Rejestracja i logowanie

Elżbieta Kudaj oficjalnie ogłasza start w wyborach na prezydenta Bełchatowa i ujawnia powody rozstania z Platformą Obywatelską [VIDEO]

Wydarzenia 22-05-2018 Autor: m-js Foto: mjs
45
Elżbieta Kudaj oficjalnie ogłasza start w wyborach na prezydenta Bełchatowa i ujawnia powody rozstania z Platformą Obywatelską [VIDEO]

Dziś popołudniu Elżbieta Kudaj zorganizowała konferencję prasową, na której oficjalnie przedstawiła siebie jako kandydata w walce o fotel Prezydenta Miasta Bełchatowa. Kandydatka przedstawiła zarys pomysłu na własny komitet wyborczy oraz ujawniła powody wystąpienia z szeregów bełchatowskich struktur PO. Więcej w materiale video poniżej.

 

komentarze (45)
Dodaj komentarz

Ciągnie ryja do koryta

Rzepecki ładny chłopczyk, taki dziewczęcy, ale biznesmen hohoho, Słok uzdrowił

Nareszcie ktoś wykształcony. I za granicą albo z inwestorami moze sama pogadać a nie z tłumaczem. Więcej takich osób do samorządu to moze ta dziura się na świat otworzy.

Jakimi inwestorami hahaha? Żartowniś.

im większy debil/debilka zasiądzie na tym tronie tym lepiej dla tej spróchniałej dziury

Tylko Darek Matyskiewicz ... Nikt inny ... Całe życie wierny tylko jednej opcji politycznej ... Nigdy nie był w żadnej partii. Myśli tylko o Bełchatowie i to jest dla nas najważniejsze. Koniec ERA i EPJ

Ty kolego kto Twojego Boga partyjnego Darka brata Sławka wsadził na stanowisko Prezesa spółki miejskiej? No kto? Darek Matyśkoewicz wsadził brata Sławka na prezesa spółki za dobre pieniądze. O to chodzi w tych wyborach, żeby znowu zadbać o rodzinę i przyjaciela Marka Chrzanowskiego?

Koleś popiera frakcje "Misiewiczów" i on ma być prezydentem Bełchatowa? Kpina

Ela jest ok

W Kaczygrodzie wieść niesie że będzie 7 kandydatów z rożnych odłamów PiSu, 3 z różnych odłamów PO i 3 niezależnych spod kościoła: organista, grabarz i córka proboszcza.

Pan Darek Matyskiewicz to na obecną to kandydat wirtualny. Jak będzie zgłoszony to najlepszy kandydat na Prezydenta . Obecna władza reliżyję program jaki? Nie mają programu działają tak jak widać bez efektów widocznych dla miastamJedynyprogram to nepotyzm.

Matys ma skromniutki program w któtym jest tylko budowa masztu telefonii w Grocholicach przy OSP. Razem z Jasiną wierzą że zapewni to Grocholicom skok cywilizacyjny.Zgroza.

Matys niech sobie da spokój z tym kandydowaniem bo nie ma pomysłu na Bełchatów chce porostu wrócić do władzy bo na księdza to już chyba za późno a Czechowska realizuje swój program ciekawe co koalicjanie Matyskiewicz i Pani Kudaj mają do zaoferowania przecież PLUSA i Platforma już razem zadzili przez wiele lat

Ten sam program Czechowskiej co w ubiegłym roku , zarośnięte skwery miejskie,

Stop nauczycielom u władzy. Oby tylko Ziemia Bełchatowska nie poparła obecnej Prezydentowej, bo byłby to falstart. Z całym szacunkiem, ale to miasto potrzebuje mądrych menadżerów, tylko Ci z kolei kandydować nie chcą. Te PO - PIS-Y przedwyborcze już męczą. I należy pamiętać. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, więc może dla odmiany lewica...

Przecież lewicy już nie ma bo PiS zadbał o socjal

Widać jak pani Kudaj uczyła dzieci w szkole lojalność, tak jak sama funkcjonuje Ciekawe jak Platforma byłaby na szczycie czy też startowała by z własnego komitetu po prostu żenada całe szczęście że nie uczyła moich dzieci

A moje uczyła i to z niezłym skutkiem. Nigdy złego słowa nie powiem pod adresem gimnazjum nr 3. Jak ktoś chce się uczyć to się uczy, a jak nie to żaden nauczyciel nie jest w stanie go zmusić. Dyrektorem była dobrym, zawsze była chętna do rozmowy, chętnie sama coś doradziła, tak zwyczajnie, po kobiecemu. Oczywiście to nie dowód, że będzie też dobrym prezydentem. Ja mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii jej uczenia. Tym, którzy mają zastrzeżenia do poziomu nauczania w gim. nr 3 podsuwam do porównania ZSP 3. Na pewno są tacy, co wiedzą o czym mówię.

No co ..Pani nauczycielka ruszyła ...do Koryta...

Przecież Bełchatów to pisdland, tu nawet żwirek lub muchomorek z Pisu ma szansę na stołek, a czy w KWB i ELB nie widać co pis zdziałał? może ludzie w końcu się obudzą... parówkowym skrytożercom z radomska i pajeczna mówimy stanowcze nie!

czas najwyższy to pisowskie ścierwo pogonić z naszego miasta

Ja też będę ubiegał się o fotel prezydenta

Mariolę już zdradził jej dawny komitet wyborczy i polityczni przyjaciele i doradcy dzięki nim jest bez szans w drugiej turze A szkoda ....

Szkoda czego????

Hej klakierzy Matysa. A czy on nie był czasem w koalicji z PO??? Haha... za kasę to i koalicję z PO się zrobi.

Matys prezydentem a potem czyszczenie placówek podległych

No teraz to chyba reszta się wycofa emoji Bo po co tracić kasę na kampanię ??? emoji Dziękuję Pani Elu za wszystko co Pani robila w naszej szkole. Przyjadę specjalnie z Warszawy, żeby zagłosować

Baba z jajami!!! Wymiecie wszystkich cieniaców proponowanych przez Radomsko. Nareszcie prawdziwa bełchatowianka.

Baba z jajami to transwetyta

Nareszcie. Wystarczy się przyjżeć co ta Pani robiła jako radna. Zawsze z ludźmi nie z partiami. Brawo. Ma Pani głos mojej rodziny!

Co to za powska menda

Chcecie elektromontera z KWB jako prezydenta Bełchatowa bo jest PIS i to jeszcze zgłoszonym przez posłankę z Radomska. Mało jeszcze desantu na to miasto.

Nie należy ufać ludziom z PISU i PO bo to jedno zło.

zwłaszcza przechrztą i zdrajcą

Druga tura będzie należała do Wysockiego i Matyskiewicza... Mariola nich już szuka miejsca gdzie indziej... Może ja Skierniewice albo Irek w Radomsku przytuli... Jest jeszcze człowiek Gryczki, który nic nie robi tylko przypina się do sukcesów starostwa.

sukcesów starostwa ? możesz wymienić ?

Droga powiatowa Nowy Świat -Kurnos

A niech sobie startuje ale wielkich szans ta Pani to raczej nie ma. Na dziś druga tura to Matyśkiewicz i Wysocki. W sumie to Pana Wysockiego nie kojarzę ale poparcie PiSu będzie miało pewnie spore znaczenie jak zwykle w tym mieście

Mam nadzieję że nie masz racji, bo to będzie już totalna katastrofa. Mam nadzieję że pojawi sie jakiś sensowny kandydat. Wytnę wszystkich co już byli.

Widać że Pani mało pieniędzy z edukacji i szkoła się już znudziła. Kolejna pani prezydent "nauczycielka", oby Nie! Teraz Pani odeszła z PO, bo PO już nie jest na "czasie". Na pewno nie za głosujemy na tą Panią!

Kolejna jak czechowska, żeby tylko na stanowiska rodzinę obstawić pff... Tyle lat po było świetne a teraz PiS bo ma władzę ? A potem co PSL ?

SLD rośnie w sondażach, Waldek się wycofa i zmontuje listy z Rzepecki jako kandydatem. Przy tej ilości małowyrazistych kandydatów może nawet dojść do drugiej tury. PiS, na który wielu głosowało przeciw Chrzanowskiemu, rozczarował też mnie. Obstawiam drugą turę Matyśkiewicz vs Rzepecki.

W których sondażach SLD rośnie? Może w tych, których dawali Komorowskiemu 80% poparcia w wyborach prezydenckich.

Przez tyle lat PO było cacy. Teraz jak mało mogą to be. Chorągiewka.

Czyli jednak nie Rzepa... Nuda...!

dodaj komentarz
Czytaj także