Rejestracja i logowanie

Akcja ratownicza na Przytorzu. Strażacy musieli wejść oknem [FOTO]

Wydarzenia 23-05-2018 Autor: mjs Foto: pb
10

Wczoraj około godziny 17-tej dyżurny straży pożarnej odebrał zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który samotnie przebywa w swoim mieszkaniu, a z którym nie ma kontaktu. By dostać się do poszkodowanego, niezbędnym okazało się użycie strażackiej drabiny i wyważenie okna.

Na ulicę Hubala na osiedlu Przytorze zostały zadysponowane dwie jednostki straży pożarnej, na miejscu już było obecne pogotowie ratunkowe. Strażacy weszli do mieszkania na I piętrze przez uchylone okno kuchenne. Tuż po otwarciu drzwi od środka, do akcji przystąpili medycy. Lekarz zbadał 87-laka, który był przytomny, ale leżał w przedpokoju. Mężczyźnie została udzielona pomoc na miejscu nie wymagał hospitalizacji.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

18 lat temu strażacy zastąpili pogotowie ratunkowe ratując życie mojej wnusi.Wszystkie karetki były w trenie.pamiętam i będe pamiętaj to zdarzenie do konca życia.strażacy to fajne chłopaki

jakies zle info macie. straz policja a pogotowie na koncu bylo

Co byśmy zrobili gdyby nie NASI DZIELNI BEŁCHATOWSCY STRAŻACY-zawsze na miejscu by pomóc !

Zwłaszcza jak kota z drzewa muszą ściągnąć emoji

Byli na miejscu bo dostali wezwanie. Proste.

you made my day emoji

Brawa za czujność!

A jeśli ktoś by nie otwierał bo by bzykał... a tu straż przez okno.. "Ooo pan dupcy... a to przepraszam. Chłopaki, niech każdy sobie zerknie i spadamy"

koń niezły debil i prostak z ciebie a nawet palant

you made my day emoji

dodaj komentarz
Czytaj także