechowską w koalicję wejść na przekur PiS wysockiego. Próbują też rzucać w świat niestworzone historie chcąc skłucić przede wszystkim Gryczkę z Czechowską. Chłopaczki plusowskie obrażacie inteligencję ludzi. Nie kompromitujcie się.

Nie ma co ujadac tylko Brać się do roboty

czas do przodu

szkoda czasu

A jak słynne koleżanki kuce i skorupki ?

Matyskiewicz -chciał popacie Gowina ,to Dostał-Brawo wyborcy?

Skończcie już pisać bo to nic wam nieda mogliście coś zmienić ale niwyszło "Polacy nic się niestało"

I co z tym pyłem jasno - szarym,który osiada na autach w naszym Bełchatowie,który może mieć też wpływ na suchy kaszel,na zapalenie spojówek na które narzeka coraz więcej mieszkańców ???

Pogoda sprzyja lepszym

Brawo Pani Prezydent

Chciałem zapytać o szkolną koleżankę p. prezydent miasta a mianowicie prezes MZK. Ta pani dziennie skończyła podobno tylko zawodowke a zarabia 160tys rocznie. Wcześniej pracowała ponoć na stacji paliw? Czy to prawda? MZK są darmowe A tu takie sumy samej podstawy? To dopiero nepotyzm. Pozdrawiam

Powoli zaczynają gnić ziemniaki już woniajet. Brawo Pani Prezydent. Ziemniaki nadają że na niczym się nie znają ale OBGADUJĄ.

Został jeszcze strateg Koszek szukający logopedy sprzedawczyk.

Stary "grzywka" Wata, drugi laluś Wata, Edziu "Ja wam pokażę", Chrzanu "czerwone buty", Załęczny "myśliciel", Jasiński "krasomówca", obleśny Muskała. Reszta też nie lepsza. A Edziu już się widział w wod-kanie, Mareczek vice, Chrzanu w Pecu, Wata w PGM. I buty pospadały. Dareczku nadal praca w Kurnosieemoji)

Oboje kandydaci się lansują ile to poparcia mieli. W rzeczywistości lepiej niech popatrzą w inny sposób. Na 9tys głosów za na poszczególnego kandydata może 2tys był prawdziwe ZA a po 7 przecie temu drugiemu!!!

Na ta mordę nie da się już patrzeć.

Polityczne prostytutki Miasto Bełchatów- największy państwowy zakład pracy dla miernot i pseudopolityków . Ja wygram to damo race temu i tamtemu ty przegrałeś ale mnie poparłes to dam ci to i tamto Ku..wa! Swoim dzielcie a nie naszym!

jak dobrze pojdzie wyczachowski nie będzie starosta z jasinskim

I co tedy uczyni Małek z Głocholic, kierowniczy sprawca wyborczego "sukcesu" swego ziomka, niedoszłego prezydenta i spiritus movens aliansu z partią Gowina? Jak on sie terza bidulek odnajdzie w tej okrutnej rzeczywistości emoji

Plan jak skompromitować PLUS w 2 tygodnie. 1. Dogadaj się z PiS będąc do nich w opozycji 2. Przegraj wybory i dogadaj się z Panią Prezydent będąc do niej w opozycji 3. Mów że to dla dobra mieszkancow Pinć lat bez koryta to za długo by przyjąć porażkę z twarzą?

Bełchatów podzielil się na pół bo nie było dobrego kandydata. Z musu. Niestety nie będzie dobrego prezydenta choć Matys byłby gorszym.

Na tej zasadzie głosowałem na Panią. Ale zakładam że nie wskrzesi Gryczki, Kopka i innych z poza Bełchu. Jeżeli nie to srodze się zawiodę

Co ty chcesz wskrzeszać? Gryczkę? Kopka? Przecież Gryczka pogrążył w dogrywce Matyskiewicza i przyczynił sir w dużej mierze do zwycięstwa Czechowskiej. Jest radnym i jeszcze wicestarostą. Chyba Ci się osoby pomyliły.

Gryczka pogrążył? Hahaha niech wraca wuefu uczyć do tego się nadaje. Co za paranoja nauczyciele rządzą tym miastem.

Zgodnie z wcześniejszym wpisem tu nie chodzi o zawód w zakresie wskrzeszenia tylko myślę, że teraz Pani Prezydent mając mandat na pięć lat może teraz swobodnie przemyśleć czy nie należałoby przystąpić do rozpisania konkursów na stanowiska prezesów spółek miejskich - myślę, ze w tym zakresie nawet Pan Senator Ją poprze - powodzenia.

Jak patrzę na te mordę to mnie mdli a Was

A widzisz pan panie Matyśkiewicz jak pan na tym zdjęciu dobrze wyszedł. Niestety zatrudnił pan jakiegoś amatora do zdjęć i takie były efekty jak to ktoś w komentarzach napisał, że wyglądał pan jak zboczek.... i efekty są jakie są

Tak to jest jak były POwiec z PISem się próbuje zwąchać oszukując wyborców zanim wygrał wybory emoji emoji emoji emoji emoji emoji emoji

No to gryczka czas zalozyc spodenki i wrocic do szkoly

Gryczka sppdenki zakłada często bo lubi ruch. Martw się o Edzia. Jemu przydadzą się tabletki na uspokojenie.

Lepiej założyć spodenki i uczyć w szkole niż być dakim debilem jak ty

Darek byłeś najlepszym kandydatem .Masz doświadczenie plan i energie.Jednak ze względu na panów którzy ciebie wspierali moi znajomi nie chcieli na Ciebie głosować.Czas przewietrzyć szeregi plusa podziękować starszyźnie i wtedy wystartować.Ludziom przejadli się E., M. K. i pani s która pomimo ze z pisu to zawsze będzie kojarzona z plusem.Trzymaj się .jeszcze taki morał mojego znajomego: wolę trawe po kostki i ludzi pracujących na umowę o pracę z pgm-u niż po palce i pracujących na umowy zlecenie lub na c .... Z prywatnej firmy.pozdrawiam

Trzeba bylo sie z pisem nie bratac to bys wygral bez problemu. Sam sobie sp... sprawe. I tyle.

Kamil na vicepretendenta.

Super jakby Matyskiewicz został wiceprezydentem...Pani Prezydent! mieszkancy tego chcąemoji

Czyżby? Czy dali temu wyraz w dniu wyborów?

Czeka na propozycję pisowskiej wiceprezydentem?

Mieliście Państwo po połowie więc w połączeniu prezydent i wiceprezydent to byłaby petarda . Dla dobra Bełchatowa . 

Petarda o nazwie MNIEJSZE ZŁA

Ciekawe czevDaro dałby szansę Marioli , gdyby wygrał, na drugi dzień po wyborach zapomnialby, że popierała ja prawie połowa bełchatowian.

Deklaracja współpracy z P. Czechowską padła . Może ten srebrny medal zaowocyje wiceprezydenturą . Oboje macie doświadczenie i tylko chęć do działania ,ponad podziałami , dla dobra Bełchatowa powinna być celem nadrzędnym . 

Teraz sobie układacie klocki plusioki aby coś jednak skapnęło? Powiadam ani w mieście ani w powiecie nic wam nie skapnie. Proście misiewiczów o wątpliwą pomoc. Co? Już pan Piotr W. wam śmierdzi?

Może być tak.Gryczka na wiceprezydenta Matyśkiewicz na prezesa jakiejś miejskiej spółki i pis jest w mniejszości Wtedy można wybrać na przewodniczącego rady kogoś z tych ugrupowań.Wtedy pis jest w opozycji nie ma nic.

Sa tylko dwie opcje Czechowska Politański Matyśkiewicz Czechowska Politański Marjan W powiecie Wyczachowski i Jasiński

Chory jakiś jesteś czy co?

Zdrowy a bo co? A ty jak myślisz?

Nie wiem czemu ale przypomina mi Dannego De Vito w Batmanie w roli pingwina...

WRESZCIE POSPRZĄTA PLAKATY I BANERY I NIE BĘDZIE STRASZYŁ JUŻ.

SebeX co o tym myslisz?

patrzam na to słit zdjęcie i tak dumam czy te oczy mogą kłamać hmm ? 

robota robota dejcie mi robota bo dzis je sobota a ja żem miernota i bez robota stane tylko koło płota.

Darek, ale tyś mnie zaimponował, najlepszy generał by tego nie wymyślił, to był twój szach mat!!! emoji Przejście na PISLAM było strzałem w dziesiątkę!!! BRAWO DARKU

Chyba strzalem w kolano.

I kolejny raz wyborcy mogą czuć się oszukani. Niejeden zrobił wielkie oczy na hiperkoalicję z PiS, a teraz z kontrkandydatką. Teraz to już chyba nie ma osoby, która nie żałuję, że nie zagłosowała na Patryka Mariana. I chwileczkę. Jakie pół Bełchatowa? Oboje z p. Prezydent dostali najwyżej po 20 %. I o te 60% za 5 lat ktoś powinien mądrze powalczyć.

Ja tez nie zaluje i nigdy na Marjana glosu nie oddam Pol rodzinki startowalo

Ja nie żałuję

Chyba nie sądzisz że powalczy partia Wolność....

Super,trochę by namieszali w niewirnych lolkach z Urzędów, co niektóre Święte krowy do roboty by się wzięły

To byłoby dobre rozwiązanie Mriola i Dariusz oboje dla Bełchatowa to oni zebrali najwięcej głosów, a nie jakieś Marjany czy Grzeski

Ale i tak najlepsza była jedna z lokalnych kablowych telewizji, która wszystkimi siłami i metodami wspierała pana M. Nie było dnia bez przekazu, co pan M zrobił, co powiedział, co zapowiedział, o co zaapelował, z kim się spotkał... Inni kandydaci bezpardonowo byli wycinani i pomijani jakby byli powietrzem. Pani Czechowska z kolei była wciąż tam atakowana. No ale te metody propagandowe i tak panu M nie pomogły. ....

co Ty gadasz!!! przecież to gargamela każdy atakował.....

To naprawdę ty Grzesiu czy ktoś się podszywa

Takie to nasze kablówki. Samsik z drugiej kablówki siedział i ściskał się z Czechowską emoji Mówię jak jest. Każdy czuje interes

A Laszczyk naczelny dolsatu był u Matysa na wieczorku wyborczym, nawet się nie kryją. Żałosne te nasze lokalne media.

Dobrze to mu poszło sprzedać zakłady bzpb bawełnianka. Dziod i tyle.ślizga się po układach.od tyłu lat przy korycie nic nie zmieniał i teraz nagle świta do głowy hah

Naprawdę Mariolka złożyła Marjanowi propozycję wiceprezydenta? Coś mówił chłopak na konferencji o tym, ale nie mówił kto proponował. Aż mi się nie chce wierzyć..

To chyba upadła na głowę!!! Ten siusiu majtek to nadaje się jedynie do piaskownicy ZABAWKI sprzątać

Odpowiadałby za zaopatrzenie magistratu w kiełbaski z grilla i piwko, fajna fucha!

Niieee no chyba nieee. Marjan to dziki koń, pozrzuca ich ze stołków za 5 lat

Dlaczego nasz kochany Pan wójt (były) nie uznaje wyniku? emoji

On ma urodę proboszcza. Szkoda, że nie pomyślał o tej opcji bo cos ktos pisal , że studiował teologie? Lubi sie podporządkowywać wiec majątek miałby 100 razy większy niż ma. A rodzinę zawsze można miec w innym mieście. O kochankach nie wspomnę. Pozdrawiam

Ale skur*** . Jedyną osobą broniąca na boku jest obecna rządząca. Tam już można wszystko i że wszystkimi

Darus pokazałeś jaki ty bezpartyjny jesteś.. W dwa tygodnie byłeś z pismem i z po.. Mariola tego nie kupi...

Vice ma być Marjan - ponoć już ustalony z Czechowską. Ciekawe rozwiązanie. Politański, Marjan... młodzi bełchatowiania. Brawo

To teraz w skrócie dla osób które nie czytają między wierszami. Sprzedaliśmy się Gowinowi, Wyczachowskiemu, Ładziakowi ale nic z tego nie wyszło, chętnie sprzedamy się pani Prezydent by do żłoba wrócić. Szkoda gadać panie były już kandydacie.

Prezydent Czechowska wiceprezydent Matyskiewicz? Dno. Plucie w twarz wyborcom

Darek prosta metoda.na kolejne 5 lat Plus odnowić podziekowac chlopcom Plus-Gowin , zbierac ciekawa ekipe ludzi chetnych do pracy (chrznowskich pocaluj w czółko na pozegnanie wraz z edziem) ustal sobie wspołprace w radzie miasta wice przewodniczacy w powiecie daj stanowiso wice jasnskiemu lub sklaskiej i bedzie podstawa do startu za piec lat

Jak posłuchamy sobie jeszcze raz wystąpienia pana Darka z premierem i starosta i porównamy treści z dzisiejszym, to zrozumiemy dlaczego nie wygrał wyborów. Pan Dariusz po prostu jak zawsze dostosowuje treść wypowiedzi do potrzeby chwili i dlatego nie jest wiarygodny. Taka natura niestety

Darek lansowanie się z Gowinem bardzo ci zaszkodziło a szkoda,

Pytanie czy Mariola C. będzie chciała z Darkiem? Nie odwrotnie

Darek, weź ze sobą nowych, podziękuj starszyźnie, i zmieniaj Bełchatów po swojemu. Na swoich zasadach.

znaczy co? myslisz ze szpadel wezmie i pojdzie robic fizycznie? bo nie wiem jak inaczej mialby zmmieniac miasto

dodaj komentarz
Czytaj także