Rejestracja i logowanie

Kobieta z małym dzieckiem w aucie, a kierowca kompletnie pijany. Obywatelskie zatrzymanie na Binkowie

Wydarzenia 20-09-2018 Autor: magjas Foto: poglądowe
20
Kobieta z małym dzieckiem w aucie, a kierowca kompletnie pijany. Obywatelskie zatrzymanie na Binkowie

Mieszkańcy Bełchatowa kolejny raz nie zawiedli. Wczoraj, 19 września na jednym z bełchatowskich osiedli dwie kobiety uniemożliwiły dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu. Policyjna interwencja i badanie alkomatem wykazały, że amator jazdy na podwójnym gazie miał w organizmie 3 promile alkoholu!

Około godziny 17.00 do sklepu spożywczego na os. Binków podjechał mężczyzna, którego wygląd i sposób poruszania wskazywały, że znajduje się pod wpływem alkoholu. 32-latek wszedł do sklepu, gdzie zauważyły go pracujące w nim kobiety.

- Na pytanie czy to on kierował seatem cordoba, odpowiedział twierdząco, po czym natychmiast wyszedł ze sklepu, wsiadł do auta i zamierzał odjechać. Kobiety wybiegły za nim, uniemożliwiając mu dalszą jazdę wyciągając ze stacyjki kluczyki – wyjaśniają funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

Jak się okazało w aucie przebywała również pasażerka z małym dzieckiem, która widząc zaistniałą sytuację, oddaliła się. Ekspedientki niezwłocznie powiadomiły dyżurnego bełchatowskiej komendy, a przybyły na miejsce patrol zatrzymał 32-letniego kierującego, gdyż posiadał on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- Po przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierującego zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do lat pięciu – dodają bełchatowscy policjanci

 

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Pomyślcie zanim coś napiszecie tak naprawdę nikt nie wie tego jak było naprawdę każdy dołoży coś od siebie i głuchy telefon trwa dalej

W końcu Pana Kamila F. Ze zdziesz... c zawineli to było już karygodne....

Fil....ak? Z górnych?

Budryka u wylotu Dalekiej cała w smogu, sezon grzewczy powoli się zaczyna.

Jaki SMOG? To smród z chlewni.

To z kominków, tam nie ma kotłów na węgiel.

Kobieta też pewnie była pjana szkoda że jej nie zatrzymali uciekła bo bała się że jej dziecko zabiora

Jaki wniosek? Zakazy maja głęboko w du...e,jeżdżą i będą jeździć bez prawka a co najgorsze po pijaku.Te śmieszne kary nie działają,ale gdyby spieniężyć samochód albo mieszkanie takiego imbecyla,to Gwarantuję,że takich idiotów będzie o co najmniej 90% mniej.Ktoś z dożywotnim zakazem nie stracił prawka za jazdę po pijaku na rowerku,ale za śmierć innej,nie winnej osoby,więc w mojej ocenie taki ktoś nie powinien podlegać traktowaniu jako człowiek lecz zwykły śmieć od którego można pobierać organy na rzecz ofiar wypadków spowodowanych przez takich bandytów. Ktoś ,kto swiadomie łamie prawo po raz kolejny nie powinien być już traktowany jak my Ludzie.

Obywatelsko trzeba bylo zatrzymac te idiotke z dzieckiem..narazila je na utrate zycia.

Brawo! Ale co się dzieje w tym bełchatowie... jakby rządził Grzegorz Gryczka to by się takie coś nie działo. #GrzegorzMusisz

Jakby baba miała jaja to by była chłopem....

Brawo drogie Panie...pomyslałyscie rownież za tą Panią która jechała z dzieckiem wraz z tym Panem bo dla mnie jako matki to totalny brak odpowiedzialności.

Brawo oby częściej łapać, bo już za duzo

ciekawe który to sklep może rosa?emoji

Sklep Dana

Do kamieniołomu bez jedzenia i picia takiemu.

ciebie do kamieniołomu

3 promile i stoi.. ładny termos

Brawo panie ekspedientki! Wzorowa postawa. Być może uratowaly czyjeś życie!

Prawidłowo! Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie! Obywatelskie zatrzymanie tym się różni, że nie ma wpływu na pozycję i znajomości.

dodaj komentarz
Czytaj także