Rejestracja i logowanie

Wirtualny turniej piłkarski z nagrodami

Wydarzenia 21-06-2018 Autor: agula
6
Wirtualny turniej piłkarski z nagrodami

W dniu ostatniego meczu Polaków fazy grupowej Mistrzostw Świata, w bełchatowskiej strefie kibica zorganizowane będą wirtualne rozgrywki w FIFA18. W zabawie będą mogły wziąć udział zawodnicy z dwóch przedziałów wiekowych. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody.

28 czerwca na placu Narutowicza, tuż przed meczem Polski z Japonią odbędzie się wyjątkowy "Turniej FIFA 18". W grze mogą wziąć udział zarówno starsi, jak i młodsi. Przewidziano dwie kategorie wiekowe: poniżej i powyżej 16 roku życia. Będą utworzone dwa zespoły, maksymalnie 16-osobowe.

Chętni na udział w rywalizacji mogą zapisać się w dniu turnieju. Dla trzech pierwszych miejsc obu zespołów przewidziano nagrody.


 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

gdzie te zapisy są konkretnie jakiś adres nr pokoju?

Szkoda, że nie w weekend, albo po godzinach pracy

Chociaż tutaj może Polska wygra....

Powinna być grupa 8-12, 13-16 i powyżej 16. Najmłodsi chętni nie będą mieli szans z 16-latkami.

Prędzej bym się przejął osobami po trzydziestce, gdzie już stopniowo umiejętności potrzebne do grania w gry cyfrowe ulegają stopniowej degradacji.

Gry komputerowe to nie dyscyplina siłowa. O ile można założyć, że osoba poniżej 12 roku życia gra raczej słabo to nie zmienia to faktu, że nie wynika to z wieku, a z czasu ile grał i podejścia do gry. Jeśli 8 latek gra namiętnie w fife to może być prosem na równi z dorosłym, a także uczy się on mechaniki gry znacznie szybciej od osób starszych, więc potrzebuje mniej czasu bo ogarnąć grę. Podział -16 i 16+ jest odpowiedni i można się jedynie kłócić czy miałoby to być 16, a może 13/14. Mogłoby też nie być podziału wcale i byłoby najlepiej. Ewentualnie podział tylko po to by nie ucierpiała czyjaś duma, że dziecko go pokonało.

dodaj komentarz
Czytaj także