Rejestracja i logowanie

Procesja Bożego Ciała w parafii u Sercanów na os. Dolnośląskim [ZDJĘCIA]

Wydarzenia 31-05-2018 Autor: rk Foto: rk
11

Dzieci sypiące kwiaty, zapach kadzideł oraz tłum wiernych maszerujących w procesji za Najświętszym Sakramentem. Tak katolicy obchodzą, przypadającą w tym roku na ostatni dzień maja uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwaną Bożym Ciałem.

Prezentujemy obszerną fotorelację z procesji organizowanej przez parafię prowadzoną przez księży sercanów na os. Dolnośląskim.

 
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Teolog ! Nie rzucaj pereł przed świnie by ich nie podeptały swoimi nogami"Ew.Mateusza 7/6.

Ale co Jezus Chrystus miał na myśli w tej przypowieści ? Perły to Słowo Boże, " świnie" to ludzie o ułomnym rozumowaniu takich jak "krwiodawca" zamiast przyjąć Słowo Boże i uznać i przyjąć Prawo Boże do swego serca ,to je odrzucili i podeptali.

Ciekawe czy była zgoda na zajęcie pasa ruchu

Tak, była zgoda.

i zaorane emoji

Pogaństwo i bałwochwalstwo !święto ustanowione przez człowieka papieża Urbana 4-go w 13w.n.e. "2 przykazanie usunięte z Dekalogu w kościele rzymsko-katolickim." Nie uczyń sobie posągu ,ani żadnego obrazu,tego co jest wysoko na niebie i nisko na ziemi i co wodzie poniżej ziemi. Nie będziesz się przed nimi korzył ,ani im służył gdyż ja JESTEM JHWH BÓG żarliwy i karzący ...." Ks.Wyjścia 20/4. "Macie się za mądrych a staliście się głupi,zamieniając chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy śmiertelnego człowieka..." List do Rzym.1/22-23.

Wynocha bo kaszanka poszczuje!

Teolog wystąp z tej sekty i zjedz normalnie kaszankę z grilla

I coż z tego światusie... po śmierci i tak do nieba nie pójdziesz bo dla jednego obiadu tam gotować nie będą.

VVyppjerdallay Jehowcu yebunny

Ale wysokie te mamy na pierwszym zdjęciu. Ja jestem niższy.

dodaj komentarz
Czytaj także