Rejestracja i logowanie

24 głosy, które pożegnały wójta Kamila Ładziaka [OFICJALNE WYNIKI]

Wydarzenia 05-11-2018 Autor: rk
461
24 głosy, które pożegnały wójta Kamila Ładziaka [OFICJALNE WYNIKI]

PKW oficjalnie potwierdziło wczorajsze nieoficjalne doniesienia. 24 głosy w gminie sprawiły, że urzędujący od 8 lat wójt Kamil Ładziak musi pożegnać się ze stanowiskiem. Gminne wybory wygrał Konrad Koc.

Poniżej prezentujemy zestawienie komisji wraz ilością głosów oddanych na każdego z kandydatów. 

 

Szkoła Podstawowa, Dobrzelów. 

Kamil Ładziak - 700 głosów (62,50 proc), Konrad Koc - 420 głosów (37,50 proc)

 

Szkoła Podstawowa, Korczew 

Kamil Ładziak - 217 głosów (44.8 proc), Konrad Koc 267 głosów (55.17)

 

Szkoła Podstawowa Janów

Kamil Ładziak - 303 głosy (40.19 proc), Konrad Koc - 451 głosów, (59.81 proc)

 

Szkoła Podstawowa, Łękawa 

Kamil Ładziak - 376 głosów (60.74 proc), Konrad Koc - 243 głosy, (39.26 proc)

 

OSP, Oleśnik 

Kamil Ładziak - 314 głosy (47.58 proc), Konrad Koc - 346 głosów (52,42 proc)

 

Szkoła Podstawowa, Domiechowice 

Kamil Ładziak - 267 głosów (36.58 proc), Konrad Koc - 463 głosy (63.42 proc)

 

Strażnica OSP, Podwody

Kamil Ładziak - 119 głosów (63.98 proc), Konrad Koc - 67 głosów, 36.02 proc

 

Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 

Kamil Ładziak - 165 głosów (41.98 proc), Konrad Koc - 228 głosów 58,2 proc).

komentarze (461)
Dodaj komentarz

Będę brał cię ........

I co teraz Sylwunia zrobi? Zapłacze się mimoza totalnie.

Żal d... e ściska widocznie kiepski pracownik że nagrody nie dostał brawo Ładziak. Mógł na koniec na bruk wywalić dwulicowców

Tak potwierdzam jestem teź pracownikiem gminy i ja ani grosza nie dostałam a moja koleżanka która pracuje w samej gminie dostała 1000zł !!!!P. Ładziak tak się nie robi.! Przepraszam P.Koca źe wtedy złego wyboru dokonałam.

Ale, próbują kąsać te sługusy Kocyka!

My też!!!!!!!!

Wiadomo kto to ten Lewy! Rychu - Popieram Cię!!!

Lewisie! Od Łękawy to Wara!!! Ty to lepiej przeproś wszystkich że, się urodziłeś, bo raczej zostałeś zrobiony na próbę i wyszedł bubel!!! Rozliczaj to siebie, ty nieudaczniku!!! Że też ta ziemia musi dżwigać takich popaprańców!!! Jesteś takim malutkim robalem co go można jednym palcem rozgnieść! Aha, kliki to ty masz, ale u nosa!!! :-):-):-)

Gmina Bełchatów przeprasza za Łękawe ........ Panie Konradzie liczę na rozwalenie układów Ładziaka, Ludwiczaka i im podobnych i rozliczenie kliki. Klany rodzinne zawłaszczyły sobie naszą gminę, wydawali nasze pieniądze dla własnych korzyści. Mam nadzieję, że nie zawaha Pan się ze złożeniem wniosków do prokuratury w przypadku wykrycia nadużyć !!!

No no tak P.Ładziak za pracowników gminy to uznaje tylko tych co w gminie pracują .Bo ino Ci pracownicy dostali premię i to nie małe .A gdzie nauczyciele i reszta pracowników!! I to się nazywa sprawiedliwy wójt.To juź mu dziękujemy.

Co to jest ,,ino"?

Ja - to ty jesteś złodziejem kopalnianym. Co ci Ładziak ukradł? Dwulicowcu żenado dziodu

Jestem za wyborem nowego sołtysa! Podejrzewam że, będzie lepszy od tego "czegoś" co jest teraz!

Nowy sołtys i obecny radny powinni się dogadać, żeby było jak najlepiej.

Odkąd pamiętam to Dworek zawsze wredny był i tylko dla siebie patrzył!!!

Aby oczyścić atmosferę w Łękawie Musimy mieć nowego sołtysa/kę , ponieważ obecny nic nie zrobił dla Nas!!! Jest Nieudacznikiem, kąsać i grozić tylko potrafi tym , którzy są przeciwko niemu!!! Tyle fermentu co on rozlał po Łękawie i nie tylko, to by starczyło na niejedną miejscowość!!!!!!!!! Przegrał w wyborach to teraz prawie w każdym z Nas widzi wroga!!!

Złodziej podatkowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolega Jacek ci odda ten głos bo i tak jest duża przewaga kolega to żenada osiedlowa!

Najgorsze Judasze są te że szklarni dwulicowce!!!

Głosowałem na Jacka ale dzisiaj bym tego błędu nie popełnił.Jacku jakimi ludźmi się otaczasz którzy nie umią przegrywać!! Wstyd na łękawie.

Jadżka to Ty się ogarnji!!!

Jaki wstyd? Prawda boli niektórych!!!

Widzę, że komentarze uaktywniły się po wczorajszej imprezie w łękawie, proszę przestańcie, wstyd na całą łękawe, to samo zrobiliście z kępą 8 lat temu, ogarnijcie się.

My też!!!.. .

Popieram Henia!

Wstydu to ten Dworek nie ma! Wystarczy spojrzeć na tą paskudną glazurę i już wiadomo że to wredny typ!!! :-)

Może się wreszcie skończy zasiadanie w Urzędzie Gminy po siedem panienek w jednym pokoju,zero kompetencji i totalne olewanie petenta.

Żona sołtysika biega od domu do domu ciastem częstuje tak robiła kampanie Kocowi a teraz wybór sołtysa się zbliża hhhheee szuka poparcia wywieście plakat lub bilbordy z kandydatem i jeżdzajcie po Łękawie. Jak wam niewstyd na okolice was znają kominiarki!!! Z czego się cieszyliście że Koc wygrał Ładziak miał bardzo duże poparcie jak na 3kadencje rzetelnie bez przekupowania bimbrem. Za co wy się unosicie za najgorszych we wsi 2kadencje i co zrobił sołtysik na gminę że ma dług sieje płoty powiedz ile ty masz.

Rozumiem że 20 milionów długu gminy to wredna plotka? Całe szczęście, bo już myślałem że pan. Koc wdepnął w straszne gó.noemoji

Audytu to ty się nie doczekasz koc chciał oszukać to was na il w balona a w gminie nic nie zrobi bo nie wytrzyma kadencji to nie gospodarz tylko łowc

He! He! He! :-) Dobre! ;-)

Ja też - gnój!

Do Dworka: Jestem już blisko - taczka!

Zależy ile postawi? Jak dużo to poprzemy.

Trzymam kciuki!!!!!!

Doooooobre! Kazik prezydentem!!!

A ma jeszcze jakichś?!

Ciekawe kto go poprze?Chyba tylko Dworki, Grees no i może kumple jak im postawi!

Z ostatniej chwili : Kazik już startuje na prezydenta! Tylko podpisy będzie zbierał nocą! Znaki szczególne - kominiarka! ;-)

Czekamy na audyt.Ile jest długu ile jest odsetek, jaka struktura urzędu ilu jest dyrektorów ilu kierowników ilu pracowników, ile miesiecznie kosztuje utrzymanie urzędników ile ma długu spółka i najważniejsze czy było tak źle jak plotkowali ludzie czy ich poprostu oszukano.Pan Koc niech to przedstawi przed objęciem stanowiska i każdego roku złoży sprawozdanie.Jak napisał jeden z kandydatów gmina to mieszkańcy a nie wójt i urzędnicy.Myślę ,że takiego sprawozdania corocznego brakowało obecnemu wójtowi.Wtedy albo miałby poparcie 90% albo 10%.panu Kocowi życzę powodzenia i przypominam ,że ludzie dzisiaj nie głupi i widzą co wójt robi.

Popieram Życzliwych Wyborców!!!

Szkoda zdrowia!

Rady to nigdy nie był bez radny wy sobie to wmawiacie takiego kucka z taką twarzą to ludzie raz dwa trzy wyważą nie będziemy tak patrzeć na jego pogróżki że strony sołtysika bo wychował dwóch co w kominiarkach na rowerze jeżdżą. Nie słuchajcie Biblii Gabryiela

Dworek! Ty na Łękawie to lepiej się nie pokazuj! Jak ty teraz ludziom w oczy spojrzysz?! Większego wstydu sobie oszczędż i zrezygnuj z sołtysostwa już teraz!!!

Skręca Kocyków że mieliśmy i mamy Porządnego Radnego!!!

Oj! Jełopie! Co ty wypisujesz?! Do pięt Jackowi nie dorastasz!!! Leć Kocyków d...pę lizać!!! :-)

A wasz Radny to juź bezradny

Ale piękne zdjęcie, prawdziwa twarz Kamila, nie ta pięknie podretuszowana na banerach. Nienawiść i pogarda do innych to prawdziwa twarz Kamila

ZAWADÓW się odezwał my to mamy czym się pochwalić radny na miejscu a nie pasztet co nogawki się wloką .i Gabrycha też kol.sołtysika bo w poniedziałek była u niego a co innego mówi

Co się czepiacie Jacka?! To porządny człowiek! Nie to co wy!!!

Ooooooo! Wygwizdów się odezwał!!! :-)

To ekipa Ludwiczaka ;tzw:: Biała Rękawiczka" Z Panią M. P. Na czele!.

Do obserwatora: Nie uda ci się obrazić Tych Chłopów!!! :-) Jesteś jakimś zakompleksionym maluczkim " gostkiem" !!!

Brawo!!! Tak trzeba z burakami!!! :-)

Hrabia się odezwał! Od Tych Chłopów jak to napisałeś to wara!!! Ty piesku Kocyka!!! Aport i skomleć!!!

Łękawa jak zwykle aktywna...Chłopy, przegrywać trzeba umieć! Ciekawe co Wasz ksiądz na taką podłość! Przecież wy tacy przykładni katolicy! Jakiś mąciciel tam u was na wsi siedzi.

Spytaj Koca, on wie!

Kto to " tą ekipa" ?

Ooooooo! Taaaaaaak!!!

Suuuuuuper!!! Ha! Ha! :-) Taka ekipa to szybko porządek w gminie zrobi! Nikt nie podskoczy!!!

Już po wyborach, to co ma się produkować! Posadzi w gminie Dworka na sekretarza a ten z synusiami i Kazikiem " wszystko załatwią" !!!

Kocu naobiecywał wszystko - wszystkim! Ciekawe jak się teraz z tego wywiąże?!

A Ładziak obietnic nie składał? Zwłaszcza dzień przed ciszą wyborczą! Nagle przypomniał sobie, że ludziom podatki należy obniżyć! A gdzie był tyle czasu? Tani chwyt.

Nie masz pojęcia o stawkach podatkowych i głupot nie pisz. Sięgnij do ustawy, tam dowiesz się czemu w trakcie roku sie nie zmienia. A teraz własnie bedą uchwały podatkowe ze stawką na przyszły rok. Z tąd propozycja obniżenia. Już co niektórzy byle co piszą żeby się tylko doczepić. Żenada.

Już za parę dni, za dni parę, wezmę kaszkiet swój i blacharę, pożegnania nadszedł czas, byłem wójtem - żegnam was, do widzenia wam, odchodzę z żalem...

Wielka radość, że gościa pogonili!

Obietnice w szybkim tempie musi realizować Koc ale znami łatwo nie bedzie ludzie dali się oszukać teletubisowi

Świętych w polityce nie ma, czy wybierzemy dziś Kowalskiego,Nowaka czy innego tam, każdy z nich będzie miał swoje za uszami. Aby dojść do władzy muszą zawrzeć masę układów i układzików, przecież za darmo to nawet w pysk się teraz nie dostanie. I bardzo mnie śmieszy naiwność wyborców P. Koca. Opowiastkę o redukcji zatrudnienia to między bajki i wiersze możecie sobie wsadzić. Dorzućcie sobie do tego stop zadłużania gminy i niechętne podejście do przejęcia części Kleszczowa (sami raczej nie dadzą, jak to mu się wydaje). To ja się pytam w taki razie, skąd ta kasa się weźmie na te szeroko zaplanowane inwestycje? Mimo wszystko, życzę powodzenia nowemu Wójtowi, a nóż widelec okaże się świetnym gospodarzem, i oby tak było bo to przecież nasza wspólna sprawa.

Naiwność? Haha proszę Cię chyba nie wiesz co piszesz. A "były" wójt to co? nawet przed wyborami nie przedstawił programu na przyszłe 5 LAT a , że gminę Kleszczów rozbierze. Jak się facet pokapował , że wygrana nie jest pewna to nagle sie kasa znalazła i lampy gdzieniegdzie zaczął zakładać, jakiś gruz wysypał na drodze obiecał, że podatki obniży po nowym roku , o zbiórce datków na cmentarzu w Łękawie nie wspomnę. Przed pierwszą turą bał się ludzi jak ognia. To ciekawe za co robiłby cokolwiek w tej gminie? 5 lat wegetacji bo z takimi długami i armią urzędników niepotrzebnych na pewno w gminie by się działo oj działo i zapewne ludzie od Magnuckiego by doszli skoro mówisz o układach emoji Konrad Koc ma 5 lat , na pewno pierwszy rok to będzie szukanie pieniędzy bo jak cos robic skoro mamy 20mln długu? A o Kleszczowie nie głupi pomysł ale raczej to byla kiełbasa wyborcza. Poza tym w Bełchatowie jakiś polityk kiedys tez tak kombinował. A co do byłego wójta to tez się zmienił. W pierwszej kadencji był przyjazny otwarty do ludzi. W drugiej nastąpił totalny odwrót arogancja, buta, pycha? Dlaczego? emoji

Na pewno podniesie podatki. No nie od razu. Ale podniesie. Bo skąd na to wszystko weźmie kase .

Hulajdusza ty bez mózgów wam powykrzywialo pysk od fałszerstwa Ładziak to porzadna osoba nikogo źle nie traktuje a takiego syna to duma. Wam żal d..e ściska takie świństwo kierujecie bóg wam wynagrodzi. To wy będziecie gorzej niż sortowania śmieci

O jakiego syna chodzi ?

Do wszystkich którzy głosowali i są za panem Kocem, proponuje zakończyć to smieszne spieranie sie w komentarzach. Niech zostaną tytaj sami przegrani!!! Pozdrawiam

A ta pani na zdjeciu ucieta troche po prawej stronie ladziaka to ta rozporowa?

Chyba też ktoś - chyba musiał być wyjątkowym człowiekiem - powiedział:demokracja to ustrój głęboko niedoskonały ale nikt lepszego nie wymyślił Dlatego po co bić tę pianę Większość to większość Nawet jednym głosem Tak zostaje się prezydentem,posłem,radnym, sołtysem itp itd

Czy to prawda że Ko ma postępowanie w prokuraturze i będzie rządził tylko do czerwca

Gdyby miał, to Ładziak by to już dawno wyciągnął w kampanii. Teraz napiszcie pewnie, że postępowanie wczoraj się zaczęło...

Ale jaja sami oskarżeni k...a czy w tej gminie nie ma uczciwych

A kto ma ?

ŁADZIAK, pierwsza rozprawa 30 listopada.

A kiedy jest rozprawa kota piotrkow prowadzi sprawe

Niby jaką ma sprawę i za co? W Twojej głowie. Ludzie, co wy wypisujecie.

A taki byl uczciwy amerykański

P.Magdo a czy z paczuszek P.Radnego teź Pani korzystała

Tak i z wczasów tez i co sie tylko da haha

Korzystałam i z paczek i z wielu innych dodatków

czy aby dobrze pamiętam mądrość wielowiekową? Psy szczekają a karawana spokojnie idzie dalej I raczej dotrze do celu Tak jest od wieków Pannie i Panowie

P.Magdo ! Proszę lepiej zająść się swoimi dziećmi.Szkołą itd...niech tam Pani szuka problemu.A nie zajmuje się bzdetami.P.Koc wygrał najwidoczniej mieszkańcy potrzebowali zmian.

Widze ze to ty masz problem ale ze sobą zal ci to sobie zrob dzieci bo moze nie mozesz a odemnie i moich dzieci to wara

PANI Magda to akurat zajmuje się wszystkim tylko nie swoimi dziećmi, może dlatego że się ich doliczyć nie moze, tylko jak o miesiąc 500+ przychodzi to wie ile ma

I jeszcz z trójkę sobie zrobie ponieważ moge hahahah

Dorota musisz byc bardzo tępa,żeby dzieci mieszać do tego !

Nikt mi nie bedzie mowil czym mam sie zajmowac moze lepiej ty sie zajmij swoimi dziecmi Dorota bo widze ze bardzo sie mna intrtesujesz widocznie musisz miec malointeresujace zeycie

UWAGA UWAGA KOMUNIKAT Ogłaszam że gminny program ,,Rodzina Pieczarka na swoim" dobiegł końca. Kolejnej edycji programu nie przewiduje się.

To nie czytaj! :-)

Wiecie co w ****ch sie wam poprzewracało jak mówi Kiepski. Może starczy tego hejtu. Droga redakcjo proszę zablokować komentarze, ile tu jest pokrzywdzonych, pomówionych. Nawet niewinne dziecko. Ludzie jak wam nie wstyd.

Jakie dziecko ??

Dajcie nam tęgo sołtysa! Niech u nas posprząta!

Moi drodzy wójt wygrałby wybory w pierwszej turze ale utopiły go 2 sprawy. Podwyższone podatki i sprawa dyrektorki z Kurnosa go totalnie rozłożyły. I nie mówicie, że to jest ok skoro o tym cała gmina huczała i nawet dymy były na jednej z sesji rady gminy. A na sponsoring Skry, dużą liczbę urzędników i dług można byłoby przymknąć oko. Po prostu sam się załatwił a wynik wyborów należy uszanować .

Uwaga! Koce będą rozdawać w gminie na zimę! ;-)

TO żle?lJak komuś na wygnaniu zimno będzie to weżmie sobie koc A może na ciepłą zupę wystarczy?Mimo gigantycznego długu ?Niestety na grilla i przystawki do jakich towarzystwo przywykło-raczej nie wystarczy Chyba że Wójt jako poprzednik inne żródła zarobkowania dla siebie i najbliższych sobie zabezpieczy i jakiś procent na pomoc dla złaknionych a odstawionych w okresie adaptacji odkorytowej - przeznaczy

Kazik! Ty fałszywiec i sprzedawczyk jesteś! Ktoś ci rękę podał a ty ją pogryzłeś. D...pę ci ratowali żebyś nie poszedł siedzieć a ty co?! Burak jesteś i tyle!

Lepszej kandydatki nie widzę. Uczciwa, szczera, nie skłóca ludzi ze sobą!!! Będę głosować na Nią! Inni też!!!

Po co jej sołtysowanie, bogata jest. 500 + tyle bierze że się doliczyć nie moze

Jeszcze zapomniales ze emeryture będę maial haha.

Żal ci bo nie bierzesz zal **** sciska

Łodzianka na sołtysa!! Jeszcze alfabetu ja nauczyć i jakoś to bedzie

Ale fajna Łodzianka !

Ty startuj jak alfabet znasz to dasz radę

Uczciwa, szczera, nie skłuca ludzi

Dobre mi to. Zaraz padne ze śmiechu

Opamiętania kochani!!! Jakim sekretarzem?! Przecież trzeba mieć jakieś wykształcenie!!!

Może sekretarzem Kocu go zrobi?! Przecież Dworuś tyle dla niego zrobił!!!

Referendum to Ty będziesz miał

Popieram! Dworek nic nie zrobił dla Łękawy! Tylko dla siebie!!! Mało mu było to chciał jeszcze radnym zostać.

Najlepiej będzie jak sołtysem zostanie pani Magdalena!!! Dworkowi już dziękujemy!!! Tak będzie sprawiedliwie!!!

Jakby sobie popatrzeć na posesję pani magdaleny to strach pomyśleć jakby miała wsią gospodarowac

Wszystkiego zazdroszczą tej Pani Magdzie. Musi być sprytną kobitką. Oby takich więcej Pań było.

No obecny soltys to umie gospodarowac ale tylko butelką

Witek ty popatrz na swoja !!!

REFERENDUM!!! Trzeba ratować gminę łap jełopów!

Z tego zdjęcia mina Pana Kamila mówi tak jakby on ciągle liczył te głosy!

Może jeszcze policzy i nie tylko głosy.

szukać sobie roboty, nieroby! te wszystkie Krzysie, Sławki, Maciusie i Kasie...

Już za parę dni, za dni parę, wezmę kaszkiet swój i blacharę, pożegnania nadszedł czas, byłem wójtem - żegnam was, do widzenia wam, odchodzę z żalem...

Panie Wójcie Kamilu! Głowa do góry! Dobrzelów i tak jest z Panem!!!

"Obiecam Wam co będziecie chcieli - tylko mnie wybierzta". Tak kiedyś mówił do ludzi pewien nieżyjący już pan polityk. Jak te słowa pasują dziś do p.Koca!!!

Głupiej już napisać nie mogłeś. JA rozumiem, że jesteście zwolennikami p. Ładziaka, ale zrozumcie w końcu, że ten Pan przegrał. A audyt pokaże w jakim stanie zostawił gminę. Zresztą co tu dalej pisać, nie ma pieniędzy na wpłaty dla pracowników więc o czym to świadczy? o kiepskim zarządzaniu gminą, o długach itp.

Jest jakiś pracownik, który nie dostał wypłaty?

No jak się brało kredy za kredytem to pieniądze otrzymali. A co z długiem i dalszymi wynagrodzeniami?

Co Tak piszecie o tej Łekawie tam jeszcze tylko zapaski i lawki przy drodze na mleko wies z.......ta

Czytając te komentarze jestem przerażona w jakiej ja mieszkam gminie. Tyle jadu, złośliwości i pomówień i to pewnie wierzący i praktykujący katolicy piszą. A prawda jest taka, że jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Tyle inwestycji ile było za kadencji Pana Kamila ta gmina jeszcze nigdy nie miała. A skoro wybrany nowy wójt po co obrażać i pomawiać, za co pytam go rozliczacie skoro jeszcze nie zaczał sprawować rzadow? Ludzie trochę obiektywizmu i zdroworązsądkowego myślenia by się przydało!

Ladziak na ta facjate nie da sie patrzec. A po tym co sie slyszy jak traktuje kobiety najlepiej kilka na raz i swojego dzieciaka to wolalbym go widziec w sortowni smieci

Od życia prywatnego Ładziaka to spierdalaj!

A dlaczego? Wy czepiacie się życia prywatnego Koca, to dlaczego nie można wypominać, że ustępujący Wójt żyje w konkubinacie, że ze swojej byłej zony próbował psychiczną zrobić itp.

Chyba jakieś podobieństwo z posłem Piętą Pamiętacie? Chyba już niewielu Ach te kobiety i mamona- prowadzą często na manowce i kończy się w niebycie

Panie Koc Powodzenia

Katolicy! Opamiętajcie Się!!! Trzeba Wybaczać!!!

No to weżta i go zmieńta! Będzie spokój!

Pozamiatane to - za mało powiedziane! Tylko tej jego żonie współczuć takiego chopa!

Czytam te heyty i dochodzę do wniosku że ten "Wasz" sołtys to ma pozamiatane w Łękawie i rodzinka też!

No, jak to mówią: Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Słyszałam że synkowie tego sołtysa z Łękawy to niezłe ancymonki i niczym się nie różnią od tego Kazika!

Soltysik z Łękawy się chwali że ma pewne bo obiecał mu funkcje sekretarza. Gdzie teraz tych ludzi posadzi co obiecał pracę już jedną pani B... do megaserwisu. Ale baba dała się złowić na głos tam nikt niechce iść i bez załatwiania można się przyjść hhhee

Konrad zrób z tą PATOLOGIĄ w Gminie porządek !!! Urząd przyjazny ludziom - bo za Ładziaka to byli kolesie i rodzina a ludzie to "BURAKI" często Łękawiaki miał was w d.....

Taaaaa! Prezes, ale kieliszka i geesu z Łękawy!!!

Dajcie już spokój panu byłemu sołtysowi! Niech w spokoju studiuje biblię Yahwe! Cichooooooo

Kazek! Pakuj się! Niebiescy będą rano! Zabierz szczoteczkę do zębów! Ooooooo, sorki - przecież nie używasz!!!

Kazek , czy to ten prezes straży z dobrzelowa

Panie Wójcie Kamilu Ładziak! Jesteśmy z Pana Dumni!!!!!!!!...............

Nie wiem co zażyłeś, ale Ci zaszkodziło totalnie

Koledzy musimy przyznać że nie doceniliśmy Pasibrzucha Płomińskiego. Załatwił nas i taka jest prawda. Mówiono nam że to on będzie kandydował. Nic już się nie zmieni.

Masz racje. Przechodzę do druzyny Koca, Nie ma czego żałować Naprawdę to była patologia.

Biedne te Kocyki! Nie wiedzą co im najbliższą przyszłość przyniesie. Chyba że się przefarbują. Nawet nie wiedzą co to Honor znaczy!!!

Kazek! Sprzedałeś się za flaszkę? Za skrzynkę to już wporzo! !!

Kto to kazek

Nie znasz kazia? Kazia wszyscy znajo

Nie znam Kto to jest?

gdyby te hajty odzwierciedlały rteal to ladziak wygrałby z kocem 98% /2 %. Ładziakowe wyluzujcie już po wojnie i przegraliście.

Wojne moze tak ale nie bitwę

Skoro tak piszesz prostaku, to znaczy że przegraliście już wszystko

A zadłużonko rośnie! Dworek ci nie pomoże! Może paczuszkę co jakiś czas podrzuci do kicia! He! He!

Kazek weż się wreszcie do uczciwej roboty, bo alimenta trza płacić!

A ja słyszałam że Ludwiś przeprosil Dworka, Dworek bedzie Radnym a Ludwiś Sekretarzem i Łekawa bedzie rzadzic !!!!!!! I Kazia sie tez gdzies wcisnie

Nadaje, bo wódki brakło!

Kazek najpierw paszwile nocą podrzucał a teraz na kumpla nadaje?!

Kaziu nie ma czasu bo siedzi w geesie

A Koc Sekretarza na Sekretarza weźmie to kamień na kamieniu nie zostanie i nawet Łękawa będzie cicho.

Tzn.o kogo chodzi

Od Łekawy to wara nigdy nie bedzie cicho Łekawa to nie inne wioski ze cicho siedzą

Do Lekawy ostatnio dotarl internet , stad tyle dennego hejtu. Juz lepsze byly zapaski siedzace na lawkach i telefon od ucha do ucha

Widzę że nie potraficie przegrywać z honorem emoji

Znamy tych panów i całą tą klikę! Ręce opadają na myśl kto ma teraz niby rządzić Naszą Gminą!!!

Oho, łękawianin, kazek i heniu - chyba sie uruchomil juz niedługo były przewodniczący

Może skończy się wreszcie program Pieczarka +

Kocyka i Dworka do jednego worka i wypier.....lka!!!!!!!!!!

Na pana to trzeba mieć chociaż wygląd! A ujadaczem to jesteś ty pachołku Kocyka!!!

Kocyk i Dworek - no i po gminie!!!

Ojjjjj.... ujadacze. Panie Koc zrób Pan audyt w gminie a wyniki opublikuj. W tedy Ładziakwe mordki się zamknął - RAZ NA ZAWSZE

Pisał i pisze paszwile na innych to ma za swoje!

Przegrał wybory na radnego to myśli że Kocyk da mu fuchę w gminie! Aaaaaa się zdziwi sołtysik!!!

W Łekawie przegral na nic mu bylo latanie po nocach taki pionek jak dworek to mu nie potrzebny hehe

YES! YES! YES!!!

Anty sołtys z Łękawy do wymiany od zaraz! !!Wichrzyciel, kłamca i oszust!!! Szerokiej drogi! Żegnamy!!!

Że też jeszcze armii ładziaka nie znudziło się to skomlenie!!??? Przegraliscie i przyjmijcie to do waszych niekoniecznie rozumnych głów!!!! I przepraszam za słowo armia, miało być banda :-) pozdrawiam PRZEGRANYCH!!!!

Ten kto myśli źe skończą się imprezy jest w błędzie każda władza to tylko ludzie "czysz nie?

Ten człowiecze nie zrobi nic dla gminy. Przez całą kadencję będzie szukał afer i wrogów. To sens jego życia.

Masz cos do ukrycia? emoji nie bądź taki pewny swego , nie znasz człowieka i radzę pozytywnie patrzeć na świat emoji życie jest tak krótkie i ciekawe , że życzę Ci żebyś zmienił/ła myślenie .

A sensem Twojego życia jest atak? Już jeden poprzez ciągłe atakowanie, oszczerstwa i sądzenie się źle skończył. Wyborcy mu podziękowali. Każdy mierzy swoją miarą

Sąd śmiało niech sobie poczytają wpisy zwolenników kaca.... to jest lektura do sprawy o oczernianie i pomówienia

Kochany ale to działa w dwie strony. Sami wyzywacie człowieka demokratycznie wybranego od najgorszych i piszecie nieprawdę. Prowokujecie. Oj chyba nie jesteś szczęśliwym człowiekiem. Będę się za Ciebie modliła.

tak tak pietdu pierdu. Modli się pod figurą a diabła ma za skórą !!!

Co prawda to prawda..... emoji emoji

Podobno już zapowiedział że zmiana granic gminy go nie interesuje. No to macie dobrą zmianę dla regionu.

Wiesz co w **** mamy to wasze straszenie sądami. Banda ujadaczy tego kurdupla oczernia Ładziaka i pracowników gminy debatują w internecie kogo będą zwalniać. Jesteście bandą nieudaczników. No śmiało zgłaszaj sprawę na policję. Z pewnością zainteresują się przy okazji wpisami końcowych ujadaczy

Podobno to ufo lata nad twoją stodołą.

A czego się sopodziewałeś po kolesie który prawie policję zawiadamiał bo dziecko coś dziecku w szkole powiedziało

Znikają komentarze przychylne dla Koca! To są te puste pola!

Człowiek honoru nie oszukuje wyborców.

Nie mówiłam.... znów mój komentarz zniknął!

Człowiek honoru tak powinien postąpić! W życiu nie pogratuluje!

A czy Pan Kamil Ładziak taki miły, piękny i inteligentny, człowiek wykształcony, szarmancki z klasą już pogratulował Panu Konradowi Kocowi wygranej? Pan Matyśkiwicz tak postąpił tuż po ogłoszeniu wyników i pani Czechowska również. No czekam tylko nie wiem czy na łapki w dół czy w górę ;P i odpowiedz...

Minutę temu dodałam komentarz, wcale nieobraźliwy i już został zablokowany. Jaka armia Ładziaka musi siedzieć przy komputerach? Te wszystkie poblokowane to są komentarze pozytywne dla Koca. Ten też pewnie zaraz zniknie. Takimi metodami walczycie? Tyle wam zostało!

To wszystko dzięki mocy YeHoWy !!!!

Koc to mały zawistny aparatczyk partyjny. Władza w rękach takiego człowieka oznacz tylko klęskę nieurodzaju dla gminy.......

Zawistni to wy jesteście. A klęska w gminie stała się faktem za Ładziaka. Poprzedni wójt nie zostawił gminy zasłużonej.

no,,zasluzonej ''nie zostawil ale wojt ladziak tak bo gnina ma wiele odznaczen dzieki niemu

Pisze się zbiórkę ó ó ó tępa głowo uczony społeczniku skończyłeś chyba dwie klasy podstawowe i to chyba w Kurnosie Drugim

Wigilia na Narutowicza, orkiestra u Owsiaka, dozynki, gm grillowanie i wiele tego typu imprezy wszędzie jesteście pierwsi no bo przecież za darmo można się nachlac ale skrytykował trzeba. Jak wam nie wstyd, jesteście świnie chociaż was stać by kupić i zjeść w domu ale po co? Przecież darmowe. Świnia w obroże jak się najedlismy to sama odchodzi od koryta ale wy nie.

Podobno masz nowo wybrany włodarz gminy wszędzie łazi i mówi że rozwali projekt poseł Janowskiej. Co innego słyszałem na spotkaniu przedwyborczym mały oszuście.

Jaki ona miała projekt, chyba projekt X

??? Nie wiem czy to prawda. Przed wyborami zapewniał że to dobry projekt.

Przed wyborami.....

No to macie swego zbawcę gminy. W internecie jego pieski zwalniają ludzi ze stanowisk a on będzie blokował projekt który przed wyborami podobno popierał

Słuchajcie przy****sy Koca tak się składa, że jest nas pięciu i rozpoczynamy zbiurkę podpisów za przeprowadzeniem referendum o odwołanie waszego guru co to chodził od drzwi do drzwi. Może się okazać ze pierwsza sprawa jaką się zajmie rada będzie wniosek o odwołanie Koca ......

Trzeźwy to ty nie jesteś

Tylko rada musi miec większość . A ilu radnych ma pan Ładziak w radzie??? Jak juz policzysz to zacznij zbierać kasę na to referendum bo ja nie zamierzam tego finansować i złoże projekt o obciążenie kosztami Ciebie jako głównego pomysłodawcę.

Chodził od drzwi do drzwi, ale przynajmniej nie po nocy, jak przeciwnik. A odwołać to go teraz możecie chyba tylko za wygląd. Poczekajcie na rozprawę sądową swojego praworządnego wójta.

Czytając komentarze zeolennikó bobka. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć „głupi i zawistn jakwybirca KOCA”

Precz z grilowaniem gminnym powiatowym i kazdyż innym wspólnym za pieniądze podatników. sami sobie róbcie grile jak ja to robie

Grillowanie wam przeszkadza a wy to nie robiliścoe festynów za pieniądze z powiatu. Ciekawe kto wycigał po nasze też pieniadze powiatowe łapki ? Pod kocykiem stowarzyszeń robiliście sobie kampanie. Ładnie tak kłamać wyborców? Na każdej imprezie cała wasza świta bawiła się . Wężykiem do domu wracaliście. Fałszywi jesteście. Wprowadziliście ludzi w błąd. To samo robicie a innym wytykacie. Popytajcie w powiecie na wszystko dostali kasę pod przykrywką stowarzyszeń w formie patronatów. Jak tak można?

Dokładnie!! całą pule zebrał wiadomo kto... GG .... dla innych smrodzili po parę groszy lub upominkami częstowali.... Niestety Panu GG nawet kampania za pieniądze podatników nie pomogła emojiemojiemoji hahahah oszczędź wstydu, idź na siłownie gdzie Twoje miejsce.....

Ty sobie zajżyj w rozporek bo jaj to ty nie masz. Wstydić się nie mam czego wyglądam super. A prawda boli. Żegnam towarzystwo przy......sów. Nie damy się nabrać. Jaja wyborcze się skończyły. Trzeba stawić czoło wyzwaniu. My będziemy patrzeć na ręce . 

Po co się przyglądać lepiej zorganizować referendum za odwołaniem tego czegoś z przypadku

No ma chłop łeb ale w rosporku więc tak się nie cieszcie. Tym co tak przeszkadzało grillowanie to byli pierwszy do darmowego chlanie.

A skąd ty to wiesz? Bredzisz albo jesteś pijany.

Pijany jak wyborca Koca emoji

Ten Płomiński ma łeb. W końcu wójta załatwił. Te pare głosów których zabrakło to jego droga. nawet Kleszczów nie pomógł.

Ale łyso nie?? Skończą się konkursy grillowania i darmowego obżerania. Oj bida i klęska emoji emoji

W buty niech se wsadzi gillowania za które my podatnicy płacimy. Nie ma nic za darmo. Pytanie tylko kto płaci? I to na kredyt! Garstka się nażarła a wszyscy zq to płacimy.

Prawda że dyrektorka z kurnosa na ojomie?

I Janowska nie pomogła.

Dobrze ze pijane towarzystwo z monopolowego wiedziało na kogo głosować

Jahwe do nich przemówił

Koniec pajacowania, ładziakowania. Trzeba teraz zredukować koszty ( etatyzacja w gminie ograniczyć zatrudnienie, zlikwidować tą patologiczną spółkę komunalną ,a takie usługi kupić w drodze przetargów na konkurencyjnym rynku od bełchatowskich ( z powiatu) firm, obcić wszystkie zbędne koszty administracyjne w tym dotacje do Skry - sama sobie poradzi a to służyło tylko PR Ładziakowi aby za darmo mógł chodzić na mecze, zrezygnować z głupich grilli i martyniuków i ....), Dać szansę młodzieży z klasy chociaż 7 i 8 nauki w miejskich podstawówkach ( mądrzy rodzice i tak swoje dzieci wozili do gimnazjum w bełchatowie, odzyskać wiarygodność finansową ( kredytową) przygotować sensowną strategię rozwoju Gminy Bełchatów i ją realizować

Super się planuje, mądrzy i filozofuje, a może by tak przestać opluwać innych. Polityka jest polityką każdy to wie. Panie Ładziak głowa do góry, zrobił Pan dużo dobrej roboty, ale tego już nikt nie pamięta. Proszę wykorzystać wiedzę, potencjał i swoje doświadczenie i pokazać tym wszystkim przemądrzałym grafomanom gdzie ich miejsce. Jak świat światem nie dogodzi się wszystkim. Głowa do góry bo przegrana 24 głosami to żadna przegrana. Powodzenia

Likwidacja bedze kosztowna mysle ze w 2 mln sie zmieści ciekawe kogo koc wezmie na likwidatora

w okolicy ma sporo popleczników zrobią taniej

I jednak ta szkoła w Janowiie będzie zlikwidowana.hahah

głupiś jak but, aż szkoda cie kopnąć

Historia zatoczyła koło. W 2010r. wygrał z Kępą o 23 głosy.

Wniosek mieszkańców Z wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania wójta mają również prawo wystąpić mieszkańcy. Takie uprawnienie przysługuje grupie pięciu osób posiadających prawo wybierania rady danej gminy, statutowej strukturze terenowej partii politycznej działającej w gminie lub organizacji społecznej posiadającej osobowość prawną, której statutowym terenem działania jest co najmniej obszar danej gminy. Jeśli taka inicjatywa powstanie, należy o niej powiadomić wójta oraz komisarza wyborczego. Inicjator referendum powinien też podać do wiadomości mieszkańców gminy informację na temat tego, czego ma dotyczyć referendum, oraz o przyczynach uzasadniających odwołanie wójta. Ponadto należy w ciągu 60 dni od powiadomienia wójta zebrać podpisy dziesięciu procent osób uprawnionych do głosowania, popierających powyższą inicjatywę. Następnie należy przekazać wniosek komisarzowi wyborczemu. Odwołanie wójta Komisarz wyborczy decyduje o terminie referendum w postanowieniu o jego przeprowadzeniu. Referendum będzie ważne, jeżeli wzięło w nim udział co najmniej trzy piąte głosujących spośród tych, którzy uczestniczyli w wyborach, w których miał miejsce wybór wójta. Decyzja o odwołaniu wójta zostanie podjęta, jeśli spośród ważnych głosów więcej będzie za odwołaniem niż przeciw. Wraz z wygaśnięciem mandatu wójta wygasają również mandaty jego zastępców. Do czasu nowych wyborów obowiązki wójta pełni osoba wyznaczona przez premiera. Premier powinien też niezwłocznie zarządzić wybory przedterminowe. Jeżeli jednak wniesiono protesty przeciwko ważności referendum, do czasu ich rozpoznania przez sąd nie zarządza się wyborów.

Ciekawa jestem co za przekręty są zrobione w Gminie, że tak usilnie chcą utrzymać się przy władzy, bo przecież nie o kasę chodzi

Brawo! Jeszcze go nie powołali, a już chcecie odwoływać. Koc wybrany został w demokratycznych wyborach, bo tak chciało ponad 50% wyborcow. Przegrywać też trzeba umieć. Ale dla Was nieważne kto na wójta, byle Ładziak. Współczuję nowemu wójtowi, bo ma bezwzględnego przeciwnika.

I w demokratycznym referendum może zostać odwołany ....

Bobek obiecał wszystko wszystkim, ciekawe gdzie na to kasę znajdzie, skoro gmina zadłużona a on ma zamiar dług zlikwidować ???

Wszystko to obiecywal w ostatnich 2 tygodniach Ładziak.

I co teraz specjaliści??? Chyba się trzeba wziąć za pracę....

Dokładnie, specjaliści od niczego koca będą musieli wziąść się do roboty. Może to przerosnąć ich możliwości które kończą się na zwalnianiu ludzi w internecie.

Gratulacje dla Pana Koca.. Trzymam kciuki... Zrób Pan porządek... Wystarczy tyle lat dziadostwo..

Jeśli to było dziadostwo, to czeka nas klęska nieurodzaju i wszystkie plagi egipskie nasłane przez Jahwe

Myślę że już niektórzy są spakowani

Tak, zwolennicy Koca. Właściwie to już odlecieli w tym swoim internetowym zwalnianiu ludzi i obstawianiu stołków swoimi poplecznikami.

Drodzy wyborcy przestańcie już. Niech spłonę na was pokój YECHOWY. Kochajcie się jak YECHOWA przykazał

Całe szczęście że będzie można tego typka w razie czego odwołać. Podpisy 10 % mieszkańców wystarczą do referendum. Czekamy na pierwsze posinięcia pana Koca. Zobaczymy co zrobi dla gminy. W razie czego jest plan awaryjny ......

Jak tylko będzie referendum z Twojej kasy to jestem za. Trz3ba umieć przegrywać.ciekawe co to nagle dyrektor kancelarii się rozchorowal . 

Wklej coś takiego: to są pomówienia nie można go odwołać ... KK

Odwołanie na wniosek wyborców Z inicjatywą zorganizowania referendum w sprawie odwołania wójta mogą wystąpić również mieszkańcy gminy. Inicjatorem może być: grupa pięciu obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy, statutowa struktura terenowa partii politycznej działająca w danej gminy, organizacja społeczna posiadająca osobowość prawną, której statutowym terenem działania jest co najmniej obszar danej gminy. Inicjatorzy referendum powiadamiają pisemnie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą ludową wójta oraz komisarza wyborczego i w terminie 60 dni od powiadomienia zbierają podpisy Źródło: INFOR Tagi gmina, referendum lokalne, wójt Zdjęcia Rada gminy realizuje swoje prawo do odwołania wójta, poprzez podjęcie uchwały o przeprowadzeniu referendum. Rada gminy realizuje swoje prawo do odwołania wójta, poprzez podjęcie uchwały o przeprowadzeniu referendum. Powiązane artykuły Referendum lokalne Jak można odwołać starostę Kto jest kim w gminie Co to jest PESEL Regionalna Izba Obrachunkowa REKLAMA NARZĘDZIA Kalkulatory Kalkulator odsetek od zaległości podatkowych Kalkulator brutto/netto Kalkulator wynagrodzeń Wskaźniki i stawki Odsetki ustawowe Stawki opłaty skarbowej Podróże służbowe w kraju Najważniejsze wideoszkolenia Jak legalnie przekazywać dane osobowe Praktyczne problemy z interpretacjami ZUS Kary dla księgowych Aktywne formularze Wzory umów Formularze kadrowe Formularze ubezpieczenia społeczne POLECANE Serwis PP - Prenumerata 2019! Nowość - oferta prawno-budowlana INFORLEX Księgowość i Kadry TESTUJ bezpłatnie Wymiana dowodu osobistego – 2019 r. RODO dla księgowych Błąd w akcie stanu cywilnego – co robić? Podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) – 2019 r. Podatki i opłaty lokalne – 2019 r. Wynagradzanie pracowników samorządowych. Przykłady wyliczania i wzory dokumentów Cena: 39.00 zł INFORLEX Księgowość i Kadry Cena: 341.00 zł REKLAMA REKLAMA RODO 2018 Które przepisy RODO nie obowiązują przedsiębiorców? Wysokie kary dla przedsiębiorców w RODO 2018 REKLAMA REKLAMA REKLAMA O portalu INFOR.PLO NasOchrona prywatnościRegulaminKarieraRSSKontaktReklamaMapa serwisuBOK Copyright © 2018 INFOR PL S.A.

Toś wkleił

Ważne ze mozna odwolac haha

Ha ha ha .... dobre

Tak sie wlasnie znasz poczytaj najpierw haha

no i bobek wślizgnął się 24 głosami, kto zna ten wie co to za typek pozdrowienia od kolegów ze szkoły .......

To klany rodzinne które są zakorzenione od lat troszkę trzesą spódniczka i i spodniami... Wybitni specjaliści którzy są zatrudnieni od rzeczy zbytecznych.. I się do niczego nie nadają... Bójcie się... 16 listopad już niedługo...

teraz przyjdzie specjalista od wszystkiego - były nauczyciel.....

Dobry wójt, burmistrz czy prezydent otrzymuje wysokie poparcie, jak 35 letni burmistrz Władysławowa 88%, ludzie docenili 4 lata pracy jaką włożył w rozwój swojego miasta. Oby takie poparcie miał również Pan Koc w następnych wyborach. Jest nowym wójtem dajmy mu szansę, może jego działania pozytywnie nas zaskoczą.

To się może cud stanie!!!!!

Znów zaczną psy ****mi szczekać.

Nie jestem mieszkańcem gminy, ale trudno nie zareagować jak czyta się takie bzdury. Tak samo się zrobiło. Rozumiem już dlaczego wójt nie miał szans zderzając się z takim poziomem rozeznania rzeczywistości przez mieszkańców. Wobec tego , taki wynik to i tak sukces. Jak to mawiają, Panowie Wójtowie "tramwajem się nie ogolisz".

„Nie miał szans” ???? 24 głosy zdecydowały, trzeba być nizłym inteligentem aby coś takiego napisać

a mam pytanie - iloma głosami wygrał z Kępą?

Przez niektóre decyzje zmarnowano mieszkańcom życie trzeba wyjaśnić winnych ukarać wreszcie nowy wójt brawo

A u nas w dobrzelowie p.radny paradecki ustawił smochód z reklamą pana ładziaka przed wejściem przy schodach.ponadto był m€żem zaufania i iścisliem ręki witał każdego znajomego co mogło wpłynąć na wskazanie jego kandydata.- tak myślę.po 3 godzinach na moje zgłoszenie telefoniczne kolejmy mąż stanu poprosił pana Paradeckiego o odstawienie samochodu.dlaczego nie została wezwana policja.na szczęście są świadkowie i dokumentacja w telefonie.

Polica była wezwana gdzie indziej

Stąd tak dobry wynik byłego wójta w Dobrzelowie.Dużo szczęścia dla pana paradeckiego bo gdyby wynik był odwrotny dzisiaj byłby gwiazdą tvn24.A pan koc niech się nie gniewa na dobrzelów.Ten pan mnie nigdy nie reprezentował i nie życzę sobie aby kiedykolwiek to robił.Ciekawe czy pobije rekord z zeszłej kadencji nie zgłaszając zadnej interpelacji i zabierając głos chyba z 10 razy na 4 lata w rzeczach zbędnych tak mu się podobało że Nic nie zrobiono przez 8 lat w Dobrzelowie.(bez funduszu sołeckiego.)gdzie chodnik do szkoły i remont nawierzchni.Dla zaślepionych gaz to spółka gazownicza a nie pan radny i wójt.przepraszam - wyremontowano drogę kolo płominskiego którą zająął się prokurator.Brawo radny bezradny i jego wyborcy.

Dobry radny to i wynik dobry

człowieku co ty piszesz.Chyba nie czytałeś protokołu z sesji lub nie byłeś na niej lub po prostu nie byłeś nigdy w Dobrzelowie.Wynik to on ma u starych babek i dziadków.Dla nas młodych i trochę się orientujących to człowiek ......... Może bedzie miał trochę honoru i odda mandat .Tu potrzeba inteligentnego i chcącego działać.No teraz tobedzie się starał i wmawiał ze wójt zły.Był z opcji wójta miał wójta któremu podnosił rękę nawet na tematy o których pojęcia ie miał i nic nie zrobił.Dla mnie mistrz

Ty to chyba jesteś wampirem, te stare babki to też twoja rodzina i ich znajomi. Po twoim tekście wnioskuję żeś ty ani mądry ani piękny

A to starsi ludzie są jakiegoś gorszego sortu od ciebie piękny i młody idioto

chodziło mi ,że ci starsi nie mają takich potrzeb jak cimłodzi.Jeśli obraziłem kogoś lub ciebie to przepraszam.Co do ilości i inwestycji oraz aktywności radnego zdania nie cofam.Śledzę na bieżąco to wiem co pisze.Dziwne ze ja mogę raz kliknąć lubię lub nie a ty w ciągu minuty 19 .jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale na pracę tego pana jest potwierdzenie w postaci protokołów w sesji .ilości interpelacji.inwestycji a także pracy podczas wyborów jako mąż zaufania .agitacja podczas wyborów w postaci samochodu przed wejściem też do wglądu w telefonie jak i w razie potrzeby w postaci swiadków..Mam dzieci i wiem jakie potrzeby mają mieszkańcy .

Oj biedni sługusy Ładziak ta żeście biegali po tej gminie żeby ratować wasze stołki. Namawianie jaki ten Wójt wspaniały jedyny tylko Ładziak .Kłamstwa za kłamstwem, a nawet w czasie wyborów wystawiona została straż przy urnach po dwie osoby na dwie zmiany we wszystkich lokalach wyborczych i mówicie w tych chorych komentarzach że wybory sfałszowane. Jeszcze troszeczkę i ten hejty się wam skończy, skończą się te posiadowki w promocji gminy, dość tego nieróbstwa i tego tak płaczecie za robotę się brać a nie pierdoły pisać. Ludzi do roboty potrzebują.

No to jak jest w tej gminie? Piszecie cały czas że przerost zatrudnienia a tu prosze ,, ludzi do roboty potrzebują..,,

Panie Wójcie głowa do góry, to nie koniec świata. 51% to ludzie zawistni, zazdrośni którym dogodzić trudno .Miejmy nadzieję że pan K im dogodzi. Pozostali to my zadowoleni spokojni i rezolutni wyborcy. Jest to bardzo dobry wynik. Przeważnie ten wiecznie niezadowolony nie zmienia zdania. Jest wiecznie wściekły i niezadowolony. Życzę powodzenia przy takim elektoracie.

Zmieniliście wójta z to teraz zmieńcie jeszcze znazwe z Gmina Bełchatowie na Gmina Wilkowyje. Będzie do nowej ekipy pasować idealnie. Nie zapomnijcie ławeczki postawić pod każdym sklepem dla swojego elektoratu.

Pełna zgoda, jeszcze pilniejsza zmiana sołtysów.

Oj coś pani Janoska z kukiz (teraz z PiS) nie ma przebicia. Jej kandydat przegrał emoji może w końcu skończy się pomysł rozbioru naszego Kleszczowa.

JANOWSKA i nie z PiS a z patii REPUBLIKAŃSKIEJ będącej w zjednoczonej prawicy. Słabo się przygotowałeś misiu

No tak, ale startowała z Kukiz na posłankę. Nie była kandydatką zjednoczonej prawicy.

Tak to się zgadza, ale jak już siejesz dezinformację to chociaż nazwiska nie przekręcaj misiu

Napisałem to celowo. Misiu.

Nie wiem kto to napisał, ale liczę na to że nikt od Koca. Bo co innego słyszałem na spotkaniach.

Kolego może sprawdź sobie jakie ma poparcie w konsultacjach pomysł zmiany granic. Życzę powodzenia w następnych wyborach komuś kto będzie torpedował ten pomysł.

Przecież nowy mówił ze to popiera. Coś tu nie rozumiem. Przecież normalne że do tego się przypnie. Widieliście grabie żeby grabiły od siebie

Grabie nie ale taki beton to nigdy nie wiadomo co zrobi.

Kamilku pozwolisz ze twoje zdjęcie z tego artykułu wrzucę sobie na tapetę. Abym nie zapomniał o twej mordeczce

WRESZCIE POSPRZĄTA PLAKATY I BANERY I NIE BĘDZIE STRASZYŁ JUŻ.

Dokładnie jak moje dziecko zobaczyło plakat z Kocem to przez tydzień nie mogło zasnąć.

ksiazki ,bajki czytaj dziecku qupia babo a nie polityka zasmiecasz mu umysl...... chcesz by mial siano w lbie jak ty...emoji))

WIDAĆ JAK BARDZO ŻAL D... ŚCISKA panu ŁADZIAKOWI I CO TO ZA CZŁOWIEK. WSZYSTKIE KOMENTARZE NA JEDNĄ MODŁĘ, SZKALUJĄCE PANA KOCA. OJ PORAŻKA BOLI. PAN NAWET Z KLASĄ WYGRAĆ NIE POTRAFI.

Na „pana” to trzeba mieć wygląd i pieniądze, do kady już się dorwał ale wygląd no cóż ... będzie trudno coś z tym zrobić.

Szacunek p.Łdziak będą się prosić żeby pan wrócił oni zmarnują gminę .My jesteśmy górą bo to wybory do 3 kadencji i tylko 24 głosy więcej więc poparcie miał patologia poszła zagłosować .

W jednej komisji pan z komisji osobiście przyprowadzał pijanych do głosowania. Nawet wnosil podobno alkohol do lokalu wyborczego. Zgłoszono, ale nic z tym nie zrobiono bo siedzieli zwolennicy K.

Nikt nie przyjedzie bo panuje psia grypa jest gorsza od Odry z Pruszkowa

Niech sobie Koc nie myśli że będzie łatwo jeżeli nie spełni obietnic odwołamy i to szybko .Damy rade

Damy radę.. przypilnujemy. Obiecujemy.

Ciekawe co pan Ładziak obiecał Sołtysom że tak biegali po wsiach i namawiali ludzi żeby na niego głosowali...

SOŁTYSI DO WYMIANY

Pani Wójcie Kamilu dziękujemy za 8 lat. Wszędzie widać rękę dobrego gospodarza. Gmina kwitnie jak nigdy. Miejmy nadzieję że te buraki nie zaprzepaszczą tego co pan i ustepujaca rada zrobili. Teraz my bedziemy pilnować i krytykować. Bo najlepiej być w opozycji, nic nie robić a pomyje wylewć na innych. Zobaczymy .

Za co dziękować za te olbrzymie długi gminy które uczynił, ten oto Baletmistrz

Baletmistrz ale z klasą, którą wy nie posiadacie buraki.

Za szkoły, przedszkola, drogi, chodniki, lampy. Możliwość zrobienia stażu w gminie. Za możliwość korzystania z dotacji z UE czego poprzednicy unikali jak ognia. A że długi są w kredytach, to wasza wina bo wszyscy paniska od razu chca wszysko na wsi jak w miescie. Wszysko kosztuje. Prywatnie budujesz dom to kredytu nie bierzesz? No który nie ma kredytu? Zobaczymy. Oświadczenia majatkowe pokażą. Przyjrzymy się.

Za stołki które dały 49% poparcia w drugiej turze.

Ciekawe ile wy obiecaliście stołków, bo macie ciut więcej?

Baka...kpowinien zostac Dyrektor Kancelarii Wojta to brzmi dumnie

Jacku jak zostaniesz sekretarzem jestes wielki Dobiecin będzie z Ciebie dumny zwlaszcza czworaki.

Panie Koc niech pan przerwie tą falę hejtu na urzędników UG. To kwalifikuje się do prokuratury. Nie chciałbym być na pana miejscu. Po takiej krytyce urzędników można się spodziewać wazeliniarstwa w urzędzie i donoszenia jeden na drugiego , a może panu o to chodzi. Przecież najlepiej straszyć zwolnieniami. Tak działały dawne rządy. Pan sie zastanów , pan pamieta jak to się skończyło? Na taczkach dyrektorów wywozili......

Straszą bo z metra cięty obiecał już wszystkim stołki a lista jest dłuuuuuga.....

Przecież to jego ludzie piszą. Spuścił psy ze smyczy i ujadają na rozkaz bobka.

A co on zrobił dla Janowa? Według mnie nic. Powstanie przedszkola i boiska to projekty unijne. K. Ł to tylko podpisy złożył pod tymi projektami no i oczywiście zrobiło się miejsce żeby znajomków zatrudnić (czytaj głosy wyborcze)

Nie jestem mieszkańcem gminy, ale trudno nie zareagować jak czyta się takie bzdury. Tak samo się zrobiło. Rozumiem już dlaczego wójt nie miał szans zderzając się z takim poziomem rozeznania rzeczywistości przez mieszkańców. Wobec tego , taki wynik to i tak sukces. Jak to mawiają, Panowie Wójtowie "tramwajem się nie ogolisz".

ladne zdjecie p. ladziak

za własciwy wybór pół kaszanki gratis na pożegnanie lata ,druga połowa gratis na przywitanie zimy,

Masz rację remis miejmy dwóch wójtów co dwie głowy to nie jedna oni razem stworzą taką siłę że przejmiemy granicę nie tylko kleszczowa

Wybory sfalszowane, nie rzetelnie policzone glosy

Podobno na miejscu była policja ? Ktoś coś wie ???

A w jakiej byles/as komisji? I jak się nazywasz? A masz dowody? Tak to se każdy może pisać...jesli masz choc jednego świadka to zgłoś to odpowiednim służbom.

A wiesz ze jest ochrona danych osobowych? To powazna sprawa i jest afera i ktos za to beknie.

Dowody zabezpieczyła policja

jacy wy jestescie durni ,myslicie ze koc oddluzy gmine ,zrobi drogi i wszystko to czego nie zrobil ladziak i za dw lata jak pojdziecie do niego to spelni wasze zachcianki a jak wam bedzie brakowalo kasy to na konto przeleje 5 tys, bedzie raj i jedyna w polsce taka gmina,jeszece zatesknicie i powiecie Kamilu Wroc.

Bakalarek dobrze kombinowal teraz to cztery etaty zgarnie : gospodarka, dyrektorowanie na rynku, doradztwo w powiecie no i fucha w gminie. Teraz tylko jakas wieczorowa sorbone zaliczyc , bo jak tu stanac przy doktorze

Wątpię żeby Koc popełniał błędy swojego poprzednika. Bardzo ciężko jest zdobyć zaufanie ludzi w szczególności jesli sie jest obcym a bardzo łatwo stracić. Teraz sie zmieniły przepisy i można odwołać go ze stanowiska a nie jak kiedys czekać 4 lata.

Ładziak to ten, który robił spotkania z Wyczachowskim i Magnuckim w Kurnosie. Niezły wynik tam miał. HI hi hi.

To wtedy baner Ładziaka ukradli? Ten co wisiał na przeciwko szkoły? A kamera patrzy i nagrywa...

Zgadzam się z takimi długami jakie ma gmina łatwo nie będzie ale czasem może przydać się zmiana niech wójtowie czy radni wiedzą że to obywatele ich utrzymują i nie są szlachta wśród mieszkańców

Jak czytam te komentarze to już wiem co powie ekipa Koca jak nic nie wyjdzie z jego obietnic ( bo za wiele na pewno nie wyjdzie).Musieli oddłużać Gminę biedactwa i już nic nie dało się zrobić.

Przestań wypisywać bzdury. Długi są problemem i to ogromnym. Wójt ustępujący z łatwa ręką brał kredyty ale nikt nie myślał o sposobie ich spłaty i tu jest pies pogrzebany. Wyśmiewacie się na prawo i na lewo, Nawet nie wyobrażacie sobie w jakim bagnie jest gmina. Panie Koc i radni zróbcie audyt i wyniki trzeba upublicznić. W tedy ludzie dadzą Wam spokój.

Podobno Bakalarczyk ma byc sekretarzem w Gminie.

Chyba alf.nsem i będzie tego bur.elu pilnowal

Tak i pisal bedzie gesim piorem

A Polakowa ma byc wicewojtem

Daruj sobie te żarty i nie wk....j ludzi. Dr Koc z burakiem bez wykształcenia u boku?

Obwód Janów i okolice podziękowali Panu wójtowi za świetlicę w Augustynowie, szkołę i piękne boiska w Janowie. WSTYD.

Podziękowali za kumoterstwo i załatwianie roboty sołtysom.

Obwód Janowa to też Zdzieszulice i inne wsie które nic nie miały z jego rządów więc weź to pod uwagę

ok. biorę i przepraszam urażonych

Pożywiom - uwidim

Sam sie zalatwil totalnym odlotem. Ladowania może nie przetrzymać. Jeszcze ten sad

Proces to się szykuje ale zgoła inny ....

Czemu nie napiszesz jaki...boisz sie? Każdy plotę może walnąć...

Zacznij już trząść portkami, szczekaczu bobka.

Poczekajcie jeszcze na rozprawe .Tam Ładziaka dobija. Plominski go zalatwil

Pasibrzuch, najgorszy prezes na Rogowcu. A ten tu czego ???

Tak Pan Waldemar bedzie mu się po nocach śnił. Koszmar.

Macie rację wystarczy raz spohljżeć i koszmary do końca życia się śnią.

Widze ze i eks rozporowa 2 blondi z łuszczanowic martwi sie o przyszlosc.

Tez bym sie martwił. Wszystko co w zyciu osiągnęła to dzięki wpływowemu mężowi. Nie mam nic do Pana Rozpary pomimo tego, że to sld to bardzo miły człowiek i wykształcony przede wszystkim w końcu były prezydent. Po prostu trafiła mu się cwana kobieta. A że Kamil kręcił i z SLD i z PO , z PiS , PSL komunistami to trafił się ciepła posadka dla żony.

Przecież ten urzad to istny harem. Wiekszosc mlodych sie martwi i starych też . Po co komu np. Taka pieczarowa.

Sylwek a ty do czego sie nadajesz. Jakby ZOMO reaktywoeali to może....

przypominają się wybory prezydenckie bronek nie wyszedł do ludzi -wygramy w pierwszej turze- Pani radna z Podwód -Kamil wygra w pierwszej turze-pewność siebie ich zgubiła chodzenie po nocach po Zalesnej nie pomogła

Panu Ładziakowi to od tego wojtowania woda sodowa do głowy uderzyła, żonę zamienił na młodszy model i to jest wójt raczej jakaś masakra

Zalosna osobo! Ktos nauczyl cie pisac, lecz myslec juz nie i pozostalas analfabeta

pseudo katolicy co jak by mogli to by mordowali bez powodu...i siali propagandę wstyd tylko za was

No dokładnie jeden taki nawy w PiS-ie jest

To zasługa mocy YECHOWY !!!!

Jakoś nie widać żeby elektorat Polakowej pobiegł na Koca. W domu sobie zostali a wynik w Dobrzelowie rewelacja Panie Kamilu. Zawady i Dobrzelow za Panem!

Ee bystrzaki moze nie zauwazyliscie ale wygral Koc i za popieranie KŁ to raczej ani Dobrzelów ani Łękawa medali nie dostanie wiec nie ma sie co podniecać

A mieszkancy beda wymagać haha

I Łekawa tez !

Jeśli Łękawa trzyma strone ładziaka to niech sie buja od Koca. Ładziak wszystkie pieniądze wyłożył na inwestycje w tym okręgu. Pora na impas w łekawie. Pozdro

Niech moc YECHOWY będzie z nowymi władzami gminy.

Już długo takiego kitu nie da się wam wciskać. Przecież wójt musi uczestniczyć w różnych uroczystościach, także kościelnych. Ale powiecie pewnie, że to cudowne nawrócenie.

Poza tym Pan Koc nie może być świadkiem Jehowy. Oni nie biorą udziału w wyborach, nie uznają żadnej władzy, nie uznają sądów mają własny w zgromadzeniu. Radze sie zapoznać z zasadami panującymi u jehowych.

W takim razie są to ludzie aspoleczni. Powinni być izolowane i mieszkać w swoich gettach.

Ale mógł chodzić od ludzi do ludzi i od wsi do wsi emoji

Pan Ładziak też chodził od domu domu ..

a ludzie bylego wojta nie odwiedzali ludzi? Pracownice gminy w Podwodach. radna w Woli Mikorskiej. czyzby K.Ł wraz ze swą świta był innego wyznania.

a syn pewnego pana, wielce udzielającego się strażaka od 7 boleści to uloteczek po wsi nie nosił ciemną nocą po kryjomu ?? wytykać innym to każdy potrafi, nic z nieba nie leci!! nawet kiełbasa wyborcza obłudnicy!!

czy któryś z nich rozdawał „strażnicę” ???

Człowieku nikt go nie znał wczesniej to jak miał sie wypromowac? Poza tym u mnie była również Pani Polak z sympatyczną dziewczyną i Pan Tataruda. Słabe bylo by wrzucenie tylko przysłowiowej ulotki do skrzynki i pa. Każdy mój pogadać z kandydatem i to jaki ma pogląd na sytuacje w gminie. Przed pierwsza turą na wioski wysyłana była delegacja z gminy bez Kamila. Pretensje to proszę miec do siebie.

Dużo wiesz o świadkach Yechowy. Przypadek ? nie sądzę !!!

Oglądałam w sobotę Skandalistów na Polsacie i byli w studiu osoby, które odeszły ze zgromadzenia. Poza tym poszukaj sobie informacji w necie badz pogadaj z ludźmi stojącymi kolo rynku np.

Kogo to obchodzi co ty oglądasz. Ale skoro już to napisałeś to powiem ci że trzeba być niezłym żlebem genetycznym żeby oglądać taką szmirę

Odpowiadam na komentarz a Ty nie musisz tego czytać emoji poza tym nikt mi nie będzie mówić co mam oglądać.

No to dokształcają się dalej w temacie świadków YECHOWY.

No ja nie mam wpisane w swoim CV "odporność na wiedzę" jak co niektórzy tutaj wypowiadający się. Ale każdy sposób dobry byle by tylko kogoś u dźgnąć...

Tak ale we wszystkich punktach masz wpisane stopniowanie słowa „ głupi”

Jak to jest , że dodany komentarz za pół minuty ma juz 15 łapek? emoji

Może wasz BOBEK ma mniejsze poważanie niż wam się wydaje, rowolizy....... Jakby nie patrzeć uwzględniając frekwencję wasz guru miał jakieś 20 % poparcia, część ludzi olała te wybory bo poco wybierać między pisem a pisem.

Moc Yechowy niech będzie z wami

wszystkim wiernym przypominam o sobotnim spotkaniu w domu modlitw świadkó Jehowa. A jest tu was chyba sporo emoji

Pan koc obiecał wszystko wszystkim. Hmmmmm a skąd na to kasa ???? Naprawdę myślicie że jeśli nie zrobi jednej imprezy to będzie miał kasę na te wszystkie obietnice emoji emoji emoji

Nie chwalcie nikogo przed.... zachodem słońca ! Każdy co dostanie się do tak zwanego koryta z czasem zmienia front

Ha ha BOBEK !!!! Dobre, ludzie ale wy głupi jesteście. Ten gość to do zarządzania piaskownicy się nie nadaje, kto chodził z nim do szkoły ten wie emoji emoji

Hahaha pozdrawiam szanownych redaktorów tego portalu. Zawsze potraficie wybrac odpowiednie zdjęcie do danej informacji. Pan Kamil po prostu nie gorszy od Pana Matyśkiewicza jesli chodzi o mimikę twarzy .

A czego jeszcze może byc mimika? Du..y?

Czekamy na zdjęcie BOBKA obok smerfa emoji

Jego mimoza się zapłacze. Darmowe imprezki poszły w p...du.

Sam jesteś mimoza i miernota.

Gratulacje, czas na dobranie ludzi, którzy pomogą zrealizować obietnice dbający o dobro wspólne. Niech Pan dobierając ludzi pamięta o celu. Jak najszybciej usunąć oszustów i krętaczy, na dobry start.

O **** to nowo wybrana ekipa złoży rezygnację przed objęciem urzędu ?????

Do lizusów Pana Koca. Z metra cięty teraz może pokazać na co go stać. Przestańcie ujadać zasiądźcie już na tych wybranych stołkach i wreszcie coś zróbcie..... bo z całym szacunkiem wytykać to każdy bobek potrafi .... nawet tak mały jak KOC.

Przestań już jęczeć, zdzieszulicki trolu. Co to, jedyna wioska z dziurami w drodze?

Panie Koc gratulację proponuje rozpocząć redukcję zatrudnionych w UG w Bełchatowie od zaraz emoji pozdrawiam

A wszystko samo się zrobi, cuda się będą działały. Koc zrobi czary mary. Chyba jakieś jaja, po samej kampanii widać czego można się spodziewać.

I ciebie zatrudni !

I dobrze ladziak sie s...

Liczę że w końcu ktoś porządnie wykona remont drogi w Zdzieszulicach. W wyniku rozbudowy kanalizacji, droga jest w jeszcze gorszym stanie.

To licz dalej, zobaczymy kiedy skończysz........

Za kanalizację się później płaci. Co drugi dom, to wąż przeciągnięty w pole, żeby szambo lać, bo na szambiarkę szkoda kasy.

jakiej rozbudowy tam jest tylko namiastka kanalizacji. Miala byc w 2017 skonczona wg Ładziaka

Panie Kamilu Ładziaku Wreszcie skaczą się imprezy i olbrzymie długi w gminie Kamilowi już dziękujemy

Z niecierpliwością czekamy na to odluzenie gminy!

Ja głosowałem na Koca i mam nadzieję że się nie zawiodę. Generalnie Zdzieszulice górne maja drogę tragiczną i brak chodników a tyle dzieci chodzi po drodze... Pomijając fakt totalnie nietrafionych inwestycji takich jak boisko DO KOSZA! Nikt z młodzieży nie gra na tym boisku a każdy chciał.orlik. Świetlica z komputerami nie wiem po co to komu, może 10 lat temu zdałoby egzamin ale nie teraz. Poza tym jest ona zamknięta cały rok. Jedyne co na górnych jest zrobione to przystanki na których w nocy siedzi stado psów bo oczywiście nic z nimi nie jest robione.

Zdziechy na końcu listy będą może pod koniec kadencji zrobi się plany teraz czas na zlikwidowanie długu więc nie będzie nowych inwestycji zapomnijcie o drodze

Chcecie nowej drogi w Zdzieszulicach Górnych? To się dogadajcie z waszą firmą co kruszywa wozi przeciążonymi wywrotkami. Tylko tym razem niech ją zrobią na całej długości wsi. A nie jak kiedyś od skrzyżowania do remizy.

Chyba tutaj komuś się sufit na łeb spierdolił. Dogadać się z firmą ? A co oni mają do remontu drogi? Może Ty załóż firmę i zasponsoruj remont drogi hm? Dla twojej informacji wcześniej droga była robiona przez poprzednia firmę "drogówkę" i robili ja pod siebie i droga była w wyśmienitym stanie bez żadnej koleiny do czasu nie udolnej próby założenia kanalizacji i rozkopania drogi. Dalsza część drogi ma ponad 30 lat i jest tylko łatana, no ale **** nie jakaś firma zewnętrzna robi drogę hahaha co za debil

Djzsiurku, weź to napisz jeszcze raz. Zamiast wyzwisk używaj kropek i przecinków.

Bluzgać możesz do swoich kolegów spod budki z piwem. Poprzednia firma drogę zrobiła pod siebie, bo to było jednym z warunków pozwolenia na ich działalność.

Bluzgać mogę do Ciebie leszczu bo takich jak ty to placka w łeb i siad cicho w kącie. Widać jak jesteś poinformowany na temat firmy prdim

Goń się dziury lepić na tej swojej wiosce.

zdziechy to najwieksza wies w gminie i najbardziej niedofinansowana. przez to przegral wybory

największa pod względem ludności to ZAWADY!!!!

Soltyska z dolnych i górnych to dwie panie które mogą teraz pełnić rolę kuchni lub sprzątaczki u pana Kamila prywatnie. Skończą się zlecenia dla zaufanych firm gdzie ekipa osobowym autem z przyczepką standardową wożą latarnie a pan koparkowy bez rejestracji kopie doły... takie wałki i wiele innych to norma w tych okolicach. Zobaczymy czy pan Konrad to poprawi

W 1 turze głosowałem na Ładziaka ale przemyślałem to zważywszy na to co zrobił ( nie zrobił!!) w Zdzieszulicach Górnych jednej z najwiekszych wsi w Gminie. A mianowicie Drogi ,kanalizacja oraz chodniki. Cała kasa poszła do Łękawy stąd tyle głosów tam dostał. A Zdzieszulice jak wygladały przed kadencja z dziurawymi drogami tak wygladaja jeszcze gorzej..

Przepraszam, a niby gdzie w Łękawie ta kasa?

To musicie jeszcze poczekać, bo inwestycje będą u nas w Domiechowicach, Woli Mikorskiej, Emilinie , Zalesnej. Pan Koc nam to obiecał, a my na niego zagłosowalismy. U nas miał najlepszy wynik a to zobowiązuje.

z tego co slysze to w kazdej wsi cos obiecal. Zobaczymy co zrobi

Ludzie chca zmian Panie Koc, zmian, inwestycji, rozwoju, lepszego zycia. W Panu nowe nadzieje. Prosze o tym pamietac bo Polska zaczyna sie w gninach. Zweryfikujemy dzialania. Jak bedzie slabo wypad bedzie ze stolka

A to się ludziska zdziwią, ze wybrali Koca a rządzi ten oszołom Bakalarczyk !

Pan Bakalarczyk nie jest juz radnym w gminie !!!

Oj naiwna jestes jak dziecko. Wiadomo, ze dzieki PiS jest radnym w powiecie ale się zdziwisz jak niedługo Jacusia zobaczysz w gminie na stolku.

Farbowany lis zmienia partię tylko po to aby do koryta się dostać A spoch na gębie jak by kartofla trzymał

Teraz czekamy na odluzenie gminy polozenie chodnikow zrobienie drog dokonczenie wszystkiego co zaczal pan Ładziak rozliczymy za 5 lat z obietnic!

Oddluzenie będzie poprzez zatrzymanie robót emoji

Oddłużenie będzie przez zwolnienie kierowników, dyrektorów, i innych na tzw. stanowisku "od wszystkiego" , obniżenie wygórowanych pensji.

Super. Jeden chwast wyrwany. Teraz czas na resztę.

to ta wieś z dziurami na pół metra i zaklepane kamieniami?

Tak to jedna z największych wsi w gminie z drogą jak ser szwajcarski

Była i będzie dziurawa. Wójt i koledzy w innych wsiach mieszkają.

A to się chłop zdziwił

czekamy na te dobre zmiany

Czekajcie, właśnie ostawiają stanowiska swoimi przy****sami.......

Nom , Ładziak miałby mniej roboty bo wszystkie już obstawione jego ludźmi.

Już za parę dni, za dni parę, wezmę kaszkiet swój i blacharę, pożegnania nadszedł czas, byłem wójtem - żegnam was, do widzenia wam, odchodzę z żalem...

I bylego listonosza z grocholic ze soba tez niech zabierze

Przynajmniej Pani Dyrektor z Kurnosa skończą się układy!!!!!

Może nareszcie ją zamkną za te oszustwa i kradzieże

Jak masz dowody na te oszustwa i kradzieże do trzeba zgłosić to odpowiednim służbą bo jak wiesz o tym a nie zgłaszasz to jesteś współwinnym i pociągną cię do odpowiedzialności.

Taka prawda powinni już dawno porządek z panią dyrektor zrobić

Jak mógł on z powrotem na stanowisko przyjąć ....pewnie się jej bał może teraz się wezmą za nia i szkołę w kurnosie cała klita... pół kadry do wymiany

Kadra jest ok ,nawet bardzo ok,tylko pani dyrektor nie pozwala im rozwinąć skrzydeł.Pewnie boi się,że wyjdą jej mega braki w wiedzy.....a podobno to taki dobry pedagog ....oj oj

Dajcie spokój tej kobiecie. Jak nie macie pojęcia co pisać to lepiej nie piszcie. Nikt jej nie ruszy, rodzice na pewno na to nie pozwolą. Z daleka panie koc od naszej szkoły!

Właśnie rodzice pozwolą i będą Wójta nowego namawiać do zmian w tej ośmieszonej Szkole. Ośmieszonej przez dyrektorkę i jej podległych i miernych belfrów

To bardzo dobrze oddane 24 głosy ! Ludzie pokazali, że chcą zmian, Pan Konrad też o tym wiedział, zawarł to nawet w swoim haśle wyborczym, a mieszkańcy gminy mu zaufali ! Fakt, że ponad połowa głosujących osób oddała głos na kontrkandydata wójta Ładziaka jest najlepszym przykładem, że ludzie chcą zmian !!!

moze w koncu kanalizacja i droge zrobia w zdzieszulicach Górnych. Ładziak obiecal że to skończy w 2017 i tym przegrał wybory !! KOC teraz pokaż że ty potrafisz i to czytasz?

sołtyska wchodziła w d... Ładziakowi a pod domem miała dziury na drodze co roku łopatą uklepane pseudo asfaltem

Ona sie wypowiedzieć nie potrafi nie mówiąc tutaj o załatwieniu czegokolwiek.

Zobaczymy co pokaze Nowy!!

Bardzo dobrze. Przynajmniej w gminie ludzie się opamiętali, nie jak w mieście. '

Yes Yes Yes

dodaj komentarz
Czytaj także