Rejestracja i logowanie

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Czapliniecka i Włókniarzy. Trzy osoby ranne, w tym dziecko [FOTO]

Wydarzenia 15-08-2018 Autor: patbag Foto: patbag
18

W środę 15 sierpnia, około 19.30,  na skrzyżowaniu ulic Czaplinieckiej i Włókniarzy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały hospitalizowane.

W zderzeniu brały udział  dwa samochody osobowe - ford focus oraz volkswagen golf. Wstępną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierszeństwa przejazdu. W zderzeniu ucierpiały  trzy osoby, dwie dorosłe i dziecko, wszyscy zostali przewiezieni do bełchatowskiego szpitala. 

Dziękujemy naszemu czytelnikowi Robertowi za udzielenie informacji.

 

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Na tym skrzyżowaniu jest ustawiona mała tolerancja zmiany świateł. Jeżeli zapala nam się zółte to niemal natychmiast po przeciwnej stronie jest juz zielone i pewnie ci wszyscy "mistrzowie" co to myslą że jeszcze zdążą na pomaranczowym mogą się nieco rozczarować emoji do redakcji - 15 byla sroda a nie niedziela emoji

Jak nie wiecie jak bylo naprawde to po co bzdury wypisujecie.

U mniemnie 15 sierpień to byla środa

Niedziela 15?

Zrobić tam Rondo Lecha wiadomo jakiego..

Rondo tak,ale .......

Jadący na tym skrzyżowaniu sami są sobie winni i to nie wina skrzynia tylko kierowców którzy za wszelką cenę chcą zdążyć na zielonym by nie stać kolejne światła i tak wielokrotnie widziałem kierowców którzy przyjeżdżają na czerwonym od cmentarza w stronę szpital tylko czy warto zaoszczędzić 3 minuty kosztem drogi do któregoś z tych miejsc

Chyba, że znowu światła nie działały, jak to ostatnio sie kilkakrotnie zdarzało

Czy nadal wszyscy uważają to skrzyżowanie za bezpieczne. Niema tygodnia żeby nie było mniej lub bardziej niebezpiecznej kolizji.

Tak, ja uważam, że jest bezpieczne. No ale zawsze pozostaje kwestia umiejętności (a raczej ich braku) tzw. kierowców oraz nieprzestrzegania przepisów. Stąd się biorą wypadki, o wiele rzadziej z nieuwagi, to kierowcy decydują o tym, co się dzieje na drogach. Przestańcie w końcu zwalać winę na światła, brak rond i tego typu bzdety.

Jak ludziska są tępe, to należy dostosować przejazd do tej tępoty i zrobić rondo. Nie ma się co nakręcić.

A widziałeś jak w Bełchatowie ludzie jeżdżą na rondach? I zresztą nie tylko w Bełchatowie... Problemem nie są same skrzyżowania, tylko brak umiejętności. Po prostu powinno się zacząć od kompletnej zmiany systemu szkolenia. Rondo nie pomoże, jeśli kierowcy i tak nie potrafią jeździć.

Rondo by się tam przydało ....

Przypominam, że skręcając w lewo ustępujemy pojazdowi jadącemu na wprost!

Akurat na tym skrzyżowaniu jeśli ktoś ma na zielono skręt w lewo to z naprzeciwka mają czerwone emoji

Brawo Ty !!!

jaki ty geniusz jesteś coś nie samowitego odkryłeś

Znowu. Ślepi jacyś.

dodaj komentarz
Czytaj także