Rejestracja i logowanie

Szpital rozszerza zakaz odwiedzin

Wydarzenia 28-02-2018 Autor: rk Foto: rk
2
Szpital rozszerza zakaz odwiedzin

Decyzją dyrekcji bełchatowskiego szpitala, z dniem 27.02.2018r. wstrzymano do odwołania odwiedziny na dwóch kolejnych oddziałach.

Od wczoraj niedostępne dla odwiedzających są oddziały ciąży powikłanej i dermatologicznym. Przypomnijmy, że nadal również obowiązuje zakaz odwiedzin na oddziale neonatologicznym oraz w zakładzie opiekuńczo-leczniczym szpitala.

Jak informuje dyrekcja, powodem tych działań jest zwiększona zachorowalność na grypę i choroby grypopodobne. 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Hhahaha skorzystają pacjenci ? chyba jakiś, żart za długo pracuje w szpitalu żeby wierzyć w takie bzdury. Pamiętajcie pacjenci są zawsze na szarym końcu, albo wogule się nie liczą, najpierw liczy się kasa dla lekarzy. Więc tam pójdą pieniądze w pierwszej kolejności. Zwykli pracownicy zarabiają po 1500 zł, a tez są wykształceni i po studiach. Powinniśmy wszyscy złożyć wypowiedzenia z administracji, niech lekarze nas zastąpią. Rezydent zarabia co najmniej 3 x więcej ode mnie i nic go nie obchodzi bo on ma tylko obserwować emojiD PARANOJA. Wchodzę do pokoju lekarskiego a tam pogadanki gdzie to oni niebyli TV kawka ciasto i co chwile jacyś przedstawiciele farmaceutyczni z żarciem i prezencikami. Dostaliśmy 75 zł podwyżki do pensji, na rękę jakieś 50 zł emojiD, co ja mam z tym zrobić? śmiechu warte, a lekarz ma 70 zł za 1h dyżuru emojiDD, a i tak mają wielkie pretensje jak przychodzi się do nich na wizytę, najlepiej jakbyś przyszedł do nich z walizką pieniędzy.Ktoś dostał w łapę strajki ucichły, nic się nie zmieniło od 2012 r dalej są pensje dla administracji to 1500zł miesięcznie, weź Lekarzu sobie za to wyżyj. STRAJK !!!!!!!!!!!! STRAJK !!!!!!!!!!!!! Ludzie walczmy.

Niech dyrekcja zajmie się pensjami zwykłych pracowników, a nie kryje lekarzy bo większość na L4 na wczasy powyjeżdżali ale mało mało !!!

dodaj komentarz
Czytaj także