Rejestracja i logowanie

''Papież'' z Piotrkowa biegał nago po ulicach. Teraz zajmują się nim bełchatowscy lekarze [FOTO][VIDEO]

Wydarzenia 13-07-2018 Autor: agula Foto: facebook
16

W środę około godziny 12:00 nagi mężczyzna biegał po piotrkowskich ulicach, podając się za papieża. Policjanci ustalają teraz jego tożsamość, a on sam przebywa w bełchatowskim szpitalu.

O sprawie pisaliśmy już w wcześniej w artykule Szalony golas w centrum Piotrkowa. Twierdził, że jest papieżem.., Rozebrany mężczyzna w średnim wieku defilował po ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Trybunalskim i wybiegał przed samochody. Podawał się za papieża i żądał rozmowy z prezydentem, a całej sprawie pikanterii dodawał fakt, że robił to w przysłowiowym "stroju Adama".

Z informacji przekazanych przez Dagmarę Mościńską z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wiemy, że mężczyzna nie był agresywny i zgodnie z prośbami policjantów, ubrał się. Nie był także pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie, gdzie znajduje się pod opieką specjalistów. Z racji tego, że mężczyzna nie chciał podać swojego prawdziwego nazwiska, policjanci w tej chwili ustalają jego tożsamość.

 

 

 

 

 

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Nie można już usunąć tych zdjęć,tego chorego raczej człowieka ??? Przecież to żałosne,świeci ten facet tą **** i świeci .....

To się gościowi odkleiło.

Dostanie rentę na glowe i to on będzie się śmiał z nas

Oczywiście jak to bywa komentarze żałosne. Anonimowo dobrze wam idzie wylewanie pomyj. W realu pewnie słabo by wam szło .Pewnie sami najporządniejsi się tutaj zebrali. Żal!

a nie mogli go zawieść od razu na plebanię tam by się nim lepiej zajęli

Naga prawda o papiestwie

Czemu wzięliście zdjęcia z nie waszej strony na facebook'u?

jakbyś znał regulamin facebooka, to być nie zadawał głupich pytań

A to Ty jesteś na tych zdjenciach .... Nie poznałam jakoś tak od razu .....

Specjalnie go z Piotrkowa przywieźli do miasta pod patronatem papieża i jeszcze do szpitala im. JP2. Po prostu odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

ta pani z filmu słychać ze była zachwycona emoji

Szału ni ma .....

Gabriela napewno byś poczuła

Ale co bym poczuła ??? Chyba ,że nie mył sobie .... Z taką glistą,to na ryby ...

Miał chociaż co pokazać ??? Bo na zdjęciu nie widać dobrze ....

dodaj komentarz
Czytaj także