Rejestracja i logowanie

Film promujący VI edycję Zdobywamy Górę Kamieńsk trafił do internetu. Warto to zobaczyć!

Wydarzenia 27-07-2018 Autor: magjas
11
Film promujący VI edycję Zdobywamy Górę Kamieńsk trafił do internetu. Warto to zobaczyć!

Listy startowe do VI edycji Zdobywamy Górę Kamieńsk zapełniają się w ekspresowym tempie. Jak informują organizatorzy, swój czynny udział już zapowiedziało ponad stu niepełnosprawnych i pięćdziesięciu wolontariuszy, którzy będą ich wspierać w drodze na szczyt. Tymczasem właśnie dziś do sieci trafił krótki spot reklamujący to wydarzenie.

- Tegoroczny odsłona naszej imprezy przypada w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W całym kraju wydarzeniom o charakterze sportowym, rekreacyjnym czy kulturalnym nadaje się wyjątkowy charakter, który ma upamiętnić tą ważną dla naszego kraju datę. I my jako organizatorzy postanowiliśmy podkreślić wyjątkowość listopadowego święta. Dla każdego z uczestników VI edycji Zdobywamy Góry Kamieńsk mamy koszulki w narodowych barwach. Zachęcamy, by startujący wzięli ze sobą flagi - mówi Grzegorz Gryczka organizator imprezy

Jak podkreślają organizatorzy połowa koszulek jest w kolorze białym, połowa w czerwonym - każda ma symbol orzełka. Łącznie przygotowanych zostanie czterysta t-shirtów.

- Jeszcze przed startem marszu chcemy wspólnie ułożyć z zawodników biało - czerwoną flagę. Po wspólnej, pamiątkowej fotografii podejmiemy wyzwanie zdobycia wzniesienia - mówi Gryczka

Limity dla niepełnosprawnych uczestników ustalono na poziomie dwustu, drugie tyle osób, które staną na linii startu, to wolontariusze, którzy będą wspierać w drodze na szczyt.

Impreza, która od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, zarówno mediów jak i co najważniejsze niepełnosprawnych, aktywnych ludzi już od kilku lat ma już nawet międzynarodowy zasięg.

Podobnie jak w latach poprzednich organizatorem imprezy jest Akademia Pana Grześka i Fundacja Aktywnej Rehabilitacji. Tegoroczna, 6. edycja Zdobywamy Kamieńsk odbędzie się 19 sierpnia. Link do zgłoszeń: TUTAJ

 

 

 

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Czekam na portal, ktory usuwac bedzie wpisy o tematyce politycznej. To co tu widze to jakiś obłęd. Zamiast wypowiadac sie o akcji, to wiekszosc pisze na zasadzie: "kto organizuje? APG? To chu**wa akcja" lub "PiS to organizuje? Nooo zaje**sta akcja, trzeba takie wspierac!".... Wezcie sie ludzie za czytanie książek a nie wyżywacie sie, iż nie ma Was przy korycie. Chcecie miec wiecej kasy i Boli was, ze nie macie kontaktow a tymczasem nastolatkowie inwestuja w rozwoj osobisty i zakładają spółki i otwieraja biznesy, które daja prawdziwie duze dochody. Pomyslcie dlaczego we wiekszosci domow osób zamoznych jest biblioteka? No wlasnie.... Ale lepiej jest porażkac na internetach a weekendy przesiedziec na grilach z piwem i kielbaskami. Co do akcji: swietna i inicjatywa i oby takich więcej, nie ważne kto je zorganizuje, wazne dla kogo... Pozdrawiam

Super inicjatywa-niewymyślona tuż przed wyborami -oby tak dalej!

Nie pierdzielta głupot. Ile ma ile zarobi ile mu się dostanie. Jeden z drugim cap nigdy nie brał w tym udziału a pluje jadem bo ciężko cokolwiek zrobić samemu. Gryczce się chce i to jest najważniejsze. Ja byłem nie raz i widziałem radość tych ludzi a to najważniejsze.

Wielki szacunek dla uczestników i organizatorów. Piękna inicjatywa.

To wydarzenie to jest nr 1 imprez w Polsce. Bez dwóch zdań. Gratulacje dla organizatorów a szczególnie g. Gryczce. Chce mu się działać to widać.

No brawo, brawo, ilu członków z ziemi żyje dzięki pieniądza z urzędu ?

Jaki interes ma Bryczką z Kopkiem aby promować się na tym portalu. Jakie PLN Panowie im dają A może Spółka tez daje. DD jak może nawala w Prezydentową A Panom w to graj. Panie Grzegorzu jak rozmowy z Plusem ?

Zemle przestań pić. Zacznij myśleć.

Organista ze zduńskiej wyprowadzi damę w pole. Prosta droga na dno.

Brawa dla organizatorów. Jeszcze są ludzie, którym się chce.

Bardzo ładny clip

dodaj komentarz
Czytaj także