Rejestracja i logowanie

Binków. Zderzenie osobówki z rowerem [FOTO]

Wydarzenia 15-09-2018 Autor: rk Foto: mjs
33

Przed godziną 16:00 doszło do zderzenia na drodze od ronda Hallera na Binkowie w stronę Zdzieszulic.

Na miejscu pracowała policja, ustalając szczegółowy przebieg i przyczynę zdarzenia, w którym ucierpiał cyklista. W chwili obecnej nie są znane szczegóły, wiadomo jedynie że w wyniku zderzenia z samochodem, rowerzysta stracił przytomność. Szczęśliwie, w związku z imprezą sportową odbywającą się obok, na miejscu byli ratownicy medyczni, którzy udzielili poszkodowanemu pomocy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację.

komentarze (33)
Dodaj komentarz

Te święte krowy tak jeżdżą, maja sćieżkę, nieeee ulicą trzeba. Na przejściach staną tak, że pół koła na ulicy... Rozjeżdżać dziadostwo!

Byłam wtedy na otwarciu Pumptraku i to widziałam

To że kierowcy muszą uważać to jest oczywiste, ale zastanawia mnie dlaczego rowerzyści nie uważają na przejazdach dla rowerów i przejściach? Rower przemieszcza się z większą prędkością niż pieszy i nie raz widziałam jak rowerzysty nie ma a tu nagle myk przed samą maską. W ten sposób kierowca nie jest w stanie odpowiednio zareagować, ba nie ma na to czasu. I dlaczego nikt nie myśli o tym, że samochód to tylko maszyna, która może zawieść, kierowca z resztą też. Można w tym momencie kichnąć i już będzie po wszystkim.

Zwolnij, a jak trzeba zatrzymaj się i rozejrzyj, nie będziesz miał problemu!

Niech zgadne osobowka górą... *

Ja, może z tematem "obok". Teraz jazda samochodem po ul Turkusowe przed blokami 1,3,5 to koszmar. Dzieci młodzież jeżdżą cała szerokościa ulicy (tu maja takie prawo) ale nie wiesz czy zza stojącego samochodu nie wyskoczy jak "małpa z ukropu". Nie mówiąc już o wulgaryzamach i balaganie.

Jeżdżą tymi rowerami i nie patrzą na nic, wjeżdżają na pasy prosto przed maska nawet nie oglądają się za tym, że jedzie samochód bo myśli, że jest na pasach to auto musi wyhamować. Rowerzysci na pasach rower się przeprowadza a nie wjeżdża!!! Pozniej płaczecie a jeździć nie umiecie !!

Ty to masz łeb. Tam jest przejazd przed którym żaden kierowca nie zwalnia. Jeżdżę codziennie rowerek w tym miejscu. Trzeba bardzo uważać bo kierowcy nie patrzą.

W tym miejscu jest pas dla przejazdu rowerem bo łączą się tam dwie ścieżki rowerowe. Ostatnio byłam świadkiem jak jakiś idiota za kółkiem wyminął kierowcę który zatrzymał się aby przepuścić rowerzystę i prawie go potrącił. ! 

Rowerzysta odmówił odwiezienia do szpitala, był pod wpływem alkoholu. przeciw rowarzyscie został skierowany wniosek do sądu.

skąd masz takie informacje?

Bo byłem uczestnikiem tego zdarzenia.

Wina kierowcy,a rowerzyści jak jezdzamasakra

Policji w miescie nie ma. Ludzie jeżdża 80 lub 100 ulicami na ktore jest zakaz wjazdu, policja stoi przy sklepie i... i ja nic nie interesuje. Czeka aź bedxie wypadek .ŻENADA DLA MIADTA, STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI

A co na to ma mieć policja że tak zapytam. O ile dobrze kojarzę to było koło ronda więc na pewno kierowca nie mógł jechać z dużą prędkością. Chcialbym sie spytac co ma policja czy straz miejska do tego co się dzieje na kazdym skrzyżowaniu lub przejsciu dla pieszych. Typowe myślenie tępej pani która ma wrodzoną głópotę, która wychodzi na miasto coś jej się stanie nie ważne czy z jej winy czy nie ale winni i tak będą inni.

Policja i straż miejska w tym mieście Nie istnieje i to są konsekwencje

Jacy wy ludzie jesteście puści i niepoprawni. Typowe barany belchatowskie bo jak zwykle wszystko wina służb.

Jednego mniej wypierdalac z tymi rowerkami pedaly

Wypierdalac to z takimi jak ty je... smiec ...u

Lazenga tak tylko pisze

żydy z łodzi nie potrafią jeździć

He he jak byś wiedział kierowcą to byś tego nie napisał... to że blachy są EL o niczym nie swiadczy emoji

Rower to też pojazd ,niestety uprawnień na rower T.Z."Karta Rowerowa" nie ma 50% cyklistów , a poruszają się po ulicach naszego miasta gdzie są znaki drogowe i trzeba je znać i zasady poruszania się po drogach. Jak obserwuję bełchatowskich rowerzystów to "woła o pomstę do nieba" co oni wyprawiają na tych rowerach,kiedyś małolata mi z chodnika wjechała na jezdnię prosto pod samochód .Jak ten problem rozwiązać ? może Policja coś wymyśli,młodzież można edukować a ze starszymi cyklistami to nie wiem może księża zamiast na kazaniach politykę uprawiać niech edukują starszyznę.

Co wy z tą polityką na kazaniach jeszcze nie słyszałam ale kto nie chodzi do kościoła to najlepiej wie mniej ćpunów i pijanych oraz gadania przez telefon a wypadków będzie mniej.

Natomiast ja , patrząc jak jeżdżą kierowcy po ulicach naszego miasta , to się zastanawiam kto im dał prawo jazdy ? 50% kierowców (z telefonem przy uchu -to jest nagminne) myśli , że są jedynymi użytkownikami dróg i nikogo poza sobą nie widzą!!!!!!!!!!! Może im też jakieś kazania by się przydały????????????

Pumptrack otwarty!

Fajna ta ratowniczkaemoji

Ratowniczką Medyczną ona nie jest posiada tylko kurs kpp na dodatek zakładając codofix na głowę rannego była wystraszona emoji

Panie Michale, nie życzę sobie pod swoim adresem takich komentarzy jsk :ona nie posiada tytułu ratownika medycznego. Jeżeli Pan nie wie lub zżera Pana zazdrość to już nie mój problem. Trzeba panować nad emocjami. Jeżeli kolejny raz to się powtórzy będę musiała podjąć odpowiednie kroki.

A Ty wielki Ratownik a stałeś obok i się patrzyłeś. Na dodatek przypisujecie sobie pracę innych. Chcesz zobaczyć tytuł Ratownika Medycznego koleżanki to zapraszam może wkoncu dotrze to do waszej wiadomości..

Michał, walnij się w ten swój łysy łeb

Ciekawe skąd Ty masz takie informacje

Torturowałby

dodaj komentarz
Czytaj także