Rejestracja i logowanie

Wypadek na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z ulicą Zamoście

Wydarzenia 15-06-2018 Autor: magjas Foto: KPP Bełchatów
8

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Zamoście – w tamtejszym rejonie doszło do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W tej chwili na miejscu zdarzenia pracują służby straży pożarnej i policji, która wyjaśnia okoliczności wypadku. Ruch odbywa się wahadłowo. Jak informują mundurowi, utrudnienia w tej części miasta mogą potrwać jeszcze nawet 2 godziny.

 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

o ile mi wiadomo to w tym miejscu to nie jest ul.Wojska Polskiego

Zgadza sie chodniki szerokie zrobili, a tir i osobowy w Zamosciu nie moga sie na krzyzowce zmieścić. Jeśli chodzi o światla to poprostu wystarczy odpowiednio światla ustawić, bo z Zamościa wyjechać to graniczy z cudem z stronę Belchatowa. Ktoś je programujac nie myslał logicznie.

to skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne, każdy pas jest tak wąski, że czekając na czerwonym gdy z naprzeciwka przejeżdza auto ciężarowe można sie tylko modlić -może ze 30 cm od lusterka śmigają tiry z elektrowni. Zgroza, że ktoś to zatwierdził, tak wąskie, a po bokach jeszcze szerokie chodniki i płoty metalowe. Zróbcie coś z tym, by nie dochodziło tu do wypadków czy do tragedii -trzeba pilnie przebudować to skrzyżowanie

Haha. Normalne skrzyżowanie. Załóż okulary albo odsun fotel od kierownicy bo nic nie widzisz

Ty sobie załóż i odsuń .....

Fajna reklama na pierwszym zdjęciuemoji

o 9 jeszcze stał tir na srodku

to już pewnie można przejechać. o 7 rano nie dalo rady,. nie było wtedy nawet ruchu wahadłowego:/

dodaj komentarz
Czytaj także