Rejestracja i logowanie

Bukmacherzy oceniają szanse w wyborach. Są już kursy na kandydatów z Bełchatowa

Wydarzenia 31-08-2018 Autor: bb
82
Bukmacherzy oceniają szanse w wyborach. Są już kursy na kandydatów z Bełchatowa

Samorządowa kampania wyborcza pomału nabiera rozpędu. W mieście pojawiły się już pierwsze reklamy komitetów, coraz więcej czasu październikowej elekcji poświęcają też media. Walką o fotel prezydenta naszego miasta zainteresowała się nawet... jedna z firm bukmacherskich.

Mowa konkretnie o firmie „forBET”, której analitycy pokusili się jak na razie o ocenę szans dwóch kandydatów - Marioli Czechowskiej, urzędującej prezydent, która tym razem wystąpi pod własnym szyldem, oraz Grzegorza Gryczki z Ziemi Bełchatowskiej. Kursy wystawione przez bukmachera (1,45 do 2,50) wskazują na to, że zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest urzędująca prezydent Bełchatowa. Z pewnością jednak wyścig o prezydenturę nie rozegra się tylko pomiędzy wspomnianą dwójką. Być może oferta bukmacherska zostanie niedługo poszerzona o kolejne nazwiska.

Wszak swój start w wyścigu zgłosili już bowiem także inni kandydaci. W tym gronie są między innymi samorządowiec z dwudziestoletnim stażem i były wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz z PLUSa, czy też Piotr Wysocki, oficjalny kandydat Prawa i Sprawiedliwości, które przed czterema laty wygrało wybory na wszystkich frontach w Bełchatowie: w gminie, powiecie, mieście oraz obsadziło fotel prezydenta. Pojawiły się też zupełnie nowe twarze, które chcą zaistnieć w lokalnej polityce. Mowa chociażby o komitecie Nowe Pokolenie. W sumie można spodziewać się nawet dziewięciu chętnych do przejęcia miejskiego steru.

Dziś jednak pewne wydaje się być tylko jedno, a mianowicie to, że przed nami najgorętsza samorządowa kampania, jaką nasze miasto widziało. 

Przypominamy, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 21 października. Ewentualna druga, dokładnie dwa tygodnie później, 4 listopada.

komentarze (82)
Dodaj komentarz

Grzesiek nadaje się ale do bycia wiecznie wice emoji może zostać wicemiss polski nawet zależy ile mu zapłacą emoji

Się najazd krytykantów w jednym miejscu odbył. Se popisać możecie ale i tak wiecie że kolejną walkę z wami wygra właśnie człowiek Ziemi Grzegorz Gryczka.

To nie jest człowiekiem ziemi tylko PSL i SLD , tak jak jego mentor Kopek

Widać, że cały fanklub Gryczki silnie zmobilizowany do pisania super extra postów w necie hahaha

Pan Grzegorz Gryczka wiele lat działa na rzecz Bełchatowa, z obecnych kandydatów jedyny, który chce aby miasto się rozwijało. Dajmy mu szansę

A co zrobił przez te lata???

Moze i chce ale kompletnie nie umie. Wlasnie przez osratnie 4lata bedac koalicjantm udowodnil swoja ignorancje

gryczkin miał firmę, pakownie zdaje się, czemu zamknął |?

Grycan to wydyMuszka

Znam "Pana" G. G śmiesznie brzmi Pan bo to śmieszny facet). Tak dla waszej wiedzy wyborcy!!! Po objęciu posady V-ce Starosty słowa jakie padły z jego ust to....... Uwaga..... W końcu odbije się finansowo!!!!!!

Ty kłamco!!

W końcu chrzanowski, matyśkiewicz, jasiński obejmowali stanowiska tylko po to że mieli wizje rozwoju miasta a nie chodziło im w ogóle o kasę.Nie bądź śmieszny. Choć Gryczka widać, że chce coś zrobić dla mieszkańców, Ale ogólnie do polityki idą ludzie, którzy bez niej nic w życiu by nie osiągnęli..

Oj klakiery klakiery dajcie już luzu. A wyborcom przypominam ze ten cały cyrk to WASZ wybór. Ci ludzie już wystarczająco długo się kompromitują za WASZE pieniądze. Tak drodzy wyborcy, jesteście sponsorami tego cyrku. Może naprawdę wreszcie zagłosować na kogoś kto chce coś zmienić.

To taka konstruktywna krytyka z twojej strony wyborco

W drugiej turze zetrą się urzędująca prezydent i kandydat PiS, Peter Pan. Znów wybierzemy mniejsze zło, czyli MaryJolkę. Pytacie czemu to mniejsze zło? A chcecie, żeby de facto rządził całym miastem wyznawca teorii smoleńskiej, wielki patron kandydata?

bzdura Wycocki nie ma szans - no chyba że obieca 100 tysi dla wszystkich wkońcu to niewielkie pieniądze.

Poczekajcie, wkrótce Jarek Brozda przedstawi swój program. Od nowych nazw ulic Bełchatów stanie się piękniejszy.

Ten to dopiero oszust i specjalista od dzielenia ludzi

Gruczka to miesniak zarozimialec wredny wozil sie u marka pozniej u czechowskiej i potem ich wystawil. Wszystkim kartoflom chodzi tylko o jak to mowi gruczka dżem czyli stolki.

Trochę szacunku buraku dla P. Gryczki

Grzegorz Gryczka #daszradę. Tak! Bełchatów!

Gryczka to super kandydat na Prezydenta w tej kadencji będąc w koalicji z panią CZECHOWSKĄ ZADŁUŻYLI SPÓŁKI MIEJSKIE NA MILIONY przykładem jest PGM. To jest kandydat tragiczny. A koalicja trwa nadal. nie widziałam nie słyszałam o zerwaniu.

Tragedia to jest z ludźmi takimi jak ty, którzy przypisują komuś coś na co nie mieli wpływu. Nie Gryczka, a Owczarek jest wiceprezydentem od spraw gospodarczych. Myślę, że Gryczka, podobnie jak każdy bełchatowiak miał też problem by się spotkać z panią prezydent, a co dopiero wpływać na jej decyzje. A te wyniki spółek faktycznie trzeba wytłumaczyć i rozliczyć

NIE broń Bryczki ,że nie spotykał się z Czechowską. Może odpowiedź znajdziesz w wodzie-kanie.

Czemu nie zerwal koalicji. Bo gdyby wybrali wicja to mial dostac stolek od czechowskiej.

Gryczka ma tyle do wyniku PGM co do zeszłorocznego śniegu. Wikłacie go w tematy dla was wygodne i tylko tym potwierdzacie, że takiej jakości są wasze zastrzeżenia do jego osoby. Krótko mówić WYDUMANE albo WYSSANE z PALCA

Nie zauwazylas ze byl w koalicji z SEnatorem i czechowska

W miście rządzi obecnie i od dwóch lat miski :ekipa naturalnej i matyskiewicza. Oni mają bezwględną większość i wszelkie narzedzia do kontroli prezydenta. Oni odpowiadają za wszystko do dzieje sie w mieście.

Niech wszyscy kandydaci wpiszą pierwszy punkt do planu wyborczego: zlikwiduje smród w mieście, bo inaczej miasto się wyludni! Przecież ten temat ciągnie się już drugą kadencję i nic. Kopek mówi że to nie z oczyszczalni, a smród jest, to w takim razie skąd ? może trzeba komisję śledcza powołać aby to źródło smrodu ustalić i zneutralizować! Wstyd! 20 lat temu miasto miało więcej mieszkańców, czyli więcej ścieków i smrodu nie było, a przecież oczyszczalnia była ta sama, więc jaki jest problem?

Na Przytorzu śmierdzi straszni, ale moim zdaniem to ze spalarni na Przemysłowej. Najgorzej wieczorami, wcześnie rano i w weekendy. Cholera wie co oni tam palą emoji

Faktycznie kiedyś waliło na Binkowie nie do zniesienia. To był obłęd. Od 2 może 3 lat jest ok. Nie da się porównać tego co była za Chrzanowskiego z tym co jest teraz za Czechowskiej. Tylko ci co tu mieszkają od minimum 6 lat mogą coś o tym powiedzieć

co ty możesz wiedzieć o smrodzie. Mieszkam na Turkusowej 11. Trzeba było tam mieszkać kilka lat temu, aby to poczuć. Od kilku lat jest normalnie. Tak, zaleci czasami z oczyszczalni, ale bez porównania z tym co było za Chrzanowskiego. Najbardziej śmierdzi jak jest upał i przechodzi się obok pergoli śmietnikowej, tej co stoi ok. 20 kroków od mojego bloku. Ty Abc, czemu służy takie pisanie nieprawdy?

Skruny gruczkowe po co te peany. Smierdzialo i smierdzi. Gruczman przegrywal przegrywa i przegrywać bedzie

Tak samo jak odstawił na bocznicę jasińskiego ostatnio który już witał się z gąską i dup...a. Gryczka wygrał.

Idź do lekarza. Masz coś z powonieniem

Na Szafirowej też cuchnęło jak cholera w roku 2013 i 2014 tak że aż nos wykręcało. Po zmianie władzy i jak Kopek został prezesem Wod Kanu powoli zaczęło się poprawiać, a od chyba dwóch lat wreszcie jest dobrze. Śmierdzi naprawdę bardzo rzadko i jak już to kilka , kilkanaście minut. I na pewno nie tak mocno jak za Chrzanowskiego

Piszcie co chcecie,Gryczka to najlepszy wybór dla Bełchatowa. Sprzeciwił się Misiewiczom z PIS gdy chcieli go odwołać z wicestarosty, a inny dla kasy poszedłby na kolanach prosić o łaskę na Węglawą. Trzeba mieć jaja by dziś w Bełchatowie zadrzeć z PIS Maciara. Polityczne tuzy Bełchatowa ze strachu ogony pod siebie kulą i tylko szeptem mówią "tak być nie może". Gryczka za odwagę SZACUN. Nie pozwólmy ludziom z partii politycznych rządzić miastem i powiatem, bo będą wykonywać polecenia baronów z Łodzi,Warszawy,Radomska, Pajęczna czy Zduńskiej Woli, którzy nasze misto i mieszkańców mają w d... BEŁCHATÓW DLA BELCHATOWIAN! Mnie się podoba. Głosuję na Ziemniaków

Brawo Victoria. Bełchatów dla Belchatowian. Brawo Gryczka.

Przecież ziemniaki to sami misiewicze

Potwierdzam. Platformersy, którzy byli takimi mocarzami przed PISakami teraz zamykają się w pokojach i snują wspomnienia jak było pięknie i jak jest teraz w PGE źle. A jacy oni byli kilka lat temu wpływowi, ile mogli. Powiem więcej, nawet zwolennicy PIS nie kryją wstydu za najazd obcych na Bełchatów

Tak faktycznie jest. Pełna konspiracja przy manifestowaniu niezadowolenia z najazdu Miśków

Grzegorz Gryczka. Tak! Bełchatów!

Narazie kandydaci bardzo słabi, kampania bardzo słaba. Czekam z nadzieją na lepszych.

Dziś miałyśmy spotkanie naszej grupy teatralnej i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że Pan Grzegorz Gryczka powinien zostać Włodarzem naszego Bełchatowskiego Grodu, bo jest kulturalny i nowoczesny. Nie jest partyjny, jest przyzwoity i ma dobre maniery, przedwojenne wychowanie. W czasach naszej młodości na takich mężczyzn mówiło się, że mają sznyt. Dlatego Grupa Teatralna Saragossa popiera Pana Gryczkę! Jak Pan wygra to wystawimy dla mieszkańców sztukę "Gladiator"

Jeszcze nie wygrał , a już lizanie !

Widać że Bryczką ma ze sobą bandę troli w mecie bo zaraz zbanujecie mój komentarz....ale ..ale nie wiem kto ale Goryczka nie wygra,on rządzi przecież cały czas ludzie....vice ale przecież zawsze to starosta...czemu nie latał tak wcześniej???? Mam szacunek do chłopa ale on mi prędzej by pasował na ministra sportu niż na managera Miasta.AMEN

Ma kilkudziesięciu troli, trzech elfów, kilku orków i golluma

A, to sondarze ze Zduńskiej Woli ?

Ja taam stawiam na Aptekarza

Gryczka rozbija bank. Wróżbita przepowiedział mi w wakacje, że w Bełchatowie wygra Wielki Wojownik Nieustraszony i teraz wiem że chodziło o Gryczkę

Ja tam nie wiem kto wygra, sami słabi kandydaci. Wielu kandydatów A nie ma na kogo głosować. Poprzednio głosowałem na Mariole Cz ale okazała się totalna porażka, że teraz mi wstyd samej przed sobą. Wiem na pewno na kogo nie będę głosować tak jak moja rodzina i znajomi. Obecnej Prezydent mówimy Nie

A ja zagłosuje na Panią Kudaj. Zostawiła na szczęście PO, zawsze ma czas jako radną. Doskonale rządzi szkołą, jest doświadczona w samorządzie i ma bardzo dobre wykształcenie. Do tego to babka z klasą.

Gryczkę nawet potentat zakładów zauważył! Widać jakie gość ma uważanie. Szacun Grzegorz za postawę i za serce do walki. Widzisz, nawet ludzie spoza miasta w Ciebie wierzą!

Gram co tydzień w STS i często wygrywam. Ja bym dziś ustawił to tak: Kudaj 9,5; Kulińskiego 9,0; Marjan 6,5; Wysocki 4,5; Czechowska 4,0; Matyśkiewicz 3,0; Gryczka 2,3. To na dziś. Za miesiąc może być inaczej, ale najczęściej faworyci od samego początku trzymają się na czele i tak dojeżdżają do mety

Ja też tak to widzę. No może M.Cz. trochę za dobrze oceniona

Po wczorajszej RM to trochę przeceniłeś Mariolę.

Chyba w snach wygrywasz z takim obstawianiem...

Przecież teraz też rządził goryczka tyle że z tylnego fotela

Na tylnym fotelu u Marioli nigdy nie siedział Grzesiek Gryczka. To zawsze było miejsce zarezerwowane dla Irka, Zegara, Tolka, a teraz wszyscy mówią, że tego faceta ze Zduńskiej

Za to Brava ze siedział cicho jak myszka pod miotla cala kadencję i brał hajs jako vice starosta i nic się nie odzzawał byle przetrwac i zrobić sobie trwała na głowie. Żal

Będziemy w tej kampani dyskutować o fryzurach? Darek ogarnij tych swoich pisarzy

Nie siedział jak myszka tylko rządził starostwem bo Waldo to raczej bywał w pracy okazjonalnie

Gryczka to nasz idol

Tylko Mariolka !!!

Po wczorajszym numerze na sesji miasta Mariola C bez szans. Nawet z Kudaj by przegrała

I mam nadzieję, że Pani Kudaj wygra. Reszta to dno i wodorosty.

Mariola weź tego radomskiego wąsacza pogoń na cztery wiatry. Choćby dla swojej satysfakcji. Bez niego miałabyś drugą kadencje w kieszeni.

Hahahhahahahahhahshshshs Hahahahhahahahahahaha Kursy chyba na to kto umie najlepiej pchac w bobslejach

Tak Bełchatów. Tak prezydent Gryczka!

To jest "śmiech na sali" GG i MCz , oni nawet nie otrą się o II turę

Chyba ty Darku.

Hahahaha!!!!

Gryczka wyprowadził słabą Czechowską teraz Czechowska wyprowadzi jeszcze słabszego Gryczkę.

Bryczka po instrukcje co drugi dzień biega do merytorycznego instruktora SLD KOPKA.

Nie ma co stawiać na Gryczkę. Za mały kurs. Kiepski zarobek

Tak Gryczka! Tak Bełchatów! Tak Ziemia Bełchatowska!

Gratuluję Grzegorzu, wspaniały wynik

Z tej dwójki to Gryczka.

Brawo Gryczka!

Gryczka i ziemia bełchatowska to ukryte PSL , a werbusy to pochodzą z kąt ? Ten osobnik to nic innego jak Trzaskowski , kandydat po.

Za co te brawa?

za załatwienie roboty żonie w miejskiej spółce

dodaj komentarz
Czytaj także