Rejestracja i logowanie

Pijana zelowianka za kółkiem. Kobieta podróżowała z dwojką swoich dzieci

Wydarzenia 17-07-2018 Autor: agula
11
Pijana zelowianka za kółkiem. Kobieta podróżowała z dwojką swoich dzieci

Policjanci z Zelowa zatrzymali kierującą samochodem nietrzeźwą kobietę. 30-letnia zelowianka miała 2 promile alkoholu we krwi, wspólnie z nią podróżowały jej dzieci.

Wczoraj około godziny 20:30 zelowscy policjanci namierzyli podejrzanie jadący samochód marki opel corsa. Okazało się, że pojazd prowadziła 30-letnia mieszkanka Zelowa, która była w stanie nietrzeźwości. W samochodzie, oprócz kierującej znajdowała się jeszcze jedna osoba dorosła oraz dwójka dzieci w wieku 8 i 10 lat. Zostały one przekazane pod opiekę babci, a kobietę zatrzymano i odebrano jej prawo jazdy. O jej losie zadecyduje sąd. 

- Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz utrata prawa jazdy. Pamiętajmy też, że nie powinniśmy pozostawać obojętni, gdy widzimy osobę nietrzeźwą wsiadającą za kierownicę samochodu czy motocykla. Należy nie dopuścić takiej osoby do kierowania pojazdem, a jeżeli okaże się to bezskuteczne, niezwłocznie powiadomić Policję. W ten sposób możemy zapobiec tragedii - przypomina Komenda Powiatowej Policji w Bełchatowie.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Zachowała się nierozważnie ? Zdecydowanie mniej zniszczyło by życie dzieci gdyby poszła siedzieć , niż zabijając je w samochodzie.

Hejterzy. Zamiast się obrażać w necie to umówcie się w kwas parku dajcie se poryju tam i tak kamery nie działają ja ta na skrzyżowaniu Kilińskiego i Żeromskiego i te na Placu Dąbrowskiego. Rozerwiecie się trochę i dalej będziecie anonimowy jak wam się to wydaje.

Dlaczego hejterzy? Czy ja tu kogoś hejtuje? To, że kolega powiększa sobie ptaka poprzez internetowe komentarze to nie moja wina ;-) Wyraziłem swoją opinię a ktoś się do mnie przyśmierdolił bo nie ogarnia internetów ;-) Pozdrawiam i więcej dystansu do życia ;-)

Jak kolegę chcesz uświadomić na temat pisowni to ściągni jego IP zdobądź adres i wyślij mu słownik poprawnej polszczyzny . A przy okazji keycode orbota

PISANIE DUŻYMI LITERAMI TO NIE BŁĄD TY POPEŁNIŁEŚ WIĘKSZY

MORDULLLO MATKA A NIE MADKA GRAFOMANIE DO SZKOŁY

GROCHOL czyli Grocholok ???

Nie pouczaj mnie :-) Sam popełniasz karygodny błąd pisząc z caps lockiem. Ić stont!

Kolega widze nowy w internetach

Madka roku! Zabrać prawa rodzicielskie i zamknąć za narażenie dzieci!

Tak, najlepiej karać dzieci i niszczyć im życie bo ich matka zachowała się nierozważnie. Może od razu z rozpędu dzieci do poprawczaka żeby je "naprostować"?

dodaj komentarz
Czytaj także