Rejestracja i logowanie

Koniec wakacji! Początek roku szkolnego w bełchatowskich szkołach [FOTO]

Wydarzenia 03-09-2018 Autor: mj-s Foto: mj-s/powiat bełchatowski
12

Jedni z radością i nieskrywaną tęsknotą, inni z poczuciem powrotu do obowiązków na najbliższe, długie dziesięć miesięcy - niezależnie od nastrojów pewne jest jedno: dziś uczniowie wrócili w szkolne ławy i tym samym został zainaugurowany rok szkolny 2018/2019.

W placówkach prowadzonych przez miasto Bełchatów naukę rozpoczęło niespełna 5,5 tysiąca uczniów i 1,5 tysiąca przedszkolaków. W szkołach dla których organem prowadzącym jest powiat bełchatowski edukację rozpoczęło ponad 2,5 tysiąca

komentarze (12)
Dodaj komentarz

przoduje w nagłówku zdjęcie chłopczyka nieświadomego tego, że w przypływie małpiej radości demonstruje starożytny satanomasoński gest, ale ta niewiedza redakcji...?

Ja pier...dolę. Nic od czasów komuny się nie zmieniło. Apele na sali gimnastycznej, przemówienia i lans na tle ,,dzieci" sekretarzy emoji

NIEUKI DO SZKOŁY GLABY POSZŁY WRESZCIE

A w szkole nr 1 zerówki zaczynają od godz. 7. Dlaczego ??? Kto wyraża na to zgodę ?

Ja się pytam kiedy moje dziecko ma sie uczyć i odrobić lekcje?? Lekturę przeczytać??? Jak w szkole jest od. 7:00-17:45 ??!! Pomyślcie trochę o samotnie wychowujących rodzicach którzy rano muszą iść do pracy by mieć za co żyć!! To co się dzieje w głowie sie nie mieści !!!!!!!!

Przepisz dziecko do innej szkoły tam gdzie nie ma godzin popoludniowych

A jest taka?

Czy w innych szkołach dzieci też chodzą na godziny popołudniowe czy tylko w szkole nr 3

Organizowanie dzieciom poniżej 12-ego roku popołudniowych zajęć lekcyjnych ogranicza ich kontakt z rodzicamy którzy pracują, Oddając 9-11 letnie dziecko na świetlicę rano i odbierając po 18 -stej mija się z celem. Wypada się zwolnić z pracy. Coś nie tak z tą Dyrekcją - szkoła nam nie wychowa dzieci.

Dyrekcja SP3 wyraźnie sobie nie zadzi z organizacją edukacji dzieci, tak to już jest jak dyrektor wybieroany jest nie za zasługi i umiejętności tylko z nadania Partyjnego PIS. Oby to się skończyło już w tym roku i tej pani dyrektor już podzienkujemy.

A tylko szkoła nr. 3 miała rozpoczęcie?

Każda redakcja pisze że koniec wakacji, że dzieci idą do szkoły, ile to trzeba wydać na wyprawkę itd... Dlaczego nie napiszecie ze szkoły są przepełnione, że dzieci kończą lekcje po 17:00 i później

dodaj komentarz
Czytaj także