Rejestracja i logowanie

19- latka w bmw prawie wyrwała drzewo, 20-latek uciekał oplem przed lisem w rów. Policyjny bilans weekendu

Wydarzenia 11-02-2019 Autor: magjas/KPP Bełchatów Foto: KPP Bełchatów
13

Policjanci z bełchatowskiej drogówki w miniony weekend dwukrotnie wyjeżdżali na zdarzenia drogowe spowodowane przez młodych kierowców. Brak ostrożności, jazda z nadmierną prędkością, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, przesadna ufność we własne umiejętności, czy chęć popisania się przed rówieśnikami to przyczyny przykrych sytuacji na drodze powodowane przez młodych kierowców.

W nocy z 8 na 9 lutego, o godzinie 23.05 policjanci z bełchatowskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, które miało miejsce na ulicy Lipowej w Bełchatowie.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letnia mieszkanka Bełchatowa, kierując samochodem osobowym marki BMW nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że pojazd odbił się i kierująca uderzyła w kolejne drzewo rosnące po tej samej stronie drogi. W zdarzeniu pokrzywdzoną została kierująca bmw, która z obrażeniami została przewieziona do szpitala w Bełchatowie. Jej pasażerowie – dwaj 20-letni mieszkańcy Bełchatowa nie doznali żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Tej samej nocy, tyle tylko, że trzy godziny później, około 2.00 w nocy, na drodze wojewódzkiej 476 w miejscowości Dobrzelów doszło do kolejnego zdarzenia, powód – ten sam, nadmierna prędkość.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem corsą nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wpadł w poślizg. 20-latek stracił panowanie nad autem, zjechał ze skarpy i zatrzymał się na polu poza drogą. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że na drogę prawdopodobnie wybiegł lis i chcąc uniknąć zderzenia, zaczął raptownie hamować. Kierujący i 20-letnia pasażerka z ogólnymi stłuczeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim - dodaje Iwona Kaszewska

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

BMW to stan umysłu....

Średnio co 7 sekund gdzieś na świecie kobieta powoduje wypadek drogowy.

Biorąc pod uwagę fakt że ponad 70% wypadków powodują mężczyźni to w takim razie wychodzi na to że średnio co 5 sekund jakiś mężczyzna powoduje wypadek. Niezła statystyka.

Pozabierać prawa jazdy to może coś do tych pustych głów przybędzie

Jak za kółkiem kobita, za wczasu dzwoń po mechanika!

Ale kurna Macho z dużymi nie opróżnionymi kohones.... walący wódę i jeżdżący matizem po wiosce... zazdrości lasce w becie....

Jesteś głupi jak baranie jaja !!!

Za to wy jesteście takie mądre jak widać na załączonych zdjęciach...

Ddbelchatow.pl złamało czasoprzestrzen

,,,Tego samego dnia, tyle tylko, że trzy godziny później, około 2.00 w nocy" to chyba już następny dzień, czy coś mnie omineło ?

Tej samej nocy... Czytaj ze zrozumieniem

Listonosz zgubił list i kierowca chciał go ominac

Przed listem?

dodaj komentarz
Czytaj także