Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy, nie działają światła na skrzyżowaniu w centrum miasta!

Wydarzenia 16-10-2018 Autor: r.k Foto: Miasto Bełchatów
15

Uwaga kierowcy! W centrum miasta, na skrzyżowaniu ulic: Kościuszki, 1-Maja, Rodziny Hellwigów i rotm. W. Pileckiego nie działa sygnalizacja świetlna. W związku z zaistniałą sytuacją należy zachować szczególną ostrożnością zwracając uwagę na obowiązujące w obrębie skrzyżowania znaki drogowe.

Sygnalizacja świetlna została uszkodzona wczoraj wieczorem w wyniku kolizji – jedna z jej uczestniczek wjechała w słup uszkadzając sterownik sygnalizatora. Służby Urzędu Miasta starają się jak najszybciej zlikwidować szkodę, ale niewykluczone, że uda się to dopiero w godzinach południowych lub wieczornych. W związku z tym apel do kierujących, by zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na obowiązujące na skrzyżowaniu znaki.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Sygnalizacja jest sterowana komputerem/sterownikiem...to nie towar, który leży na półce i wystarczy go "podpiąć"...stary został zniszczony, trzeba zamówić nowy, zaprogramować go a przede wszystkim przywrócić zasilanie...skrzynka z licznikiem też została zniszczona...to wymaga czasu.

Po kolizji samochodu z szafą sterowniczą od świateł sygnalizacji świetlnej nie ma się co dziwić że nie działają. Ludzie tam trzeba postawić nową skrzynkę, nowe urządzenia sterownicze, zaprogramować od nowa sterowniki itp. Trochę czasu to zejdzie. Pytania w stylu dlaczego jeszcze nie działa są nie na miejscu. Pozdrawiam wszystkich kierowców tamtędy przejeżdżających.

czy nadal nie działą?

czytam i nie mogę uwierzyć, jak mieszkańcy Bełchatowa są niezadowoleni ze wszystkiego, jak są strasznie nieszczęśliwi, a do tego kipi od Was nienawiścią do wszystkiego.... proponuję wyprowadzić się tam, gdzie wszystko i wszyscy są tacy jakbyście chcieli...

Do Kleszczowa?

jakoś cały czas nie działają to po prostu żenada

Nie ma się co dziwić że uszkodził światła, jak ich skrzynka sterownicza stoi na samym środku skrzyżowania.

tylko rondo...

To właśnie jest Betonów zwany potocznie Kaczogrodem, w raz ze swoimi włodarzami. Zakorkowany brudny i śmierdzący . Normalnie to policjant stanął by na skrzyżowowaniu i ruchem kierował ale któremu się tam chce. Normalnie to by tą awarię usunęli w ciągu kilku godzin a nie w dwa dni.... bo to części zamiennych nie ma , sterownik trzeba kupić..... ludzi do pracy nie ma.... albo główny fachowiec jest na urlopie. Ja tu przejechać przez to miasto?

wczoraj policjanci tam byli ale reszta się zgadza:/

W godzinach 17- 18 dwa razy tam jechałem i cały czas był tam policjant kierujący ruchem. I chyba nie widziałeś prawdziwych korków "światowy kierowco"...

pół godziny temu kierował, ale łatwiej trollować w necie niż wyjść z piwnicy

Światła nie działają o wczoraj od godziny 18. WSTYD!!

GKS GKS TO POTEGA JESTemoji)

Wyłączyli oświetlenie żeby było kandydatom łatwiej przechodzić przez ulicę z ulotkami!

dodaj komentarz
Czytaj także