Rejestracja i logowanie

Kolizja na Dolnośląskim - małe clio, spore szkody [FOTO]

Wydarzenia 14-07-2018 Autor: magjas Foto: patbag
16

W sobotni poranek, około godziny 9 rano na parkingu w sąsiedztwie bloku 202 na osiedlu Dolnośląskim doszło do groźnie wyglądającej kolizji – szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Renault clio, którego najprawdopodobniej usterka była przyczyną zdarzenia, dokonał jednak sporych zniszczeń.

Z relacji świadków, mieszkańców pobliskiego bloku wynika, że kierowca renault nie zapanował nad autem, najpierw zahaczył o stojak na rowery, ławkę i zaparkowanego volkswagena. Potem „ściął” barierki i uderzył w kosz na makulaturę, ten z kolei przewracając się uszkodził zaparkowane alfa romeo.

Mieszkańcy podkreślają, że renault nie jechało szybko, niewykluczone, że to awaria układu kierowniczego była przyczyną zdarzenia. Obecna na miejscu policja zbadała stan trzeźwości kierowcy i ustala przyczyny zdarzenia.

Dziękujemy naszemu czytelnikowi, Panu Krzysztofowi za poinformowanie nas o sprawie.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Mała stłuczka a hejrerzy mają pole do popisu

W zdarzeniu, które miało miało miejsce przy bloku 202 na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie sprawca zdarzenia uderzył z impetem w alfa romeo, co widzieli świadkowie a nie jak opisano w zdarzeniu kosz uszkodził ów samochód. Proszę pisać prawdę. Uszkodzenia alfa romeo są tak duże, że niemożliwe jest aby zrobił to plastikowy kosz.

60- latka mam nadzieję że nie jeździsz autem.

A czemu mam nie jeżdzić ???

A czym Alibabo ??? Hulajnogą ???

Kolejny temat-brak pasów na os. Dolnoślaskim po wyznaczonym objezdzie w zwiazku z budowa ronda. Kto bedzie winny gdy dojdzie tam do potracenia pieszego? Mozna tam chodzi tak jak po strefie osiedla?

Droga Bełchatowianko. Znaki informujące, że wjeżdżasz i wyjeżdżasz ze strefy zamieszkania są postawione w odpowiednim miejscu. Radzę skupić uwagę i zachować ostrożność. Niestety na tym odcinku nie ma ograniczenia do 20km/h ale uważam że przydałoby się spowolnienie ruchu w tej okolicy. Tuż obok znajduje się plac zabaw, szkoła (nr9) , różnego rodzaju sklepu. Współczuję okolicznym mieszkańcom

Zgadzam się, ponadto jest tam przystanek, na który by się dostać nie ma innego sposobu niż przejście ulicą. Ostatnio w deszczową pogodę gdy się tamtędy przemieszczałam Pan kierowca popatrzył się na mnie jakbym nago szła, taki był zbulwersowany obecnością pieszego na drodze.

Chcecie dobry temat? Blisko macie wystarczy przejść się po parkingu na dolnośląskim w okolicy rynku. Parkowanie byle jak i byle gdzie, blokowanie wyjazdów z parkingów, o parkowaniu na miejscach dla niepełnosprawnych to już nie wspominam. I tak jest 3 razy w tygodniu. :/ Dziś mi się nie chciało dzwonić na straż miejską, ale następnym razem zarezerwuje sobie więcej czasu.

Mozna sie tez przejechac pod szpital. Placisz za parking a nie masz gdzie stanac bo krolowie zycia stoja na srodku dwoch miejsc parkingowych.

Kapuś i Bolek

Albo blokowanie ronda koło galerii. Nie ma nawet jak wyjechać np. w lewo, bo ci*y stoją na rondzie i korkuja każda możliwa strone. Szkoda, ze tym miejscem nie interesuje się policja, normę wyrobili by w godzine.

Niech zgadne. Kierowca byla kobieta w wieku 50+

To byla "kobieta" wyzwolona z nowoczesnej 30 +

"Wacek"i wszystko jasne!

Bujaj sie mendo !!!

dodaj komentarz
Czytaj także