Rejestracja i logowanie

Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Bełchatowa. Jest zaskoczenie

Wydarzenia 21-05-2018 Autor: rk Foto: facebook
34

Wiemy kto będzie kolejnym kandydatem, a właściwie kandydatką w wyścigu o fotel Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Karuzela przedwyborcza nabiera coraz większego rozpędu. Po tym jak kilka dni temu podaliśmy informację, póki co nieoficjalną, o nominacji kandydata PiS do prezydenckiego fotela, teraz, ponownie jako pierwsi, podajemy nazwisko kolejnego kandydata. Swój start zapowiedziała bowiem Elżbieta Kudaj 

Mimo, że jest to postać kojarzona od lat z lokalnymi strukturami Platformy Obywatelskiej, to jak się okazuje, nie będzie reprezentantką tego ugrupowania w jesiennych wyborach. Nieoficjalnie mówi się, że drogi Elżbieta Kudaj i PO ostatnio się rozeszły, stąd decyzja o starcie z własnego komitetu.

Kandydatka  jest radną Rady Powiatu Bełchatowskiego i wieloletnią dyrektor PG nr 3. 

Elżbieta Kudaj oficjalnie swoją kandydaturę ogłosi dziś o 14:15 na briefingu prasowym zorganizowanym na Placu Narutowicza.

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Chrzanowski dawaj bo jak widać absolutny brak konkurencji

Co do sąsiadów Pani Eli to współczuję jej bardzo mieszkać koło takich ludzi.

Nie ważne czy PiS czy Po ale następca na prezydenta musi dawać przykład a nie kłócić się i nie odzywać z sąsiadami???

Przecież Bełchatów to pisdland, tu nawet żwirek lub muchomorek z Pisu ma szansę na stołek, a czy w KWB i ELB nie widać co pis zdziałał? może ludzie w końcu się obudzą... parówkowym skrytożercom z radomska i pajeczna mówimy stanowcze nie!

Z całym szacunkiem, ale kto i do czego? Uważam że pomysł chybiony. Dlaczego p. Elę PO już nie chce? Przecież dalej jest członkiem PO. O co chodzi?

Przeciez ostatnio w powiecie glosowala za Wyczchem. To nie idzie z pisem. Pogubila się kompletnie.

Łukasz czy Łukasz ka głosój na swojego ptaszka a tak poważnie to co osiągnęła Czechowska, Binków=0,Kwiarowa=0, Dolnośląskie=0, no i Przytorze zapomniane.

Dziękuję za kandydaturę Pani Kudaj emoji)) pogrąży się sama

A ja zagłosuje na Czechowska ze względu na robdi przy eclerku i w końcu budowa nowego otwartego parku żula. I wyje...tej budki z tymi ostrymi sosami i hotdogami... fuj jak ja jej nie znosiłem...

Popieram w koncu jest rondo i przy bp tez ma być a najlepsze to ze ten paskudny park żula sie zmieni na deptak a nie smierdzący żulami i ławki oblepione jedzeniem z tej budki

Baran jesteś

Taka prawda ze w belchatowie wygra choćby miś Coralgol byle kandydował z PIS a pojęcie może mieć o tym co zje na obiad i wystarczy. Bardzo mało normalni Bełchatowianie wiedzą o Pani Kudaj czy Gryczce. Sam znam ich tylko z nazwisk bo sie polityką nie interesuje

Matys będzie prezydentem tak mówią karty

Chyba Olesnika jak mieszkancow opije. Ale chyba nawt na to go nie stac.

Chyba zjednoczonych Bełchatów

Od Matysa, Gryczki, Czechowskiej lepsza, ale czekam na prawdziwych czyli dobrych kandydatów. Mam nadzieję że tacy będą.

A co to za przedwojenne zdięcie. Jak stara nauczycielka i to ma być kandydat.

Jak Platforma osłabła to Pani Ela ucieka. Czemu wcześniej nie wystąpiła , bo tylko dzięki PO zdobyła to co ma. Sama jest cieniutka jak Polsiwer.

Pan Matyskiewicz na obecną chwilę to kandydat numer jeden.

Chyba na sołtysa grocholic może strefe kibica tez tam zalatwi hahaha

Pewno bo na wików wezmie swojego brata Sławka i kumpla Jasińskiego.

Pan Grycza to kandydat wieczy wszystkich wyborów co cztery lata. Zawsze robi zamęt i obecnie popiera obecną Prezydentuzjazm i tym samym odpowiada za rozwój obecny naszego miasta = Sad Jabłoniowy = 2miliony.

Przecież on ma kwalifikacje do prowadzenia W-Fu dla przedszkolaków i klas 1-4. Nic więcej. To chyba za małochyba że Bełchatowianie już całkiem zbzikowali.

Chyba nie popiera skoro ona startuje z własnym komitetem

Wiadomo, caly Gryczka. Wspolrzadzic jest fajnje, ale wybory to wybory i juz umywaja rece. Nie zapominajmy, ze rzadził razem z Czechowska w tej kadencjk.

Z tych wszystkich kandydatów to jedyną opcją co coś sobą reprezentuje to Gryczka

hehehehe dobre....

Nigdy nie należy ufać członkom (nawet byłym) PO i PISU bo to jedno zło.

Co a nauczyciel to nie może kanddować.? WYKSZTAŁCENIE NAUCZYCIELA TO NP. MAGISTER INŻYNIER to mamy naukowe, techniczne. A jakie mają inni kandydaci Pajace z nosem czerwonym.

Przekonana o swojej zajebistości dała się wciągnąć w gierkę na osłabienie conajmniej kilku środowisk. Smutne zakończenie politycznej "kariery".

Nauczyciele do szkół, kobiety do kuchni, gospodarz na prezydenta! Serio nie ma w tym mieście nikogo konkretnego? A może ktoś konkretny nie chce startować bo wie jakie to jest bagno? A może ktoś konkretny zarabia tyle, że gardzi pensją prezydenta i tylko nieudacznicy się rzucają na fotel za pare tys/mies? Idąc tym tokiem myślenia, skoro nie po kase to może warto pomyśleć o jakimś typowym społeczniaku, belchatowianinie któremu zależy na tym mieście, który chce tu żyć i widzi tu swoją przyszłość?

Przeciwko psiapsiule Marioli? No wisz co?!

Jak wiemy z historii kobiata na stanowidku prezydenta = 0

Ma kobieta parcie na szkło i do tego dwie lewe ręce.

dodaj komentarz
Czytaj także