Rejestracja i logowanie

Wiceprezydent Politański reaguje w sprawie seks-skandalu. Dyrektor szkoły zawieszona

Wydarzenia 25-09-2018 Autor: magjas
44
Wiceprezydent Politański reaguje w sprawie seks-skandalu. Dyrektor szkoły zawieszona

Dyrektor szkoły podstawowej, w której mogło dojść do bulwersującej sytuacji o podtekście seksualnym została z dniem dzisiejszym odsunięta od pełnienia swoich obowiązków. Taką decyzję podjął Łukasz Politański, wiceprezydent odpowiedzialny między innymi za oświatę, a jest ona efektem prowadzonego postępowania wyjaśniającego.

W minionym tygodniu łódzkie Kuratorium Oświaty zdecydowało o wszczęciu wobec dyrektorki szkoły postępowania wyjaśniającego. Rzecznik dyscyplinarny dla nauczycieli, który pracuje przy kuratorium ma zbadać, czy dyrekcja szkoły po pierwsze dopełniła wszelkich czynności, by zapewnić niepełnosprawnemu uczniowi należytą opiekę, a po wtóre czy dyrektor szkoły sprawowała właściwy nadzór nad pracą podległych jej nauczycieli.

- Podjąłem decyzję o zawieszeniu dyrektor od pełnienia obowiązków do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego, prowadzonego wobec niej przez rzecznika dyscyplinarnego dla nauczycieli – poinformował nas Łukasz Politański i dodaje: - Dla mnie najważniejsze jest dobro uczniów i należyta praca placówki do której uczęszczają.

Obowiązki dyrektorki do czasu wyjaśnienia sprawy będzie pełnić wicedyrektorka. Odsunięta dyrektor nie musi przychodzić do pracy, ale zgodnie z obowiązującymi przepisami, będzie jej wypłacana pensja zasadnicza.

komentarze (44)
Dodaj komentarz

No i proszę,mamy przykład dyrektorki wybranej przez Czechowska. Przecież wszystkie nowe dyrektorki są z nadania. Niektóre poleciały ze stanowiska,bo nie podpisały deklaracji, drugie nie startowały,bo im nie pozwolono . Wygrały z układów politycznych i we wszystkich szkołach bagno.

A gdy ten pan został zawieszony w poprzedniej szkole to wiele osób powiesiło na dyrekcji wszystkie psy. No i proszę...

Ten pan kilka lat wcześniej miał jedną sprawę o pornografię na szkolnym komputerze a drugą o molestowanie uczennicy w szkole specjalnej. Miał zakaz wykonywania zawodu.

Ten nauczyciel to Artur G. z Kamieńska.Miał już zawiasy za molestowanie i zakaz wykonywania zawodu , dyrektorka dostała kopa bo świadomie i po znajomościach zatrudniała pedofila

Zwolnic wszystkich z tej szkoly bo sa wini

dokładnie !! dzieci też !!!

Niezła bania... Dziecko nerwicy dostało bo się nasłuchało miłosnych ohh..ahh... na terenie placówki oświatowej, ale jak rodzice tego samego dziecka tną sie jak dwa borsuki głośno że słychać 3 pietra dalej to jest ok i skandalem to nie śmierdzi .. emoji

ohy i ahy slyszec to cos innego niz ogladac pi*przaca sie pare nauczycieli, poza tym jakim prawem takie sceny mialy miejsce w pracy?! chcialbys czlowieku, zeby twoje dziecko ogladalo taka pare bzykajaca sie?

Wow sie urodziles dzisiaj? Od lat seks ma miejsce nie tylko w domu.

Przepraszam czy można doprecyzować czy ten Pan Politansky sam mógł podjąć taką decyzję czy ktoś mi kazał taką podjąć? To chyba zbyt młody człowiek na takie decyzję. Na tym polega władza, że ktoś musi tym rządzić s tylnego siedzenia I mieć do tego władze. Ciekawe kto. Na pewno nie ten młody I sympatyczny człowiek.

To ile trzeba mieć lat żeby podejmować takie decyzje? 50? 60? Łukasz ma lat 35, za mało?

Ja bym jeszcze porządek zrobił z panią dyrektor z specjalnego ośrodka.

Oczywiście że to ona i jej ulubieniec - prawa ręka.... wstyd, w koncu urząd zrobił jakiś ruch...

Pani Dyrektor to właśnie ta nauczycielka, która brałaś tym udział. Już dawno powinna zostać dyscyplinarnie zwolniona. W szkole jest monitoring i dziwnym zbiegiem okoliczności nie można ustalić kto brał w tym udział. Pani Dyrektor już dawno sprawę zatuszowala.

Również słyszałam że to chodzi o nią nic dziwnego że zamiatała to pod dywan dla szkoły stracić takiego dyrektora nie wielka strata

Co z tego młoda gorąca i jurnego jeszcze nie starego ogiera spotkała - naszło ich i afera łola boga, dejta spokój... nazbierać chrustu i na stos ich...

A nie przypadkiem SP8 ?? Ruda dyrektorka Kobieta, pasuje wszystko

sprawdź najpierw u siebie!

Zajęcia PRAKTYCZNE wszak ileż można tylko o tym mówić w szkole...

A wiadomo co to za szkoła była????

Uważam, że to jest dobra decyzja. Konsekwencje ponoszą wszyscy...nadzorujący również.

Czy to ta derektorka która jest w zarządzie tego bełchatowskiego stowarzyszenia?

Pakował jak zając sarne

zając sarnę ??? wtf ?

Jak dyrektor szkoły ma upilnować dorosłych ludzi, oboje z tych nauczycieli już nie pracuje w tej szkole wiec konsekwencje zostały wyciągnięte. Co da zawieszenie dyrektora. Żenada

Nie rozumiesz ze dyrektorka złamała prawo zatrudniając osbę po znajomościach i bez odpowiednich kwalifikacji? Da to dobry przykłąd na przyszłość

Ten nauczyciel wspomagający to poza nauczycielką wspomagal również ruda dyrektorke. Brawo Artur

Ciekawe czy doszli oboje?

Popieram Panie Prezydencie. Nie ma akceptacji na takie zachowania w szkołach. Mam dzieci i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji-konsekwencje ponosi również dyrektor, nie mówiąc już o tych nauczycielach.

Jak się r u c h a ć zachciało to niema zmiłuj czy to tak trudno zrozumiec. A czy mama i tata tego dziecka to się j e b i ą w lesie czy w domu ryzykując ze dziecko usłyszy czy zobaczy.

Zawinił kowal a cygana powiesili...

Zenada Pana Politanskiego coa dyrektor upilnowac doroslych ludzi zycze powodzenia jeszcze miesiac igo odwolamy

Idiotyczna decyzja, bo z tego co pamietam to konsekwencje wobec nauczycieli zostały wyciągnięte, wiec co ma do tego dyrektor? No, chyba, ze wiceprezydent szykuje stołek dla zoneczki.

Co za bzdura. To bardzo przyzwoity człowiek i urzędnik.

to kto tam się kochał Pani Dyrektor czy Pani nauczycielka?

Szkoła 3 

Sp3 brawo w końcu

Co to za szkoła, który numer? Chcę wiedzieć by nie posyłać tam dziecka, co nie znaczy że nie lubię sexu?

Madzia poznajmy się

Ja też lubię więc jak coś to priv.

Jestem z kolegą jak by coś

Sp1 a szkoda

Deb... to sp3

Bzdura, to nie SP1, nie kop pod kimś dołków, bo w nie wpadniesz.

dodaj komentarz
Czytaj także