Rejestracja i logowanie

Prezydent Mariola Czechowska wyjaśnia przyczynę manifestacyjnego opuszczenia Sali Herbowej [VIDEO]

Wydarzenia 03-09-2018 Autor: magjas
67
Prezydent Mariola Czechowska wyjaśnia przyczynę manifestacyjnego opuszczenia Sali Herbowej [VIDEO]

Prezydent Mariola Czechowska na zapowiadanej konferencji odniosła się do sytuacji z ostatniej sesji Rady Miejskiej - jak podkreśliła prezydent: "nie mogę pozwolić na to, by moi pracownicy byli oskarżani".

Pokrótce przypomnijmy, na ostatniej czwartkowej sesji Rady Miejskiej (30.06) doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy radną Ewą Skorupą, a wiceprezydentem. W punkcie dotyczącym zmian w budżecie, radna weszła w konfrontację z Ireneuszem Owczarkiem. Kiedy dyskusja zaczęła robić się coraz bardziej gorąca, przewodnicząca rady Elżbieta Naturalna wyłączyła wiceprezydentowi mikrofon i zarządziła 5-minutową przerwę na ostudzenie emocji. Po przerwie do obrad zasiedli tylko i wyłącznie radni, sala opustoszała ze wszystkich urzędników włącznie z prezydentami. Prezydent Mariola Czechowska wydała wszystkim swoim pracownikom - wiceprezydentom, dyrektorom, koordynatorom wydziałów magistratu oraz prezesom miejskich spółek - dyspozycję, by wrócili do swoich obowiązków.

- Pani przewodnicząca (Elżbieta Naturalna - przypis red.) wyłączyła mikrofon jednemu z moich pracowników, wiceprezydentowi i nie stało się to po raz pierwszy. Być może nie wszyscy mieszkańcy oglądali nasze obrady, ale chce podkreślić, że pod naszym adresem, ze strony jednej z radnych padły słowa, że: oszukujemy radnych i oszukujemy mieszkańców. Słowa skierowane były w liczbie mnogiej, ja nie mogę pozwolić na to, żeby moi pracownicy byli oskarżani i by były wysnuwane zarzuty do których nie możemy się odnieść przez to właśnie, że nie udziela nam się głosu i wyłącza mikrofon - mówiła prezydent Mariola Czechowska

Prezydent nie ma też wątpliwości, że atmosferę na sali obrad podgrzewa tocząca się właśnie kampania wyborcza.

- To trudny czas, a na sali jest przynajmniej kilku kandydatów ubiegających się o fotel prezydenta Bełchatowa, ale sesja to jest miejsce i czas pracy, a kampania to nasza indywidualna sprawa - mówiła kończąc prezydent Czechowska

Cała wypowiedź Marioli Czechowskiej na temat sesji rady Miejskiej w poniższym linku video. 

 

komentarze (67)
Dodaj komentarz

opuściła sale obrad bo chyba szykowała się OSTY z parku na tkackiej wyrywać

najwększym minusem btwa jest wszystko+ , czyli psis zakorzeniny od antoniego

Śliczna i sympatyczna ta nasza Pani Prezydent .....

Szkoda że Mariola ostentacyjnie nie zlikwidowała smrodu w mieście. Tak się afiszowała, mądrowała na łamach partyjnego, propagandowego szmatławca. I co? W mieście nadal capi wieczorami. Obietnica wyborcza niezrealizowana. Ale czego też oczekiwać po kimś będącym jedynie pionkiem.

Ty nawet pionkiem nie jesteś. Pewnie dlatego lubisz obrażać innych , którzy nie mogą się bronić. No i jeszcze najlepiej pozostać anonimowym bo strach w oczach kiedy trzeba się podpisać.

J. Kaczorowski ten wielki eks PREZES PGE prezesuje teraz w Łódzkim Wodkanie O_o . Nie wierze jak nisko poszedł. Chociaż on już pewnie jest emerytem i teraz Łodzian kosi na szmal...

jacy wy jesteście śmieszni,garstka wciąż tych samych pajaców piszących na zmianę komentarze w jednym i tym samym tonie próbując udawać tłumy zainteresowanych

Niestety tez nalezesz do tych pajacy. Ja jestem po raz pierwszy i powiem, ze mi sie nie podoba dzialanie pani prezydent.Nie umie zniesc krytyki i to slusznej.

No,a Ty ???

Mam nadzieję że wybory na prezydenta Bełchatowa wygra paniMariola Czechowska i usunie z ratusza wszystkich którzy je źle życzą..

Ziemia jest bogata to ja stać na bilbordy i kupowanie like'ów na fb oraz na robotę tutaj (wszystkie komentarze o gryczce mają po 150 polubien a inne są minusowane hmm ciekawe) ja jestem ciekaw ile bilbordów po wod-kanie zostało użytych do obecnej kampanii GG emoji

Pan Gryczka jest starostą nie osobą radną w UM więc jaki sojusz ma z Panią Czechowską? Z tego co nasze media informuje nawet Pani prezydent odwołała z funkcji wielu członków Ziemi Bełchatowskiej więc co to za sojusz? Zresztą widać kto jak pracuje, Pani Czechowska jest, bo jest. Kilka pomysłów, nie do końca udanych, masa ludzi zatrudnionych nie wiadomo skąd. Pan Grzegorz (mimo bycia "odwołanym" wicestarostą) zrobił dla powiatu tyle co żaden inny, wszędzie jest,wszędzie się udziela, ( w przeciwieństwie do Pana Wyczechowskiego) nie kojarzę żadnego skandalu z Nim w roli głównej. Rozumiem, że ataki na jego osobę to tylko zazdrość konkurentów politycznych, którzy potrafią tylko pluć jadem i rozpowszechniać nieprawdziwe bądź mocno skoloryzowane informację. Mój głos na następnych wyborach samorządowych oddam na Ziemię Bełchatowską- myślę, iż nie będzie to zmarnowana szansa, a na pewno pokażą się z lepszej strony niż poprzednicy.... Pozdrawiam

Odpowiedz Zgłoś
1177
17

Ale jaja, Ziemniaki wchodzą po sto razy i lajkują posty razy każdy, żeby wynik nabijać emoji to jest już komiczne.

"tysiąc plusów" ahahah ale zenada ladnie wpadliscie z ta swoja propaganda w interneciezena jqak ktos myslacy sioe nabierze. przeplacone trolle w internecie buszaja biezel trysiac plusow kuzwaa jaahahahha ilw ci zapalacili za to ? 

Rodzina bardzo bliska

dlaczego redakcja usuwa pozytywne komentarze,czyżby to już kampania wyborcza..?

Ta pani z boku pani Prezydent to kto?

" wszystko dla zysku dla zysku cały ten porządek jest dla zysku "

I to tyle na temat strat w spółkach? Przecież miała to wyjaśnić na konferencji. To już wielkie jaja większe od beretow.

" a ty jesteś potrzebny tylko do pracy aby im pomagać utrzymać się przy władzy cały ten porządek do tego się sprowadza że władza daję kasę a kasa to władza " i to tyle albo aż tyle w tym temacie pozdrawiam wszystkich myślących .

"Jeszcze do końca lipca będą zainstalowane na przejściach dla pieszych oświetlenia poprawiające bezpieczeństwo" Mamy wrzesień...

Park jabłoniowy i tężnia solankowa wam nie wystarczy?

Naturalna, matyskiewicz, koszek, wata, kowalski, skorupa, wyczachowski, wyszynsk, wysocki , janicka, markiewicz, muskała i brózda to ludzie którzy stanowiąc większosć w radzie wzięli na siebie odpowiedzialność za funkcjonowanie miasta. Mają całe prezydium, wszystkie komisje razem z rewizyjną. Ich rozliczajcie za bałagan

Janicka nie zabrała głosu ani razu... o czym my mówimy -.-

Plus, który nie pogodził się z utrata władzy cały czas próbuje mieszać i rozwalać wszystko przez swoje wilki w owczych skórach, które tak traktują demokrację jeśli wynik wyborów nie jest po ich stronie . Nigdy więcej Plusa i tych ściemniaczy.

A kim jest pan J Kaczorowski dla Łódźi panie Matyśkiewicz wasz góru zPO podpowiem spadochroniarzem zBełchatowa u pani Zdanowskiej jako prezes w spółce wodno-kanalizacyjnej.

Wszyscy tylko gryczka i gryczka. Zobaczymy co pokaże jak tron obejmie. To samo co wszyscy, czyli nic!!! "obiecanki cacanki"

Mam nadzieję ,że nie obejmie tronu , bo to zwykły pływak- ooo przepraszam ślizgacz , któremu nic się nie udało.

Czas, żeby się przekonać, nadchodzi wielkimi krokami. Gryczka to lider faktyczny a nie portalowy. Jak go lepiej poznasz, to uwierzysz. Warto zaryzykować.

Jeszcze tylko półtora miesiąca i wreszcie ta świta niezasługująca na słowa prawdy/krytyki będzie mogła wrócić w całym blasku swojej chwały na swoje tereny. Zapewne są tam przez wszystkich bardzo wyczekiwani. Powodzenia. My już dziękujemy. Mamy inne koncepcje.

Gryczka bedzie prawdziwym gospodarzem już rozgunda się za hektarami łokoło 100. Będzie hodował BYKI I BARANKI ŁON TO MA ŁEBA. Poztowi to miesto w łajnie bycym.

Gryczka ma duże szanse dlatego starają się go zdyskredytować/ukryć/zminusować choć w internecie

Grzegorz nie schowają Cię minusując!

to prawda gdyby.przrazona przewodnicząca nie wyłączyła.mikrofonu mogła by usłyszeć niewygodna prawdę jak i cała reszta tych siesznych radnych,To takie prostackie

uuiu zdaje się,że misiewiczow na bezsenność cierpią,ale się uruchomili

"naturalnie " żenujące jest to,że dyskusja nazywa sieto,kiedy tylko jeden może mówić,

a co to za radni ,co zamiast dbać o sprawy mieszkańców ,dbają tylko o swój własny interes i misiewiczow propagandę sukcesu

Gdyby nie radni to byś miał tu Ziemniaczaną Zduńską Wolę... Lub. Radomsko

Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz.Takich radnych jak Skorupa .to babsztyl to podnóżek Chrzanowskiego. robiła bałagan w poprzedniej kadencji ,a teraz miesza we wszystkim w czym może . Zapytajcie co osiągnęła we własnym prywatnym życiu.To też ważne.

głupia pinda

Też uważamy, że Grzegorz Gryczka może być prawdziwym gospodarzem Bełchatowa, dbającym o mienie i komfort życia mieszkańców. On jest gwarantem normalności! Nasze Stowarzyszenie popiera pana Gryczkę na prezydenta!

Co Wam obiecał , że tak głupio piszesz?

Dlatego Gryczka #musisz!!!!

Jak miło się pisze,i czyta jak nie ma troli o Bryczki ...ze niby on wygra wybory...pzdr was wszystkich

Pani Prezydent czy Pani zapomniała, że mieszkańcy Panią wybrali ( jak na złość), Radni reprezentują Nas wszystkich i powinna Pani z Radnymi współpracować i im się tłumaczyć rzeczowo i na temat w dyskusji. Pani tego nie potrafi, boi się Pani niewygodnych pytań, nie będzie miała Pani gotowych odpowiedzi. Trzepotanie rzęsami i robienie dziwnych min i od nowa granie bidulki nic tu już nie pomoże.

No to może czas już wyp......ać na tę emeryture? Bo i tak dla mieszkańców jako urzędnik nic w swojej karierze nie zrobiłeś.

a syfoza na rondzie z szaletem w krzakach jak była tak jest i będzie.

Naturalna i Wysocki zrobią porządek w mieście. Czas na prawdziwy PiS!!

Odpowiedz Zgłoś
104
240

Tak już widzieliśmy ten porządek misiewiczów i odgadywanie się z plusem. Bo wam komputerów braknie na to pulsowanie. A co już miłość wysockich z naturą się skończyła?

Tak wygląda miasto dzięki Czechowskiej i Gryczce... Długi i kumoterstwo

Odpowiedz Zgłoś
127
220

Dodał bym do nich mertorycznego Kopka

Gryczka jest prezydentem? Nie! Gryczka jest wicesprezydentem? Nie! Gryczka jest prezesem PGM? Nie! Gryczka jest Dyrektorem w UM? Nie! To jaką ma odpowiedzialność za miasto? Gryczka jest wicestarostą. Mamy nowe inwestycje w powiecie, w szkołach dobry nabór, dziennik elektroniczny, mistrzostwa polski w LA w Bełchatowie etc. Za to go rozliczajcie manipulanci.

Panie Jonasz a gdzie ten dziennik elektroniczny ? 

Um jest odpowiedzialne za szkoły podstawowe nie powiat, powiat za średnie

Kur.... Jak Wy się boicie przyznać że przez 4 lata współrządził Gryczka z Czechowska... Mam wymienić wszystkich ziemniaków w spółkach miejskich? Gdzie pracuje Pawlikowska, gdzie jej corka, gdzie Kopek, gdzie Jasiczakowa, gdzie Chrzesty?

Oj strzelasz kulą w płot. Wymień ilu szkodzących czechowskiej urzędnjków z plus jest w urzędzie i spółkach. P Jasiczakowa to człowiek owczarka a.

W mieście w radzie większość mają miśki z Naturalną i Matyśkiewiczem na czele. Oni mają argumenty do rządzenia.

A co pani prezydent powiedziała na temat spółek?

Prawie się poplakala

Patryk Marjan rób swoje i wygraj to!!!

Na fujarce chyba ...

Hahah. Dajcie spokój. Niech się chłop jeszcze uczy i dopiero.

Niech sie uczy xd ? bo dupka boli ze ktos nowy poza ukladami sie zjawil ?

Co z placem zabaw na Dolnośląskim

Zenada Owczarek do Radomska jeszcz dwa miesiące i koniec tej PANI zegnamy

o ludzie.. kto wymyślił tę wymówkę... a co Madżin powiedział o zadłużeniu? że też przez Skorupową?

Buuuuuuaaaaahhhhhaaaaahhhaaa

dodaj komentarz
Czytaj także