Rejestracja i logowanie

Marsz pamięci już w najbliższy czwartek

Wydarzenia 26-02-2018 Autor: mj-s
20

W nadchodzący czwartek, 1 marca w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Bełchatowie odbędzie marsz pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

Marsz rozpocznie się o godzinie 18:00 na parkingu przy rondzie generała Władysława Andersa i przemaszeruje do parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Kościuszki. W tamtejszym kościele o godzinie 19.00 rozpocznie się uroczysta msza święta oraz koncert poświęcony Żołnierzom Niezłomnym.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Stowarzyszenie Bełchatowianie dla Narodu oraz Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze".

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Odwalcie się od Michała. Nie Jego wina ,że taki się urodził. Ciekawe czy by Wam było miło gdyby ktoś z Waszego kalectwa drwil ...

Kwiecień plecien już przeplata trochę zimy trochę bata!!!

A podobno Michał z kwietnia to antyfaszysta tylko internetowy. Jak na mieście ludzi mija to wzrok w dół i myyyyk rowerkiem.

Ta **** kwiecien jak sie dowiedzial ze narodowcy wiedzą gdzie pracuje..... Tzn w Bewie i wiedzą że mają jego grafik to **** zamkła mordę na antyfsszystowski Bełchatów

O **** DRUTMISTRZ KWIECIEN SIE **** ODEZWAŁ!!!+

Lewactwo wyje . Pieski szczekają karawana jedzie dalej . Będzie wielu ludzi I to Was zaboli emoji

chwała bohaterom, a lewaki **** cicho

Won z bandytami przeklętymi!!! Grabili, plądrowali i zabijali Polaków, Żydów i Białorusinów, choć było dawno po wojnie!! Nie chcieli odbudowywać własnego kraju, tylko toczyć dalej walke!!

Michałek ten z kwietnia to taki antyfaszysta z internetu. Siedzi biedaczek czeka na swój ukochany komunizm i bije Niemca po hełmie.

Z cywilami wojny się nie prowadzi, białoruskie czy żydowskie dziecko to nie przeciwnik, a czczenie pamięci o podpalaczach wiosek to hańba. GNWP

Mordowali dzieci, gwałcili kobiety, palili całe wsie kobiety ,a wy ich wychwalacie??Hańba dla miasta!

Żołnierze wyklęci mordowali ludność cywilną...... Hańba ich wysławianiu. Do tego w pakiecie apel smoleński i mamy nacjonalizm pełną gębą. Po organizatorach widać że to ustawka. Kibole z kibolami mogą się pokazać.....wstyd dla naszego miasta......

super inicjatywa na pewno przyjdę brawo

Brawo za inicjatywę ! Chwała bohaterom z NSZ i AK. Ja byłem na pogrzebie Pana Zochniaka, jestem narodowcem a wy lewaczki tylko na forach odważni.

Kamilku założyć koszulkę z kotwicą czy nakleić na samochód naklejki typu 1944 PAMIĘTAMY to tylko moda wśród dzisiejszej młodzieży. W latach niemieckiej okupacji ludzie za symbole Polski Walczącej ginęli w obozach masowej zagłady. Nazywasz się narodowcem.... A czy wiesz co dla Ciebie znaczy Polska.. ?

Muchalku Kwietniowy weź się za robotę emoji albo chociaż koła w rowerze zmień sobie emoji na fujarce pograj...

Impreza dla nazioli, którą jeszcze kościół błogosławi. A ilu z nich pamięta o żołnierzach z AK?

dlaczego dla nazioli ? jaki jest powód do spłycania takich inicjatyw i sprowadzania wszystkiego do MY i WY, My lewacy i WY naziole .. re

A ilu tych pseudo "narodowych" było pożegnać Bełchatowianina z AK ? Żenada

Najbliższe święto jest poświęcone żołnierzom wyklętym, dlatego też "żegnamy" ich, co najzupełniej ma logiczny sens. Uroczystości upamięniających AK jest bardzo dużo i w naszym powiecie. Warto poświęcić chwile zadumy, parę kroków i czasu dla tych, co postanowili walczyć pomimo wszelkim przeciwnością. Tragiczna i niezwykle smutna historia tych ludzi moim zdaniem powinna być upamiętniana.

dodaj komentarz
Czytaj także