Rejestracja i logowanie

Dachowanie pod Szczercowem. Dwie osoby ranne [FOTO]

Wydarzenia 26-02-2018 Autor: r.k. Foto: r.k.
19

Dziś ok godz. 11:00 doszło do wypadku, w wyniku którego osobowa dacia dachowała przy DK-74.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca dacią stepway, wykonując manewr wyprzedzania, nie upewniła się w lusterku bocznym, czy inny pojazd nie znajduje się na pasie obok. Okazało się, że  sama była wyprzedzana przez ciężarówkę.  Kobieta zjechała na lewy pas, co spowodowało zderzenie z ciężarówką. W wyniku tej sytuacji kierująca straciła kontrolę nad pojazdem i ostatecznie dachowała poza drogą. 

W wyniku zdarzenia prowadząca dacię, wraz z pasażerem została przewieziona do bełchatowskiego szpitala na obserwację. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Sprawdzono jego stan trzeźwości - alkomat wskazał 0,0.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Dla Was niedzielnych kierowców zawsze Tir będzie winny a mało kto zdaje sobie sprawę jakich trzeba umiejętności żeby prowadzić takia maszynę. Myślicie że w miejscu da się wyhamować 40t skład? Albo myślicie ze ktoś położy zestaw narażając swoje życie dla kogoś kto nie ma rozumu i nie potrafi spojrzeć w lusterko? Wystarczy trochę logicznie pomyśleć a nie szerzyć kolejna nagonkę na Tiry.

Oczywiście Tir wyprzedzał jakoś mnie to nie dziwiemoji jeżeli średnio jechała 50 km na godzine a koledze się spieszyło jednak nie obliczył pan mądry że za kółkiem będzie kobieta i nie spojrzy w lusterko emoji no cóż sam byłem świadkiem tego jak panowie na tirach wykazali się pewnością siebie łamiąc przepisy bo przecież on większy emoji

Wszyscy żywi. Pamiętajmy o lusterkach i innych. Ciszu idziesz dalszu budziesz.

Jeżdżę tą trasą codziennie i ta prosta jest niczym tor wyścigowy.Zachęca Policję do częstszych wideorejestracji na tej drodze .Moze choć na krótki czas zrobi się bezpieczniej .

Wypadek- zdazenie losowe nikt niewie co go czeka.więc niema co komentować

Wielokrotnie jednak wypadek to nie zdarzenie losowe tylko wynik czyjegoś roztargnienia,nieuwagi a najczesciej ignorancji i glupoty.

Baby ach te baby,lepszymi są kierowcami niż faceci

wracaj do kuchni lepiej

Tir wyprzedzał auto osobowe..nieźle musiała Pani wolno jechać albo jemu się spieszyło..ale oczywiście wina kobiety a on co?? Od kiedy auta ciężarowe mogą wyprzedzic osobowe jadąca ponad 90 km lub więcej? .

Wstap do CSI skoro masz odwage podważac opinie policji o winie. Bo najlepiej zgonic na kierowcow zawodowych ktorzy powoduja i tak najmniej wypadkow wzgledem innych.

Odpowiadając na wolną jazdę onile wiem jest tam ograniczenie prędkości do 70...

Czemu jak zjeżdżała po wyprzedzaniu dopiero ja walnął... Nie wiesz to nie wypisuj bredni...

Przepraszam nie pod tym komentarzem nie wiem jak usunąć

Oczywiście ona winna , a prawda jest taka że tir chciał ją wyprzedzić na podwójnej ciągłej

Najlepsze jest to, że udało jej się wyprzedzić, a dopiero zjeżdżając ją zahaczył tir...

Oj bełchatowianin zobacz ilu facetów leżało już z tej skarpy i w drzewach lądowało. Ta kobieta codziennie jeździła tą trasą po prostu chwila nie uwagi.

Nie wiesz to się nie wypowiadaj...

"baby... ach te baby..."

Byłeś świadkiem?! Wątpię to się nie wypowiadaj...

dodaj komentarz
Czytaj także