Rejestracja i logowanie

Obcięli pensję prezydent Marioli Czechowskiej. Już nie będzie zarabiać ponad 12 tys. zł

Wydarzenia 27-06-2018 Autor: agula
40
Obcięli pensję prezydent Marioli Czechowskiej. Już nie będzie zarabiać ponad 12 tys. zł

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Bełchatowie, radni w głosowaniu podjęli uchwałę, na mocy której obniżona zostanie pensja Prezydent Miasta Bełchatowa z 12.364 zł na 10.940 zł (obie stawki brutto).  Większość radnych na sali wstrzymało się od głosu.

15 maja zmieniło się rozporządzenie Rady Ministrów. Na mocy zmian nastąpić ma zmniejszenie wynagrodzeń dla wójtów, burmistrzów, prezydentów, marszałków i starostów o 20%.

Ustawa wchodzi w życie od 1 lipca, i właśnie w związku z nią odbyło się dzisiejsze głosowanie. O zmianie wynagrodzenia prezydent Czechowskiej zaważyły głosy kilku radnych. Pięć osób zagłosowało za wejściem w życie uchwały obniżającej pensję, dwie były przeciw, a aż czternaście wstrzymało się od głosu. 

Wynagrodzenie Prezydenta Miasta Bełchatowa ulegnie więc zmniejszeniu o 1424 zł, czyli z kwoty 12.364 zł na 10.940 zł. 

komentarze (40)
Dodaj komentarz

moze sie złorzymy i bedziemy jej dokladaac do pęsi karzdy po 1 zloty bo bidula nie wyrzyje

Słownik ortograficzny do ręki i wtedy dopiero cokolwiek pisz matołku !!!

Ludzie czepiają się wyglądu, fryzury ,zaglądają do sypialni....A może by tak ocenić co Pani Prezydent zrobiła dla naszego miasta?

Wygląda tragicznie... emocje wzięły górę...reprezentant miasta powinien być pewny siebie. Przed wyborami trzepot rzęsami oraz notoryczne unikanie wzroku a teraz mam takie wrażenie jakby się kobieta męczyła w tej pracy ale to moje spojrzenie widząc na co dzień p. prezydent.

No,a Ty o sobie może coś napisz ....

dlaczego pani Prezydent zatrudniła syna Radnego K. Pierzchały na wice prezesa od smrodów WODKAN ten stary Pierzchała to ciekawy zawodnik przyglądając się transmisji to tylko broni swojego synusia.

do poli... osiolek to twoj stary emoji pisalem o koniecznosci bycia czlowiekiem sukcesu.. jakie sukcesy ma Mariolka? chyba taki, ze zostala kilka lat temu prezydentem miasta

Widać osiołku że nie rozumiesz mediów. Przecież to redaktor daje zdjęcie w zależności od celu jaki chce osiągnąć. Najwidoczniej sie udało.

nie jestem hejterem ale sorry.. Mariolka wyglada jakby ja ktos porzadnie wymlocil i nie wie kto to byl... prezydent miasta powinien byc czlowiekiem sukcesu... sukces widac na zalaczonym obrazku.. brak slow

Czy Pani Prezydent,tak ,jak inni ludzie nie może mieć swoich zmatrwień,problemów osobistych,nie może Jej coś boleć ??? Wymłócić to powinien ktoś Ciebie za taki brzydki komentarz ,na przykład mąż Pani Prezydent .....

Dobrze napisał. Prezydent jest twarzą miasta. Nie może wyglądać źle w pracy. Albo wygląda dobrze i dobrze reprezentuje miasto albo wygląda źle i się nie pokazuje póki nie zacznie wyglądać dobrze.

No można jeszcze założyć ciemne okulary zimą i chodzić w nich po urzędzie cały dzień jakby słońce świeciło

obniżka o 20% to powinna być na 9 891,20zł. Radni muszą cofnąć się do podstawówki i uczyć procentów....

Totalna głupota i dyktat jednego człowieka. 200 milionów budżetu, odpowiedzialność społeczna, finansowa, prawna, polityczna. Majątek miasta na głowie wart pewnie kilkaset ładnych milionòw i do tego nieustanna krytyka frustratów bez względu co się zrobi... Za takie pieniądze? Nie warto

Gdzie to odpowiedzialność finansowa i prawna? Robisz co chcesz, marnujesz pieniądze, robisz przewały i mogą ci jedynie fiknąć bo nie ponosisz żadnej odpowiedzialności.

Każdy Prezydent jest osobą która reprezentuje miasto i wynagrodzenie powinno być jak najbardziej godziwe. Na tapetę należy wziąć kolesi zasiadających w radach nadzorczych spółek zarabiających krocie usadzonych politycznie, a nie mających zielonego pojęcia co do zajmowanego stanowiska.

Nie jestem jej zwolennikiem, ale uważam, że to śmieszne jak PiS, aby przykryć rozdawnictwo w nagrodach obniża teraz pensje prezydentów miast. No ale cóż, jest pani z takiej partii, to niech pani nie żałuje, pani prezydent. Nic bez przypadku.

Partia umieściła na stanowisku to partia tnie wypłaty.

WSTYD !jak wam nie WSTYD?olewacie mieszkanców miasta proste wy pisowsko plusowskie pociotki jesli rozumiecie co tu pisze to CZNIAM na was

P Prezydent kto panią pijarowo prowadzi? Co to za strój prezydenta? Żałoba. Tak nie powinien wyglądać pewny siebie kandydat który chce wygrać wybory.

Spadaj koleś ....

-KLARYSA- MACIE MAŁE EMERYTURY I RENTY DO PRACY .PRACY JEST W **** ALE SIĘ NIE CHCE LEPIEJ SIEDZIEC NA FEJSIE I PIERDOLY WYPISYWAĆ.

NIE WYPISUJ RZECZY NA TEMAT KTÓRYCH NIE MASZ POJĘCIA FEJS TO W TWOJEJ GŁOWIE NAMIESZAŁ I MASZ W NIEJ SIECZKĘ

Przyzwoity człowiek nie pozostaje obojętny na to co się dzieje wokół...

Ciekawe te komentarze. Widać wpisujących podsuwających się pod te osoby wymyślone. Wstyd. Przyzwoity człowiek nie ma czasu na wypisywanie komentarzy. Ma ważniejsze sprawy na głowie.

No,a Ty widać,że masz jakoś czas .....

No,a Ty czemu wypisujesz ???

Jak ona biedna za tyle przeżyje... Jedyna nadzieja, że jej Caritas pomoże...

Tobie już chyba nic i nikt nie pomoże ......

Ciekawe, czy obniży wiceprezydentom? Za co biedni jeździć będą do pracy?

Mzk nadal są darmowe :-)

Jaka smutna, no i ta czarna muszka pod szyją. Ktoś umarł?

12364 zl? a wyglada jakby zyla za 364zl

JA MAM 1080zł EMERYTURY I ŻYJĘ DAJCIE JEJ TYLE SAMO

A co ja mam powiedzieć na życie mam 790 zł renty z tytułu częściowej niezdolności do pracy i nie ma dla mnie pracy gdyby nie rodzice to bym sobie mógł w namiocie zamieszkać w lesie

trza bylo się uczyć a nie forum użalać

To faktycznie tragedia! Niech pożyje za 1600 zł miesięcznie

Pani Prezydent pakuj się do Zduńskiej Woli ... Bełchatowski PiS Ci nie wybaczy !!!

No,ale czemu do Zduńskiej Woli i po co ???

Bedzie na podwyszi w MOPSIE

dodaj komentarz
Czytaj także