Rejestracja i logowanie

Czarny weekend na drogach regionu. Trzy śmiertelne ofiary wypadków

Wydarzenia 23-07-2018 Autor: magjas
8
Czarny weekend na drogach regionu. Trzy śmiertelne ofiary wypadków

W minioną sobotę, 21 lipca późnym popołudniem w Zelowie doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.00 Zelowie na ulicy Kościuszki, która jest odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 484. Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji, kobieta, 65- latka poniosła na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letnia kobieta weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód lancia kierowany przez 25-letnią kobietę. Na skutek odniesionych obrażeń piesza zmarła. Kierująca lancią była trzeźwa

Niestety zelowianka to nie jedyna śmiertelna ofiara wypadku drogowego do jakiego doszło w miniony weekend na drogach naszego regionu. W piątek informowaliśmy o wypadku motocyklisty na Nowym Świecie (pisaliśmy TUTAJ). Tragicznie zakończyła się też rowerowa podróż 69-latka, który wykonując nagły manewr skrętu wjechał wprost pod samochód osobowy. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

- Wypadek miał miejsce 20 lipca o godz.21.20 na drodze K-42 w miejscowości Łagiewniki w gminie Kodrąb. Policjanci ustalili, że 69-letni rowerzysta jadący prostym odcinkiem drogi, skręcił nagle w lewo wjeżdżając wprost pod wyprzedzający go samochód volkswagen golf. Pomimo wysiłków lekarzy rowerzysta zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Kierująca golfem 54-letnia kobieta nie odniosła obrażeń. Była trzeźwa.

Okoliczności powyższych wypadków pod nadzorem prokuratory wyjaśniają policjanci. Każdy z tych wypadków był inny, jednak wszystkie miały wspólna cechę: rozkojarzenie i nieuwagę. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie koncentracji.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Co to za różnica czy Zelów Buczek czy Bełchatów wypadki były są i będą trochę pokory i rozwagi dla wszystkich życie mamy jedno szanujmy je drodzy czytelnicy bądźmy ludźmi naprawdę przykro czyta się o czyjejś śmierci a jeszcze bardziej te obrzydliwe komentarze szanujmy się

Dajcie spokoj co sie teraz dzieje ludzie chodza jak chca -jezdza jak chca przykro patrzec na to wszysko jest a mamy takie oswiecenie niby teraz

ja piernicze ... i 25latka i 54latka beda mialy na sumieniu ludzi mimo, że żadna z nich nie zawiniła. Ludzie chodzą i jeżdżą na rowerach jak święte krowy ..

A skąd wiesz, że nie są winne? To co tu piszą, to tylko wstępne ustalenia. Wszystko wykaże śledztwo prokuratorskie.

chociażby pewnie dlatego ze w Zelowie na Kościuszki na tej wysokości nie ma pasów i kobieta "wtargnęła" na jezdnię. selekcja naturalna.

A może po prostu szła blisko drogi, zasłabła, w głowie się "zakręciło", noga się powinęła i wpadła. Przeczytacie kawałek tekstu, który powstał w wyniku pierwszych oględzin, ustaleń (co większości przypadkach się nie potwierdza z biegiem śledztwa) i łatwo wydajecie osąd.

A w zelowie na kościuszki innych ulicach przekraczają wszyscy prędkość. A policja ma to w ****.

Widać żeś z zelowa

dodaj komentarz
Czytaj także