Rejestracja i logowanie

Pełna lista kandydatów do Rady Powiatu Bełchatowskiego

Wydarzenia 18-09-2018 Autor: magjas
55

Poniżej prezentujemy pełną listę kandydatów do Rady Powiatu i podziały na okręgi wyborcze.

Okręg Nr 1

część Miasta Bełchatowa obejmująca ULICE: Akacjowa, Al. Włókniarzy, Aliny, Batorego, Bolesława Gotwalda, Braci Śniadeckich, Bronisława Malinowskiego, Cegielniana od ul. Czaplinieckiej do ul. Pabianickiej, Chopina, Cmentarna, Czapliniecka, Czeremchowa, Czereśniowa, Dębowa, dr Włodzimierza Rodziewicza, Dzika, Edwardów, Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Feliksa Stamma, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Gliniana, Grabowa, Grażyny, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Henryka Łasaka, Jagodowa, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaworowa, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Juranda, K. Michałowskiego, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kazimierza Pułaskiego, Kątna, Ketlinga, Klonowa, Kmicica, Kopernika, Kossaka, Kręta, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Łagodna, Łączna, Łąkowa, M. Curie-Skłodowskiej, Malinowa, Matejki, Męczenników Katyńskich, Mickiewicza, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Myśliwska, Niecała, Olchowa, Piaskowa, Płk. Ryszarda Kuklińskiego, Pod Ługami, Podgórze, Poziomkowa, Przejazd, R. Weigla, Sarnia, Sercańska, Skrzetuskiego, Spokojna, Stanisława Królaka, Tadeusza Ślusarskiego, Topolowa, Transportowa, Ustronie, T. Kotarbińskiego, Wandy Malczewskiej, Wandy Rutkiewicz, Wojska Polskiego od ronda im. Gen. Władysława Andersa do nasypu kolejowego, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby, Zajęcza, Zakątek, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 222, 223, 224, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, Os. CZAPLINIECKIE, Os. ŁĄKOWA. ULICE: Adama Asnyka, Al. Jana Pawła II, Al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Arkadiusza Gołasia, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Bronisława Czecha, Cypriana Kamila Norwida, Edwarda Jancarza, Energetyków, Graniczna, Hubala, Huberta Wagnera, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Joachima Halupczoka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kaczeńcowa, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Kletnia, Konwaliowa, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leopolda Staffa, Liliowa, Ludwikowska, Piastowska, Pod Górami, Różana, Spacerowa, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Witolda Gombrowicza, Władysława Grabskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Komara, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Zalesie, Zamoście od torów kolejowych do granic miasta, Zawilcowa, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 225, 226, 227, 228, 229, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318.

Okręg Nr 2:

część Miasta Bełchatowa obejmująca ULICE: 11 Listopada, Adolfa Jana Morawskiego, Agatowa, Al. A. M. Ampere'a, Antracytowa, Armii Krajowej, Berylowa, Brylantowa, Brzozowa, Bugaj. Bursztynowa, Cicha, Ciepłownicza, Częstochowska, Daleka, Diamentowa, Dolomitowa, Górnicza, Granitowa, Jana Kiepury, Janusza Groszkowskiego, Jasna, Józefa Chełmońskiego, Józefa Kraszewskiego, Jurajska, Kalcytowa, Karbońska, Kazimierza Kopeckiego, Kazimierza Szpotańskiego, Kolejowa, Kredowa, Krzemowa, Ks. Teodora Kwarto, Kwarcowa. Lucjana Nehrebeckiego, Mieczysława Pożaryskiego, Miedziana, Milenijna, Mioceńska, Morenowa, Mostowa, Nefrytowa, Obrońców Gór Borowskich, Ogrodowa, Okrzei, Opalowa, Perłowa, Piotrkowska, Platynowa, Polarna, Południowa, Powstańców 1863r. , Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Promienna, Przemysłowa, Radomszczańska, Rubinowa, Rynek Grocholski, Skaleniowa, Smugowa, Solna, Srebrna, Stanisława Fryzego, Stanisława Szpora, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Św. Barbary, Św. Faustyny Kowalskiej, Św. Maksymiliana Kolbe, Św. Kingi, Świętojańska, Świętokrzyska, Tęczowa, Tkacka, Topazowa, Turkusowa, Tylna, Uskok, Walerego Goetla, Węglowa, Wichrowa, Witolda Budryka, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego od nasypu kolejowego do Al. A. M. Ampere'a, Zamoście od Al. A. M Ampere'a do torów kolejowych, Zdzieszulicka, Złota, Os. OKRZEI, OS SŁONECZNE. ULICE: 1 Maja, Bawełniana, Boczna, Cegielniana od ul. Pabianickiej do ul. Józefa Piłsudskiego, Chabrowa, Chełmińska, Danuty Siedzikówny "INKI", Dąbrowskiego, Dolna, Fabryczna, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Janusza Głuchowskiego, Gen. Czyżewskiego, Górna, Grzybowa, Harcerska, Iglasta, Janiny Frątczak, Jesienna, Jęczmienna, Józefa Piłsudskiego, Jutrzenki, Kaliska, Kasztanowa, Kaszubska, Kazimierza Jasińskiego, Kempfinówka, Konrada Leśniewskiego "Orlika", Kościuszki, Krótka, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Piotra Skargi, Kujawska, Kurpiowska, Kwiatowa, Lazurowa, Lecha i Marii Kaczyńskich, Letnia, Lniana, Łęczycka, Łowicka, Łódzka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Mielczarskiego, Modra, Nadrzeczna, Nowa, Olsztyńska, Orzechowa, Owocowa, Pabianicka, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Podlaska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pojezierska, Polna, Pomorska, Poranna, Północna, Przedwiośnie, Pszeniczna, Rodziny Hellwigów, Rolna, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Sienkiewicza, Sieradzka, Siewna, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Staszica, Św. Alberta Chmielowskiego, Św. Stanisława Biskupa, Targowa, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Żabia, Żniwna. Żuławska, Żytnia, Os. 1 MAJA, Os. 1000 - LECIA, Os. BUDOWLANYCH, Os. MARII KONOPNICKIEJ, Os. WOLNOŚĆ, Os. ŻOŁNIERZY POW.

Okręg Nr 3 - gmina Zelów

Okręg Nr 4 - gminy: Bełchatów, Drużbice

Okręg Nr 5 - gminy: Szczerców, Rusiec, Kluki, Kleszczów


 

komentarze (55)
Dodaj komentarz

Oooo, jest i "za wacki M." - no tak pis, wpasował się w klimat. Może jakby został cudem radnym, to oddał by pieniądze, które napożyczał wkoło

Ta Kucowa co jest w związku z bratem starosty to czym się zasłużyła dla pisu?

Intrygami ! Ponoć jest sławna w zakładach gdzie pracowała.

EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO EBE to PO

Ziemia kaski na kampanie ma. przecież połowa ziemniaków w spółkach podlegających Czechowskiej albo w Starostwie

Ziemia kaski na kampanie ma. przecież połowa ziemniaków w spółkach podlegających Czechowskiej albo w Starostwie emoji

Ziemia kaski na kampanie ma. przecież połowa ziemniaków w spółkach podlegających Czechowskiej albo w Starostwie

Witam mam na imię Grzegorz i nie znam się na niczym robią mi fotki na FB bo podobno jestem suuuper. Przystojny wygadany wysoki i naj naj w całym starostwie.............. I PODOBNO jestem V-ce starostą.

Witam mam na imię Grzegorz i nie znam się na niczym robią mi fotki na FB bo podobno jestem suuuper. Przystojny wygadany wysoki i naj naj w całym starostwie.............. I PODOBNO jestem V-ce starostą.

Witam mam na imię Grzegorz i nie znam się na niczym robią mi fotki na FB bo podobno jestem suuuper. Przystojny wygadany wysoki i naj naj w całym starostwie.............. I PODOBNO jestem V-ce starostą.

Krzysiu i po tylu latach udzielania się dla pisiorów dali ci 6 miejsce, a rzuć to towarzystwo w cholerę i wbijaj do nas. Wszystkiego dobrego.

Witam mam na imię Grzegorz i nie znam się na niczym robią mi fotki na FB bo podobno jestem suuuper. Przystojny wygadany wysoki i naj naj w całym starostwie.............. I PODOBNO jestem V-ce starostą.

I jestem na przyczepce pod starostwem, ciał buziaczki !

Jakie to trzeba mieć zdrowie i nudne życie żeby startować w wieku 80 lat.. NICE.

Trochę Szacunku dla Wielkiego Mistrza przewodnika rytu.

Może mi ktoś wytłumaczyć jak możliwa jest koalicja Gryczka-Czechowska jak on działa w UP, a ona w UM? W dodatku w radzie jest tylko 1 osoba z ZB... Chyba ktoś nie zauważył kto z kim, a najprostrzy dowód wpadł niedawno, NATURALNA uciekła z PIS do plus, a to już chyba wiadomo kto z kim cały czas.... Chyba, że chodzi o pokazywanie się wspólnie na eventach, no fakt, ale chyba bycie na stanowisku vstarosty i prrzydenta miasta powoduje, że trzeba się pokazać? Chociaż przykład starosty Wyczechowskiego pokazuję, że nawet nie trzeba pracować i być, wystarczy być z PISu....

Ziemia kaski na kampanie ma. przecież połowa ziemniaków w spółkach podlegających Czechowskiej albo w Starostwie emoji

Najważniejsze by odsunąć koalicję Gryczka - Czechowska. PiS ewidentnie pozbył się karierowiczów co dzieci powpychali w spółki. Ludzie mówią że PiS po cichu romansuje z PLUSEM. Powinni iść razem jaki Zjednoczona Prawica.

Zjednoczona Prawica a poglądy lewicowe- pseudo katolicy.

PIS to pseudo prawica... ydów w **** całuje.

Tak iść z Plusem, którego ludzie odsunęli od władzy. To właśnie karierowicze, którzy pozostali w pisie do tego doprowadzili. Ludzie was rozliczą za to. Ci, którzy pozostali pod szyldem Pis to zdrajcy. Pisu w Bełchatowie nie ma. I jak Pis zacznie przegrywać to te osoby będą uciekały do innych ugrupowań jak szczury z tonącego statku. Na listach pisu mamy tego przykłady ludzi z Plusa.

Nie wszyscy są tacy.

zostali "bierni ale wierni" a Tych co mieli " kręgosłupy" PIS" wyrzucił z partii.Szkoda ,że ich nie ma na listach.

Jest Orymus, startuje do powitu z ziemi

są na listach tylko dobrze przeanalizuj, nadal mają mocny kręgosłup

Oj tak tak tak!!!!

Oj nie nie nie!!!!

Weźcie tych Marianów... jak ich widze to sie niedobrze robi... młode pokolenie główniarzy. Kandydat na prezydenta w pracy sprzedał nie jednego a ta ekipa wokół niego vertus... rodzinka vertus nawet Anka vertus

No widać że Gosia uaktywnila się w komentarzach dotyczących Pani Kudaj. Nie uda się na tym zarobić nie uda. Ale pozycja w pracy będzie mocna brawo brawo brawo!! Tylko czy to przełoży się na finanse? Żeby nie na złość koleżanek.

Tylko Pani Kudaj!!! Bardzo mi pomogła jako radna w załatwieniu sprawy, której inni radni nie chcieli się podjąć.

rower ci napompowała ? 

Człowieku, ty nawet nie wiesz gdzie jesteś. rozmawiamy o powiecie. kazali ci to pisać wszędzie.

Obiektywnie: mocne listy do powiatu na PLUS i ZIemia Bełchatowska, Chrzanowski, Jasiński, Pawlikowska (do powiatu?) Jewgiejuk . inni .... moze znaczek

Najmocniejszy moim zdaniem Rudnicki tylko jak on się znalazł w Ziemi.

Nowa w polityce Kudaj?? Skąd ty z Marsa? Przeciez ona od lat z PO jest radna powiatowa a w tym roku się wypisała .

jeśli ktos chce byc numerem jeden na liście PISu musi notorycznie uchylać się od obowiązku w pracy, leniuchować, nic nie robić, chorować i sprowadzać do siebie nieudaczników z zewnątrz. Od taki sukces.

Czegoś nie rozumiem. Kto doprowadził do tego, że takie osoby, które nie nadają się do niczego są na liście PiS? To jakaś paranoja chyba?

no właśnie np. taki Wysocki któremu sto tysi to za mało

Senator 4 lata temu wprowadzając takich geniuszy jak: PAGIEŁA CZECHOWSKI WODZINSKI DZUGAJ

Chyba Natura, która jest w Plusie , Kucowa i cała reszta ich pokroju.

PiS w powiedzie to kabaret, oni niczego się nie nauczą, co tam są za ludzie, oni coś rozumieją ? Później zdziwienie ,ze miedzy sobą się dogadać nie mogą, banda k...

Piękna lista pis klęska murowana. Gratulacje dla starosty.

Jedyna nowa jakość to ta Kudaj. Nie znam chyba pierwszy raz. Ludzi też ma bardzo ciekawych. Reszta to Pis , faszyści i komuniści.

Zgadzam się. Ja też oddam głos na Panią Kudaj i jej ludzi. Dość już partyjniactwa w tym mieście i tych, którzy już byli. Dość Gryczki karierowicza, dość PiSu, dość Plus-a i Matyskiewicza. Co zrobili do tej pory? Nic!!! Imprezy i pijaństwo było na porządku dziennym. W sobotę na rynku była pani Kudaj i jej ludzie. Bardzo sympatyczna kobieta i wie co robi.

A mi nadal brzydko pachnie w Bełchatowie. Może to ten mlekomat się zepsuł za Zelowem i dlatego tak brzydko pachnie?

Sama elita a co drugi żonę bije

Listy PiS osłabione na żecz Plus koalicja Wysocki Matyśkiewicz działa Natura 5 kolumna.Warszwa będzie w szoku po klęsce PiSu BRAWO Milczanowska !!!

Jest i Misiek!! Masz mój głos. Z drugiego miejsca awans na radnego. Pamiętaj, ze zawsze mówiłem Ci cześć!

Michał kibicujemy całą rodziną również.

Radze się doszkolic z Kodeksu wyborczego., sa zmiany. Kandydat na prezydenta nie może jednocześnie ubiegać się o mandat do Rady Powiatu wiec nie pisz głupot.

Starostę lub wice można powołać spoza rady powiatu ...

A ja proponuję czytanie ze zrozumieniem.

Same złodzieje,nie ma nikogo uczciwego kurła

A w pizdziec z tym, cho na wino

Ziemniaki główny desant na powiat robią. Szykują wodzowi podkład na stolek starosty, w razie gdyby dostał łupnia w wyborach na prezydenta?

dodaj komentarz
Czytaj także