Rejestracja i logowanie

Zderzenie trzech samochodów pod Bełchatowem [FOTO]

Wydarzenia 23-04-2018 Autor: magjas Foto: r.k
8

Zawady (gm. Bełchatów). Dziś po godzinie 8 rano doszło do kolizji trzech aut osobowych. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do kolizji doszło na pasie ruchu w stronę Łodzi, tuż przed rondem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący hyundaiem zatrzymał się na drodze. Jadący za nim kierowca opla zahamował, niestety nie udało się to kierującej seicento. Kobieta wjechała swoim pojazdem na poprzedzającego ją opla, a siła uderzenie była na tyle duża, że ten uderzył w hyundaia.

Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń, kobieta z seicento poczuła się jednak na tyle słabo, że wezwano pogotowie. Po interwencji i krótkiej obserwacji zespołu karetki, stan zdrowia kierującej nie wymagał hospitalizacji.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Pewnie robiła makijaż lub pisała SMSa.

Pewnie jesteś cebulak

zabrać babie prawko za nieuwagę na drodze emoji

Jakby było BMW to od razu trupy na miejscu.

No dzisjaj SIĘ udało.ale zgadnijcie jakie samochody brały udział w stłudce koło rynku w sobote ? Podpowiem bmw uderzyło w honde.

Uff, tym razem nie kierowca BMW, szok prawdopodobnie sprawcą jest kierowca fiata, pewnie wpływ miało przejeżdżające z na przeciwko bmw (bo tylko oni sieją spustoszenie na naszych ulicach)

Do czego pijesz? Bo mam nadzieję, że nie masz na myśli ostatniego śmiertelnego wypadku na Pabianickiej.

Co dlaczego piję,piję ,to za swoje .....

dodaj komentarz
Czytaj także