Rejestracja i logowanie

Boże Ciało w Bełchatowie. Procesja w parafii przy Kościuszki [ZDJĘCIA]

Wydarzenia 31-05-2018 Autor: rafkur
13

Dziś Boże Ciało. W parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Kościuszki, wierni zebrali się na mszy o godz. 10:30, a po niej wyruszyli w procesji do czterech ołtarzy.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, procesja przeszła ulicami: Mielczarskiego, Czapliniecką, Rotmistrza Pileckiego do ulicy Kościuszki. Poniżej prezentujemy obszerną fotorelację.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Taka typowa rozmowa bełchatowiaków. To miasto to prawdziwy śmietnik społeczny...

Kolego czy też kolezanko, ja wypowiedzialem tylko swoje zdanie na temat kleru. Zaznaczam KLERU, a nie wiary samej w sobie. Jeżeli ktoś nie potrafi merytorycznie odpowiedzieć na komentarz, to przecież ja nie będę tej merytoryki i składni kogoś uczył. Odpowiadam tylko na komentarze. jaki komentarz taka odpowiedź. A co do śmietnika to absolutnie masz rację.

Gandalf na 3 

Cieszę się,że mieszkam w Polsce,gdzie religię traktuje się poważnie.

Ja też się cieszę że mieszkam w Polsce i mam okazję oglądać jak ludzie naiwnie i z uśmiechem dają się omamić grupie facetów w spodniczkach, pozwalają tym pedofilom uczyć własne dzieci i decydować o najważniejszych aspektach własnego życia.

pedofile to sa wsrod politykow, lekarzy, prokuratorow, sędziów, komorników, dziennikarzy, sportowców, przedsiebiorcow itp wsrod bogatych ogolnue rzecz ujmujac debilu

tata, dziwnym trafem najwięcej pedofilstwa i pedalstwa ujawnia się.wśród kleru. Nie słyszałem już dawno pedofilu sędzi czy prokuratorze. O czarnych słychać regularnie. Wytłumacz mi to cwelu

to ze cie ojciec całymi nocami pierdoliłw **** to nie znaczy ze ksieza tak robia zjebku

lecz sie CWELUCHU ciotowaty jakiz ciebie debil to szok

Jeszcze ci cieknie po brodzie po lodziku mareczku. Wytrzyj pyska i leć, po proboszczu jeszcze jest wiary i kościelny. Oni też czekają.

od poczatku wiedzialem ze jestes gejem cwelu

Pogadamy jak z kolan już wstaniesz i ryj wypluczesz, bo plujesz męska ku..o na prawo i lewo spermą. Czytasz ze zrozumieniem czy tylko obrazki oglądasz? Wywnioskowales że ja gejem? Ciekawe z czego. A jak tam na plebanii? Dupsko boli? Chociaż ty to już przyzwyczajony pewnie, tylko smarkniesz i wypinasz się nastepnemu.

Na trzeciej focie jest MISTRZ JEDI!!!

dodaj komentarz
Czytaj także