Rejestracja i logowanie

Bełchatowianin miał pomysł na nielegalny biznes. Teraz może posiedzieć 8 lat

Wydarzenia 08-08-2018 Autor: rk Foto: KPP Pajęczno
23

Prawie 150 krzewów konopi indyjskich zlikwidowali policjanci na terenie gminy Sulmierzyce. Zatrzymano również dwóch mężczyzn, oskarżonych o nielegalne uprawy - jeden z nich to mieszkaniec Bełchatowa. Obu grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

2 sierpnia policjanci z wydziału kryminalnego w Pajęcznie zatrzymali mieszkańca gminy Sulmierzyce, który był podejrzewany o uprawę nielegalnych roślin. Funkcjonariusze sprawdzając teren posesji 50-latka znaleźli dokładnie 149 krzewów konopi indyjskich, z których można było uzyskać ok 5 kg suszu, o szacowanej czarnorynkowej wartości ok. 140 tysięcy złotych 

Kilka dni później, bo 5 sierpnia zatrzymano 44-letniego bełchatowianina, który jak się okazało był pomysłodawcą nielegalnego biznesu.

- Mężczyzna posiadał przy sobie susz konopi indyjskiej. Jak ustalono, był on już wielokrotnie karany za tego typu przestępstwa. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za to przestępstwo grozić może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP Pajęczno.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Mieszkam w Poniewieżu na Litwie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że zwrócisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Morta Ruta skierowała Cię do nich. theodorejamesonfinance@gmail.com

Oj ta policja. Niech sie zajma dopalaczami co mlodzi wciagaja nosem a od ziola z dala!!

Siema prawdziwi palacze, piona piona raczej Dla mnie lemon haze, a dla brata Jack Herer Odpadają dopalacze, tylko dobry skun Jeśli jesteś swój gra tu Ganja Mafia crew Prawdziwi palacze wiedzą po co Maria jest Kiedy oko stawiamy, kręcę, spalam, biorę wdech W kiermie czarne OCB, ze mną ziomek i 5G Lecę wtedy znowu nagrać, a serce pompuje krew

Pierdolony cpun ****

mózg sobie napompuj emoji emoji

CHwała Wam Dzielnym Polijantą

Czyli sprzedał

Zalegalizować i opodatkować i już PKB wzrośnie A Morawiecki zamiast po 500 + da po 1500 . Dopalacze się skończą i gównażeria będzie jarać zioło prawie i sprawiedliwie.

Legalna marihuana - to ulga dla organów ścigania. Zdrowe dobre zioło powinno być legalne bo nie zawiera substancji smolistych jak papierosy, ani żadnych chemikaliów i trucizn jak dopalacze. Miliony ludzi na całym swiecie pali zioło i jeszcze nikt od tego nie umarł. Ale nie, THC jest fe bo tak się urodziło w głowie kilku debilom i dzięki nim teraz dzieciaki sięgają po trucizny.

Po pierwsze marichuana uzależnia, po drugie marichuana zaliczan jest do depresantów przy dłuższym paleniu może powodować np. lęki. Marichuana powoduje też tzw. dziury, Marichuana dostępna w Polsce zawiera tez mnóstwo świnstwa czyli dodatków, które potęgujajej dzaiłanie. Jeszcze na koniec, każdy narkoman zaczynał od marichuany, to taka przepustka. Oczywiście każdy ma wolny wybór. Ale wkurza mnie takie gadanie, że marichuana jest nieszkodliwa. Marichuana szkodzi bez względu na to jakich głupot sie naczytacie.

Alkohol to też depresant...

mam do wynajęcia mieszkanie w ŁODZI na widzewie dla studentki511811332

Ja tam bym młodego jurnego studenta wynajął na godziny.

...ile płacisz ''babciu''

ale by wywar z tego zrobił hehe

Sulmierzyce a nie Slumierzyce kochani emoji

Co za rozn8ca... dziura jak dziura

Wieś zabita dechami a ludzie brak słów....... średniowiecze w myśleniu każdy mądrzejszy od swojego sąsiada emoji obgadywanie na porządku dziennym

Brawo Policja !!!

Pewnie, wszystko powycinać a później niech się martwią kur.. ile dopalaczy itd...

wypad ćpunie do szpitala

Jestem "belchatowianem" emoji

Upss emoji Dzięki za zwrócenie uwagi

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->