Rejestracja i logowanie

Przed bełchatowskim targowiskiem w magiczny sposób znikają pieniądze z portfela

Wydarzenia 09-07-2018 Autor: agula Foto: pixabay
19
Przed bełchatowskim targowiskiem w magiczny sposób znikają pieniądze z portfela

Bełchatowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy przez wróżkę, która oferowała swoje usługi w pobliżu targowiska miejskiego. Kobieta podejrzewana jest o przywłaszczenie sobie kwoty 570zł. 

7 lipca przed miejskim targowiskiem w Bełchatowie mieszkankę Gminy Bełchatów zaczepiła kobieta, proponując usługi wróżbiarskie. Miała ona śniadą skórę, około 40-50 lat, 165 cm wzrostu i była w ciąży. Prosiła o złotówkę na wodę, tłumacząc, że jest bardzo spragniona. Po chwili, poprosiła jeszcze o dwa złote, proponując usługę wróżbiarską. Po wypowiedzeniu zaklęć, oddała dwuzłotówkę właścicielce, jednak aby wróżba się udała sama włożyła je do portfela, po czym odeszła.

Mieszkanka Gminy Bełchatów ruszyła w stronę Grocholic i dopiero robiąc zakupy w sklepie zorientowała się, że nie ma pieniędzy. Co prawda dwa złote wróciło do jej portfela, ale zniknęła o wiele większa kwota - 570 zł. O zajściu szybko poinformowała policję. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania kobiety odpowiadającej rysopisowi przedstawionemu przez poszkodowaną.


Policja ostrzega przed osobami, które wróżą z ręki równocześnie opróżniając portfele. Stosowana przez fałszywe wróżki psychomanipulacja skutkuje tym, że pokrzywdzone osoby orientują się, że zostały okradzione dopiero po czasie. Dlatego gdy już dojdzie do takiego zdarzenia, policja apeluje o jak najszybszy kontakt pod numer telefonu 997 lub 112.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Kto w tym wieku daje się nabierać wróżkom chyba tylko IDIOTA ....

Wersja ostateczna : czary mary, ence pence, zamiast d**y, masz dziś ręce

Czy nasi stróże prawa nie mogą ze dwa razy przetrzepać na rynku tych od lewych fajek i spirolu. Po takiej akcji ci sami by wyrzucili konkurencję co ściąga na siebie uwagę władzy i psuje interesy. Wtedy wszyscy byli by zadowoleni.

Nie wiem czy to ona ale widziałem śniadą kobietę w ciąży w toearzystwie 2 innych i łysego faceta dziś po 18 pod Galerią odjechali jakimś autem ale blachy na pewno EBE

Widocznie jestem naiwna bo zawsze daje wdowi grosz. w takiej sytuacji czlowiek nie analizuje jaki wiek i czy to prawda co mowi. zglosilam dla ostrzeżenia innych osob. Mam nauczkę ale jesli ktos będzie naprawdę w potrzebie już nie pomogę.

Nie pomagaj Widac ze naiwna i wrogo nastawiona

A czy stażnicy miejscy dalej śpią na parkingu za szkołą na przeciwko zus ?

Czyżby dziewczynka na gościnnych występach?

"...nikt tak nie kradnie jak cygan...z cygańskiego taboru, wykorzysta, okradnie, szukaj wiatru w polu..." A z portalu z magiczny sposób znikają komentarze emoji

derektor z Torunia jak rząd zaczepil to zginely miliony

50 lat i w ciąży? To faktycznie ma nadprzyrodzone zdolności☺

A czemu nie ???

Trzeba było nic nie mówić tylko obstawić w sobotę policjantów w cywilu. Mnie ta kobieta zaczepiła w sobotę przy sklepie Marczak jak szłam na rynek. Wg mnie to Cyganka ok. 50-tki, ubrana na czarno. Była natrętna i zła, że odmówiłam. Sprawdźcie monitoring Dolsatu i sklepu Stokrotka naprzeciwko.

A w jakich godzinach to bylo

Prawdziwa wrozka to z kart przepowiada albo fusów

Ale skąd wziąć tak od razu fusy ....

A ja taką sztuczkę znam: oglądam mecz i mówię: "hokus pokus, czary mary, chcesz wypłatę, wnoś browary" i za kilka chwil mam przed sobą 2 zimne piwka...

Też sprytnie ......

A po tych piwkach to jest tak: ewry bady świstu gwizdu i wypłata poszła w pizdu

dodaj komentarz
Czytaj także