Rejestracja i logowanie

''Nie straciłam zaufania mieszkańców''. Prezydent Mariola Czechowska będzie ubiegać się o reelekcję

Wydarzenia 15-03-2018 Autor: mj-s Foto: r.k
63
''Nie straciłam zaufania mieszkańców''. Prezydent Mariola Czechowska będzie ubiegać się o reelekcję

Dziś podczas spotkania z dziennikarzami Mariola Czechowska potwierdziła informację o woli kandydowania na kolejną prezydencką kadencję. Nie chciała ujawnić czy ubiegając się o reelekcję będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości czy wystartuje z własnego komitetu.

- Myślę, że w tej kwestii to pierwsze informacje będą dopiero w czerwcu - powiedziała prezydent Mariola Czechowska. Pytana o to czy będzie się ubiegać o nominację PiS powiedziała: - To nie jest jeszcze czas, kiedy chcę i mogę o tym mówić.

Czechowska wyraźnie jednak zaznaczyła, że decyzja w tej sprawie będzie należała do niej. Nieco więcej za to dowiedzieliśmy co przeważyło o starcie w jesiennych wyborach i ponownym ubieganiu się o prezydencki fotel.

- Do każdej takiej deklaracji uzasadnienie jest potrzebne. Nie chcę tutaj posługiwać się żadnymi banałami, ale po prostu chciałabym dokończyć wszystko to co udało mi się przez te cztery lata rozpocząć. Część rzeczy udało się zrealizować do końca, a inne są na etapie realizacji. Chciałabym wszystko zakończyć i wziąć za to pełną odpowiedzialność - mówiła prezydent Mariola Czechowska. - Z informacji zwrotnych, które posiadam wynika, że nie straciłam zaufania mieszkańców

Na czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami decyzję o starcie w wyborach samorządowych 2018 potwierdził też Piotr Kopek, obecny prezes Wod - Kanu. Wyraźnie jednak zaznaczył, że kontrkandydatem obecnej prezydent nie będzie. Zdecyduje się na kandydowanie do rady. Której, miejskiej czy powiatowej? Nie powiedział, podobnie jak nie zdeklarował z jakiej listy będzie ubiegać się o mandat.

komentarze (63)
Dodaj komentarz

Nie jestem mieszkańcem Bełchatowa, ale pracuję w tym mieście 30 lat mając kontakt z wieloma instytucjami związanymi z UM i na tej podstawie mogę stwierdzić, że obecna prezydent jest najsłabszym z włodarzy Bełchatowa po 90 roku . Dlatego radzę mieszkańcom Waszego miasta wybierzcie kogoś innego bo szkoda Bełchatowa

**** PIS I WSZYTSKICH POZOSTALYCH POSLOW

HAHAHA nie straciłam zaufania HAHAHAHA , nigdy go nie miałaś i nic istotnego nie zrobiłaś także sajonara.

Tylko jakiś Bełchatowski Ruch Obywatelski czy Ziemia Bełchatowska żadnych pisiorów, platfusów czy innej maści partyjniactwa uchroni Bełchatów przed desantem z całej Polski .

Hahaha, Zieminiaki, którzy dla stanowiska Gryczki sprzedali się PiSowi? ŚMIESZNE!

Poraz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że politycy to krętacze i oszuści.

Politycy zawsze są krętaczami i oszustami, ZAWSZE! Z tą różnicą, iż jedni robią to bardziej udolnie inni mniej.

Ja już słono żałuję oddanego na ta Panią głosu. Zamiast co tygodniowych spotkań z obywatelami na które nie idzie się zapisać bo zawsze coś to są spotkania z Panią z kancelarii której celem jest splawienie interesanta zaciśnięte trawniki z oczyszczalni jak smierdzialo Tak śmierdzi. Ale tego waszego paniska z Radomska to wybaczyć nie potrafię. Bezczelny typ pan na wlosciach. Park karczuja bo choć mieszkańcy wiedzą że to park władza uparcie twierdzi że pas przy drodze. Wyzwalają masę kasy na jakieś jabłonki a na dokończenie skeyt parku na binkowie to się już nie doczekamy wymieniać można by w nieskończoność...

Problemem jest nie to jaką mamy władzę (bo ją sobie poniekąd sami wybieramy), ale nasza mentalność. Ludzie, obudźcie się i nie głosujcie na partyjniaków tylko na ludzi spoza głównych politycznych wyjadaczy (PiS, PO) - inaczej nic się nie zmieni w tym kraju, a władze lokalne będą realizować odgórnie narzuconą politykę złodziei z Wiejskiej. Niestety!

Stać nas na wiele sprawniejszego prezydenta miasta. Nie widzę nic konkretnego, aby zrobiła dla naszego miasta a tyle obiecywała. Być może za dużo czasu straciła na walkę o "koryto" dla swoich. Na stanowisku tym potrzebujemy oddanego społecznika, który potrafi się poświęcić dla innych. Koniec z partyjniactwem.

Zgadzam się, ale niestety ludzie głosują na partię - nie na człowieka. Mentalność Polaków chyba została jeszcze z czasów komuny.

No to zaczęła się kampania wyborcza.... Marek Darek Jurek Mariola Ela .....

No,a Waldek ???

Pani Mariolu oby tak dalej mój głos już Pani ma.

Tak dalej czyli jak, nijak?

Ale tylko cześć mieszkańców Pani zaufało ! W Bełchatowie zamieszkuje 58 tys.mieszkańców głosowało na Panią 12 376 czy widzi Pani różnicę zaufania ?

Beata już przestań....

A skwery miejskie pierwsze koszenie w tym roku przewiduje Pani na wrzesień ? jak na razie to tylko Pani zmiany ulic wychodzą .

Oj straciła Pani Prezydent ! zwłaszcza mieszkańców osiedla Lipy za niedokończenie 600 metrowego odcinka ciągu pieszo-rowerowego ulicy Lipowej do Nadleśnictwa Bełchatów. Uważamy ze gdyby Prezydentem był Pan Chrzanowski dokończył by tę inwestycję .Pani nas potraktowała po macoszemu chociaż Pani obiecała że jak tylko zostanie ukończona obwodnica północna Bełchatowa to inwestycja zostanie dokończona . Na nasze głosy niech Pani nie liczy.Pozdrawiam i życzymy przegranej

Od tak dawna o tym trąbisz, że zrobilibyście sobie sami ten kawałek drogi

Mów za siebie bo mój głos ma

Bo jesteś pisior to pisiorke popierasz .

Za poprzednika Marka i jego Plusa tez było kiepsko. To miasto nie Ma perspektyw nawet jeżeli chodzi o władze...

Pani prezydent, Nie da się stracić czegoś czego się nie posiadało. Zaufania nigdy Pani nie miała, a wiec racja - dlatego go Pani nie straciła. Miało być lepiej, a co jest? Gdzie są nowe miejsca pracy? Gdzie Ci młodzi ludzie co po studiach mieli wracać? Do czego maja wracać? Ja w Bełchatowie szukam pracy od 3lat.. i oprócz pracy w sklepie bądź jako doradca klienta (umowa zlecenie i wciskanie ludzia dziadostwa) nic nie ma, nic się nie dzieje. aktualnie dojeżdżam do pracy w zawodzie 90km w jedna stronę. Miało być lepiej... nie jest lepiej. I coraz bliżej jestem decyzji aby uciekać stad, a proszę mi uwierzyć ze bardzo tego niechce.

MARIOLKA, DO KABARETU emoji

Rakówka jak była brudna tak jest brudna! Dawniej to chociaż była czyszczona na dni Bełchatowa a teraz... Masakra! Nie wspominając już o dniach Bełchatowa, które z roku na rok są coraz gorsze...

Aha no i do tego dochodzi usunięty most na rakówce. Tyle czasu minęło i ani widu ani słychu żeby most był robiony, a został rozwalony jeszcze w grudniu przed świętami...

Co to za straszydło?

O matko!!!

Po komentarzach widać, że poprzednia ekipa do dzisiaj nie pogodziła się z porażką.

Brawo Pani Prezydent. Bardzo dobra wiadomość dla Bełchatowa.

Tak jak rządzi pis w kraju tak i mamy w Bełchatowie. Armia kolesi zebranych w kupie dbających o swój interes a nie o miasto.

Nie te leki albo nie ten lekarz!!!! bo bredzi !

Nie ma się co dziwić - spodobało się branie dużych kasy za "nicnierobienie". A nie, przepraszam, wiele rzeczy udało jej się zepsuć... Bełchatowianie, obudźcie się!!!

Mam nadzieję że o wyborze prezydenta jak i radnych do UM nie zadecyduje syndrom znanej partii politycznej. Do tej pory ludzie rządzący Bełchatowem nie wykazali żadnej wlasnej inicjatywy po za korzystanie z dobrodziejstw kopalni i elektrowni. Remontowanie chodników dróg, rewitalizowanej parków, budowanie siłowni pod chmurką to za mało i oby Bełchatowianie to zrozumieli.

Napewno Przytorze na pania{Zaglosuje} za te piekne chodniki, co starsi sie potykaja i wywracaja, ktore pani obiecala,a nie wykonala.

1 Bawełnianka jak stała tak stoi pusta 2 Brak firm dla kobiet do pracy . Procz koreancow i marketow . Dla kobiet pracy brak i najnizsza krajowa w.w.

Zglos sie z tym problemem do Chrzanowskiego

A ten przy****s z wąsami obok, co spotkanie to szyderczy uśmieszek i zabawa okularami. Dzieciak

Trzeba Biedronia że Słupska ściągnąćemoji

hahah z komentarzy wynika ,ze lemingi juz zmobilizowane i zes..ne

HahahaHAHAHAHA HA!

Pani prezydent moje zaufanie to już Pani dawno straciła i już go pani nie odzyska. Prędzej zagłosuję na diabła z rogami i kopytami niż na Panią. Zrobiła pani z tego miasta pośmiewisko- poł Polski juz się śmieje z jabłoniowego sadu i pseudoszlaków turystycznych.

Gdzie te nowe miejsca pracy Pani Prezydent? Miasto umiera, nic się nie dzieje... młodzi ludzie chcą tutaj w rodzinnym mieście żyć ale za co? Jak nie ma pracy!!

Zaniedbanie miasta, brud, smród i bałagan. Park Żula wycinka, pod Kaczyńskiego. Sprowadzenie urzędników partii z połowy województwa do ratusza i miejskich spółek. " Nie straciłam zaufania mieszkańców." MARIOLA wstawaj, zesrałaś się emoji

po prostu za dużo pieniędzy mieli, milionów na dewastację parku, symbolu Bełchatowa. Praktycznie bez zadnych konsultacji. To jest skandal!

Skandalem jest to co bylo To byl slams nie park Dorze ze cos z tym robia Starych drzew nie wycinaja czyli symboliki parku Zuli juz nie ma wiec trzeba zmienic bo nazwa " park zula" juz nie aktualna

Tak brudnego ,zaśmieconego miasta nie było od lat.Brud, smród przy krawężnkach masy piachu.Żenada.

Kobieto odpuść sobie ...

To chyba jakiś żart

proponuje zmienić fryzjera, bo fryzura a'la Jolka P. jest z lekka nie modna emoji

''Nie straciłam zaufania mieszkańców''. A potem się obudziłaś? xD

Ja chyba wystartuje kto zaglosuje na mnie?emoji

Precz z pisem, po, ziemia, plusem i innymi, którzy są tu od kilkunastu lat... miasto zasługuje na kogoś nowego, na kogoś kto myśli nowocześni, kogoś kto darzy to miasto miłością... obecni myślą o mieście tylko teraz, na kilka miesięcy przed wyborami... WSTYD

Czyli na kogo zasługuje?

Na kogoś młodego, spoza obecnych układów, kogoś z nowymi pomysłami... POMYSŁAMI, a nie OBIETNICAMI, KIEŁBASĄ WYBORCZĄ, o której obecni zapominają od razu po zdobyciu mandatu.

Słyszałem ostatnio o paru takich w mało już lubianym przez Bełchatowian ugrupowaniu

Ciekawe co na to ogonek Gryczka, który dla funkcji wicestarosty sprzedał swoje (jeśli jakiekolwiek miał) ideały. Koalicjant, pff. Nie zapomnijcie, że on też rządzi w Bełchatowie i rozliczcie go jesienią...

Ten pływak długo już się nie utrzyma na powierzchni. On i jego świta godna pożałowania.

Nie dajcie się bełchatowianie nabrać. Przez cztery lata niewiele zrobiła, a większość ułożyła na rok wyborczy, to nie zrobi nagle cudownie w pięć ostatnich lat. Szczególnie, że jak zostanie wybrana, to już będzie miała to gdzieś czy ją pozytywnie ocenicie czy nie - dwukadencyjność zabroni jej startować ponownie. Po prostu będzie chciała jak najwięcej sobie wziąć w te pięć lat. Raz już się nabraliśmy, bo Chrzanowski rządził długo, ale taka baba, która z nikim nie rozmawia, nie umie się wysłowić i wysyła wszędzie swoich ludzi to nie jest materiał na prezydenta! Jak ktoś nie zrobi czegoś w cztery lata, to nie zrobi tego w dziewięć! Pójdźcie drodzy koledzy i koleżanki po rozum.

Reelekcja tak, ale w Radomsku!

żeby coś stracić, trzeba coś mieć.. tak mi mówili zawsze

dokładnie, ma rację - nie straciła bo nie miała zaufania mieszkańców

dodaj komentarz
Czytaj także